Şimdi Ara

GTA V (Beklentileriniz) [2010] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
34.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: msw

tokyo güzel olmaz bence trafik ters bikere

+1

Almanya , Fransa , İngiltere , İspanya hepsi olsun
  • Fransa nın da sokakları dar o da olmaz
  • quote:

Fransa nın da sokakları dar o da olmaz

bu sefer texas ta vs geçsin senaryo.daha çok çöl arazi vs olsun.yada hem şehir hem çöl olan las vegas gibi yerler.tıpkı san andreas gibi.full şehir sıktı beni biraz gtaIV te.kafa dagıtmak için çöle açılmak vs istiyorum ama yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: BerkoGame

en erken 2011 veya 2012 de çıkıcak

Arkadaşım Rockstar Games kendisi açıklıyor zaten , yetkilileri yabancı bir tv programında 2010'da çıkacağını söylemişlerdi.2010 yılının sonbaharında bir aksilik olmazsa tabii
  • GTA Tokyo olmaz ki, sallama şehir isimler var bir kere
  • Yolcu uçağı olmalı sürmeliyiz şahsen ben turiyeden amerikaya gitmek isterim bazı erotic seyler açılsın turkce olsun arabalar lisanslı olsun sokaktaki istediğimiz insanla tanışalım bil hassa kızlarla
  • Arkadaşlar bir ayrıntı dikkatimi çekti..IVden sonra bence V çıkmıyacak şehir ismi olaracak çıkacak SA gibi...Çünkü rs ne zaman rakamlı oyun çıkarsa dönüm noktası oluyor....GTA I o zamanlara göre çok gelişmiş bir oyun...GTA III te 3Dye geçildi...SA ve VC de aynı grafikler geliştirildi birkaç özellik eklendi..En son IV..Yeni grafik sistemine geçildi..Bir çok özellik eklendi..Benim görüşüm bu....Ben çıkacak oyundan fazla bir şey beklemiyorum..Bence GTA IVnin optimasyonunu iyileştirip yeni oyun diye sunarlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaza_cem

Arkadaşlar bir ayrıntı dikkatimi çekti..IVden sonra bence V çıkmıyacak şehir ismi olaracak çıkacak SA gibi...Çünkü rs ne zaman rakamlı oyun çıkarsa dönüm noktası oluyor....GTA I o zamanlara göre çok gelişmiş bir oyun...GTA III te 3Dye geçildi...SA ve VC de aynı grafikler geliştirildi birkaç özellik eklendi..En son IV..Yeni grafik sistemine geçildi..Bir çok özellik eklendi..Benim görüşüm bu....Ben çıkacak oyundan fazla bir şey beklemiyorum..Bence GTA IVnin optimasyonunu iyileştirip yeni oyun diye sunarlar..

Haklı olabilirsin , biz gta5 diyoruz çünkü ismi kesinlik kazanmadı , daha detaylı bir açıklama bile yapılmadı , sadece taslak olarak var , yani gta5 dediğimiz gta4'ten sonra gelecek grand theft auto oyunu , ismi farklı olabilir tabii ki

• acaba ne zaman olur bilmiyorum ama mesela bugün helikopterle 2katlı bi binaya şiddetle girdim.tabi ki binaya bişiy olmadı.yeni oyun motorlarında inş olur.kafamıza göre şehri yıkıp döksek vs.ne kadar eğlenceli olurdu.tabi bunun için 8çekirdek işlemci mi lazım olur 16mı kimse bilemezyola bomba atınac yolda çukur olsa,binalara roket atınca binadan parça kopsa.binaların camları dağılsa vs.aah ah
  • quote:

Orjinalden alıntı: CCaaNN

acaba ne zaman olur bilmiyorum ama mesela bugün helikopterle 2katlı bi binaya şiddetle girdim.tabi ki binaya bişiy olmadı.yeni oyun motorlarında inş olur.kafamıza göre şehri yıkıp döksek vs.ne kadar eğlenceli olurdu.tabi bunun için 8çekirdek işlemci mi lazım olur 16mı kimse bilemezyola bomba atınac yolda çukur olsa,binalara roket atınca binadan parça kopsa.binaların camları dağılsa vs.aah ah

Valla senin dediklerinin olması çok zor 6-7 sene daha olmaz gibime geliyor Devasa işlemci lazım

Bence şehir isimleri ve araba isimleri gerçek olmasın adamlar başka bir dünya yaratıyor zaten oyunda buda çok güzel oluyor bence

• Bence şehir dışında ufak tefek kasabalar olsa uzun yola çıksak güzel olurdu

ayrıca trafik polislerininde olmasını isterim

onca zincirleme kaza oluyor yandan polis geçiyor tınlamıyor bile

ayrıca yaya ve araç trafiğininde gelişmesi lazım
  • quote:

tokyo güzel olmaz bence trafik ters bikere

• GTA V : TOKYO da olsun ,
    JAPON ARACLARI OLSUN ,
    COK BUYUK MAP OLSUN,
    JAPON DJ LER ve TOKYO GECE EGLENCELERI OLSUN,
    TUNING OLSUN , LISANSLI ARAC KITLERI NİTROLAR,JANTLAR ,RUZGARLIKAR, VINYL LER OLSUN
    LİSANSLI SKYLİNE , EVO , SİLVİA , 240 SX , RX 7, RX8 , ECLİPSE, VB drift arcaları olsun,
    GECElerı otoparklarda yarıslar oslun [ otoparklar 5 6 KATLI OLSUN,
    PARTILER OLSUN ,
    SOKAKLARDA insanlar ve tabıkı cocuklarda olsun
    CETEMIZ OLSUN,
    japon cetelerı olsun ,
    SADECE NVIDIA DIIL ATI KARTLARIDA COK GUSL BI SEKILDE OYUNDAN FAYDALANSIn,
  • Mümkünse PCye gelmesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyzadeM

Mümkünse PCye gelmesin

Aynen pc'lerde kasar zaten
  • IV dan sonraki oyunun ismi chinatown wars diye biliyorum vikipedi öle yazıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: The MasteR

quote:

Orjinalden alıntı: CCaaNN

acaba ne zaman olur bilmiyorum ama mesela bugün helikopterle 2katlı bi binaya şiddetle girdim.tabi ki binaya bişiy olmadı.yeni oyun motorlarında inş olur.kafamıza göre şehri yıkıp döksek vs.ne kadar eğlenceli olurdu.tabi bunun için 8çekirdek işlemci mi lazım olur 16mı kimse bilemezyola bomba atınac yolda çukur olsa,binalara roket atınca binadan parça kopsa.binaların camları dağılsa vs.aah ah

Valla senin dediklerinin olması çok zor 6-7 sene daha olmaz gibime geliyor Devasa işlemci lazım

Bence şehir isimleri ve araba isimleri gerçek olmasın adamlar başka bir dünya yaratıyor zaten oyunda buda çok güzel oluyor bence

aslında physx,havok gibi teknolojiler zamanla bu yükü işlemciden alıp ekran kartına bindirirse o kadar uzak gözükmüyo dediğim şeyler

• quote:

Orjinalden alıntı: hærun

ayrıca daha az sistem istemeli

evet.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyzadeM

Mümkünse PCye gelmesin

mümkünse konsola gelmesin nasıl olur? kendi açından düşün bi
  • R* yiyosa çıkarmasın pc ye de %60 zarar etsinler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.