Şimdi Ara

GTA V (Beklentileriniz) [2010] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
34.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hærun

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

- Polis , Taksi ve Ambulans görevleri olsun
    - Ülkeler olmalı bir ülkeden diğer bir ülkeye geçmeliyiz
    - Araçlar lisanslı olmalı

Aklıma gelince yazarım

ayrıca daha az sistem istemeli

Hocam o senin sorunun

• ya eve eşya işi bence olmasn ne o öyle sims gibi san andreas'daki tüm özellikler olmalı + olarak bazı arkadaşların dediği gibi ev alabilmeliyiz ya da iş yeri , manita olayı dahada gelişmeli sadece netten olmasın, araçların yakıt ihtiyacı olmalı, hayvanlar çoluk çcuk eklenmeli, başka ülkeler değil de harita san andreasdanda büyük olsun, sosyal aktivite çeşitliliği artsın mesela maçlara gitmek ve adamımızın uyku , temizlik gibi ihtiyaçları olsun saçları sakalları uzasın vs nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: sitteisevir

ya eve eşya işi bence olmasn ne o öyle sims gibi san andreas'daki tüm özellikler olmalı + olarak bazı arkadaşların dediği gibi ev alabilmeliyiz ya da iş yeri , manita olayı dahada gelişmeli sadece netten olmasın, araçların yakıt ihtiyacı olmalı, hayvanlar çoluk çcuk eklenmeli, başka ülkeler değil de harita san andreasdanda büyük olsun, sosyal aktivite çeşitliliği artsın mesela maçlara gitmek ve adamımızın uyku , temizlik gibi ihtiyaçları olsun saçları sakalları uzasın vs nasıl

birde oyunda hiç eğlence mekanları yok, vice city de köşe başında bi malibu club vardı ne zaman girsem millet coşuyordu ya asker, inşaat işçisi çöpçü ne ararsan vardı yalnız içerde en sonunda satın almıştım orayı

• Arkadaşlar bu tür vahşet içeren oyunlarda çocuk olmaz. Bilerek koyulmuyor.
    Hayvanlar olmalı.
    Arabaların hız göstergesi ve yakıt göstergesi olmalı. Benzin alalım paramızla.
    Araba çalmak zorlaşmalı. Her istediğimiz arabayı alamayalım.
    Sims gibi adamın su, yiyecek, tuvalet, temizlik ihtiyaçları olmalı.
    En büyük hayalim de bu oyunun kendi şehrimde, Ankara'da geçmesi. (hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini bilsem de hayal işte ne güzel olurdu :)
  • @:::Banner::: haklısın çocuk koymamaları daha iyi sanki. bende ankaradayım valla ne iyi olurdu ankarada geçse sanki arabadan çok silah kaçakçılığı gibi oyun önüne geleni öldürüyon dolu silah var bence taşıyabilceğimiz silah sayısı düşmeli. daha fazla araba kaçakçılığı içeren görevler olmalı ve san andreasdaki modifiye işi dahada geliştirilmeli ne de olsa büyük oto hırsızlığı. birde ilk gta larda gta london var bence sonraki çıkan gtalar da sadece amerikada geçmesin diğer ülkelerde de geçsin bi oyunda fransa diğerinde italya gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Hadise'nin şarksını koymalılar. Onu dinleyince insan coşuyor

İsmail yk üstüne tanımam
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar bu tür vahşet içeren oyunlarda çocuk olmaz. Bilerek koyulmuyor.
    Hayvanlar olmalı.
    En büyük hayalim de bu oyunun kendi şehrimde, Ankara'da geçmesi. (hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini bilsem de hayal işte ne güzel olurdu :)

Çok güzel düşünmüşsün hocam , aklımda canlandı bir an

Bir de uçak kullanma da olsa , kokpit filan , çok güzel olurdu

• quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

GTA V'da olması gerekenler;
    *Bir şehirde kedi köpek olmaz mı?Onları eklesinler
    *Arabanın bagajını açıp içine istediğimizi yerleştirelim.Öldürdüğümüz herifleri bagaza koyabiliriz mesela.
    *Araba almak/çalmak bence biraz daha zor olmalı.Ne o öyle önümüze çıkan herifin arabasını kaptıkaçtı yapıyoruz.Kendi arabamız olsun onunla hareket edelim.Gerçekçilik artar bu sayede.
    *Trafikte kırmızı ışıkta geçmek,ters şeritte ilerlerken polis melül melül bakıyor ona hemen çare bulmaları lazım yoksa tabii ki de Liberty City'de suç artar be adam.
    *GTA serilerinde galiba insanlar 20 yaşlarında olarak doğuyorlar.Hiç çocuk mocuk yok biraz da çocuk doğrayalım
    *Eşya alabileceğimiz yerler artırılmalı evimize PC sistemi toplayalım yeni TV alalım ne bilim cep telefonuydu osuydu busuydu
    *Evlenelim
    *Marketlerden alışveriş yapalım.Mesela evin balkonunda bir rakı sofrası kuralım.Hep dışardan yemek masraflı oluyor insanın peynir ekmek yemesi geliyor.
    *Arabaların yakıt göstergelerini ve diğer göstergelerini görelim hatta direksiyonu görüp de oynayalım Crysis'te olduğu gibi.Akaryakıt şubelerinden benzin,mazot alalım.
    *Başka ülkelere seyahat edilebilmeli.
    *Havalimanlarında soygun yapıp uçak kaçırmak manyak olur.
    *En sonuncusu ve en önemlisi;Optimizasyonu özürlü değil adam gibi yapsınlar yoksa RS çok kan kaybeder.

Dediğim herşeyde ciddiyim ''Evlenelim'' maddesi dahil.

valla katılıyorum çok güzel tespitler

kişisel olarakta GTA efsanesinin biraz daha fazla RPG unsuru taşımasını isterim ama abartılacak kadar değil tabi, mesela karakter seçimi olmalı, aynı mass effect gibi düşünülebilir, neden olmasın

• Eleştirilere dikkat etsinler ..
  • GTA V yenin oyunun konusu bugun Rockstar Games tarafindan duyruldu!!

Grand Theft Auto 5 oyununda yine Niko Bellic adli karakter ile oynanacagi belirtildi.Oyunun konusuna kisaca bir goz atalim;
    Niko Bellic Liberty City'deki tum azili suclu katilleri oldurdukten sonra yerini Rusya'dan gelen mafia dayioglu Dimitri Petrovka ya birakarak emekli olur.Niko Bellic emekli olduktan sonra bir kadin bulur ve evlenir.Bir cocuklari olur.Cocugun adi Sawyer Bellic olur.Niko cocugunu buyutur onunla parka gider okula yazdirir okula gider.Iyi gunler gecirirler ailece.
    7 Yil Sonra...
    Bir gun Niko Bellic 'Hanim yemek hazirla piknige gidiyoruz!' der ve 16 yasindaki oglunu alarak arabalarina atlayip Central Park'a giderler piknik icin.Niko mangali yakar ve sofra hazirlanirken birden bire 10 yil once oldurmus oldugu Vlad'in oglu arkasinda bir ordu ile gelerek once Niko'nun karisini oldurur.Sonra Niko'ya "Sen benim babami oldurdun!Bende senin oglunu oldurucem" diyerek Niko'nun oglunun kafasina sikar orda.Cocuk oldugu yerde yere yikilir ve Vlad'in oglu 'Bu aksama kadar ya bu ulkeden gidersin yada bunlara katilirsin!'der ve oradan ayrilirlar Niko ne yapacagini bilemeden oracikta baslarinda kalir ve dusunmeye baslar.

Game Started

oyun burda baslar arkadaslar goruldugu uzere oyunda aksiyon drama hersey var bence senaryo gelistirilerek cok iyi yerlere getirilebilir
    Senaryo bizzat bana aittir.bugun tarih dersinde oturdum bunu dusundum

• quote:

Orjinalden alıntı: $WINDLE

GTA V yenin oyunun konusu bugun Rockstar Games tarafindan duyruldu!!
    Game Started

oyun burda baslar arkadaslar goruldugu uzere oyunda aksiyon drama hersey var bence senaryo gelistirilerek cok iyi yerlere getirilebilir
    Senaryo bizzat bana aittir.bugun tarih dersinde oturdum bunu dusundum

e tarih dersinde de ancak bu düşünülür

• @msw

baska seyler daha dusundum ama bu forum icin uygun seyler degil

oyuna donersek bence intikam senaryosu cok iyi olur hatta daha fazla abartmak gerekirse nikonun ikiz kardesi ortaya cikar nikoyu kurtarir felan cok extrame bir senaryo ortaya cikabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar bu tür vahşet içeren oyunlarda çocuk olmaz. Bilerek koyulmuyor.
    Hayvanlar olmalı.

Oyunun introsunada Ankaralı namık arabada beş evde on beş tam olurdu.
  • bence ginger, kaykay, paten gibi farklı ulaşım araçları da eklemeliler
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

bence ginger, kaykay, paten gibi farklı ulaşım araçları da eklemeliler

bence de, yokuştan patenle saldığını düşün süper olurdu
  • uzun zamandır eksikleri üzerine düşünüyodum güzel bi konu olmuş çok eylendim okurken :D

- arabalar lisanslanmalı
    - artık bi hız göstergesi koysunlar yahu direksiyonun gözükmesi çok şart değil ama göstergeler olsun
    - benzin sistemi güzel olur
    - hayvan keselim çocuk öldürelim niajahahahaha hatta görevlerde milletin çocunu öldürelim onların gözünün önünde
    - uçak istirem san andreası sırf uçak kulanmak için oynardım
    - daha fazla dükkan daha fazla çevre etkileşimi
    - araba dükkanları olsun, normalde sokaklarda olmayan sadece satın alabilciemiz arabalar olsun bu oyunda arabalar her yerde çok kıl oldum yeni şehir yeni arabalar olurdu eskiden
    - karakterimizi geliştrebilelim özellikle araba sürme skill leri falan olsun
    - bisiklet geri dönsün
    - modifiye geri dönsün
    - çete toplıyalım o ne öle adam çaarıyorum hammerle geliyolar artist herifler ölüolar :D
    - markaların oyunda yer almak için çıldırdına eminim kyafet yemek dükkanları gerçek olsun :)
    - normal polislerin dışında bide trafik polisleri olsun, beyaz eldvenli falan hahahahah ellerine ateş edesm geldi birden
    - etrafa yapay zeka şart gerçi bu oyunda çok geliştirmişler ama halen rezil :D
    - kalıcı yaralar olabilir fabel tarzı mesela ters bi yere yenen kurşun uzun bi süre topallamamızı salayabilir kurtulmak için hastaneye yatabiliriz
    - o mişele kıl oldum onu öldürelim :P
    - herkez bize ayar vermesin artık yahu herkezmi ezer herkezmi baarır :D

• araba satan yer varya dostum shrin ortasinda giriyon aliyon cikiyon
  • 1) tır var ama dorse takamıyoruz.dorse de istiyorum hele ki şu tanker dorsesi çok güzel

2)striptiz klübünde daha fazla seçenek olsun

3)büyük uçaklar olsun ,1 tane havaalanı var oysa öbür şehirde de olsaydı uçak bileti alır giderdik

4)araba modifiyesi nitro
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

1) tır var ama dorse takamıyoruz.dorse de istiyorum hele ki şu tanker dorsesi çok güzel

3)büyük uçaklar olsun ,1 tane havaalanı var oysa öbür şehirde de olsaydı uçak bileti alır giderdik

4)araba modifiyesi nitro

Evet 2. seçeneğe can-ı gönülden katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

1) tır var ama dorse takamıyoruz.dorse de istiyorum hele ki şu tanker dorsesi çok güzel

4)araba modifiyesi nitro

Evet 2. seçeneğe can-ı gönülden katılıyorum

Sizi gidi sizi Ben hiç gitmedim oraya.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.