Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
558
Cevap
55
Favori
53.432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3014 Mesaj
      20 Nisan 2015 02:04:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

Banka soygunu nasıl başlatacağız? Gereksinimleri karşılıyor karakterim

Heist kurulubilir bir evin varsa heist odana gir E tuşuna bas. Leader olursun yani kurarsın.

Orayı hallettim de gittim lider ol dedim ben görev seçmeden rastgele bir heist görevinde lider yaptı yani banka soygunu diye nereden seçeceğim?

Heist görevlerinin bir sırası var. Direk istediğinizden başlayamıyorsunuz. Banka soygunu olan sanırım en sonuncusu.

Hmm anladım sağolun
      |
      |

• Binbaşı
      1885 Mesaj
      20 Nisan 2015 11:30:36
      O_o bu ne arkadaş ya oyunu aldım ama tüm bunları ve fazlasını bilmek ayrı bir olay olacak.Bu kadar detay beklemiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

*-Carraro Sportive 225*-DH Bisiklet Severler Grubu
    • Yarbay
      3014 Mesaj
      20 Nisan 2015 16:01:01
      Çok önemli sorum var. Heist'te ikinci göreve yani Prison Break görevine geldim başlatmam için 40 bin dolar istedi onayladım sonra çıkmak zorunda kaldım tekrar girmek isteyince yine 40 bin dolar istedi? Görev başına bir kere para almıyor mu yoksa aynı göreve her girişimizde para mı vereceğim?

• Yüzbaşı
      831 Mesaj
      20 Nisan 2015 18:12:38

büyük ihtimalle çıkmak zorunda kaldığınız an savelememişsiniz oyununuzu. o yüzden ilk 40 bin zaten sizden gitmemiştir. setuplardan hiçbirini yapmasanız bile o parayı verince birdaha ödemezsiniz...
      |
      |
      msahin55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3061 Mesaj
      21 Nisan 2015 00:01:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Matrixde ki Zenci Adam

voltic nasıl arabadır

Ne yönden soruyorsunuz.
      |
      |

Playstation 4 Slim 1TB @ PSN: xoyuncuTR
    • Yarbay
      2561 Mesaj
      21 Nisan 2015 00:19:13
      online girdim ama bir yarış haricinde multide insan göremedim nasıl diğer kişilerle savaşıcaz

Ve Evren'i (Göğü) kuvvetimizle kurduk, muhakkak ki onu genişletmekteyiz.Ya Hak Ya Allah.. BattleLog Oyuncular Eklesinhttp://battlelog.battlefield.com/bf4/user/GarminFenix3/
    • Yarbay
      5976 Mesaj
      21 Nisan 2015 06:53:43
      Dün kaskolu arabam kayboldu. Polis karakolunda yok kaskocuda yok saatlerce aradım güme gitti .Bu 2. arabam kaybolan Satın aldığım araba nassıl kaybolur kaskolu gps cihazlı.

Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
      Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
    • Emekli Yönetici
      8625 Mesaj
      21 Nisan 2015 09:28:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Dün kaskolu arabam kayboldu. Polis karakolunda yok kaskocuda yok saatlerce aradım güme gitti .Bu 2. arabam kaybolan Satın aldığım araba nassıl kaybolur kaskolu gps cihazlı.

Kaybolan aracınız dışarıdayken yerine dışarıdan başka bir araç mı soktunuz yoksa başka bir şekilde mi kayboldu? Benim Karin Kuruma (Armored) aracım dışarıdayken garaja başka bir araç soktum ve garaja sonradan soktuğum araçtan önce 2 tane gözüktü, daha sonra teke düştü ve Karin Kuruma (Armored) aracım şu anda kayıp.

Gigabyte Z270X-Gaming 7 || Intel Core i7-7700K || Corsair Hydro H110i GT || 2x8GB Corsair Vengeance LED DDR4-3200MHz
      MSI GeForce GTX 1080 Armor 8G OC || 256GB ADATA Ultimate SU800 || 525GB Crucial MX300 || 1TB Western Digital WD10EZEX
      Corsair Carbide Clear 600C || Evga SuperNOVA 750 G3 || Asus MG278Q || Logitech G510 || Logitech G403 Prodigy || Asus Xonar DSX
    • Yarbay
      5976 Mesaj
      21 Nisan 2015 09:47:56
      quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Kaybolan aracınız dışarıdayken yerine dışarıdan başka bir araç mı soktunuz yoksa başka bir şekilde mi kayboldu? Benim Karin Kuruma (Armored) aracım dışarıdayken garaja başka bir araç soktum ve garaja sonradan soktuğum araçtan önce 2 tane gözüktü, daha sonra teke düştü ve Karin Kuruma (Armored) aracım şu anda kayıp.

Evet o arac disaridayken iceri arac soktum . Sonra gidis o gidis . Kaskoda yok polisde yok haritada zaten gozukmuyor . Uyuz oldum. Satin aldigim aracti kaybolmamasi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 21 Nisan 2015; 9:48:26 >
      |
      |

Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
      Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum

• Er
      7 Mesaj
      21 Nisan 2015 12:40:09
      günlük görevlere girmek istiyorum unlocked from rank15 diye bi uyarı var acılmıyor sebebi nedir acaba

• Yarbay
      3014 Mesaj
      21 Nisan 2015 13:26:15
      quote:

Orijinalden alıntı: mstf.42

günlük görevlere girmek istiyorum unlocked from rank15 diye bi uyarı var acılmıyor sebebi nedir acaba

15 seviye ol diyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1747 Mesaj
      22 Nisan 2015 00:28:11
      Çok güzel konu olmuş teşekkürler.
      |
      |

• Binbaşı
      1380 Mesaj
      22 Nisan 2015 01:49:40
      quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

online girdim ama bir yarış haricinde multide insan göremedim nasıl diğer kişilerle savaşıcaz

Deathmatch gibi çatışma modu olan modlara giriş yapıcaksınız. Telefonunuzdan deathmatch serverini aratırsanız, 1-2 dakika içinde deathmatch serveri bulursunuz. Size verilen bir alanda 5-8 dakika boyunca savaşıyorsunuz.
      |
      |

• Binbaşı
      1251 Mesaj
      22 Nisan 2015 10:00:58
      On numara anlatım olmuş, eline sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

psn: sefa-yuksel
    • Binbaşı
      1300 Mesaj
      22 Nisan 2015 11:11:10
      bir sıkıntı olmaz ise inşallah sahura kadar oyun oynayabiliriz...
      yavuzs26
      |
      |

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      22 Nisan 2015 11:52:12
      Ben rank 3 im ve şu anda başkalarının açtıkları Heist lara girebilir miyim acaba?

Turgut ÖZTÜRK
    • Yarbay
      3061 Mesaj
      22 Nisan 2015 12:07:22 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: turgut89

Ben rank 3 im ve şu anda başkalarının açtıkları Heist lara girebilir miyim acaba?

Tabi girebilirsiniz.

@2n2 İnşallah. Ramazanda her türlü oynarız.

|
      |
      Bahsedilenler: 2n2

Playstation 4 Slim 1TB @ PSN: xoyuncuTR
    • Binbaşı
      1300 Mesaj
      22 Nisan 2015 13:42:52

Yarın kandil bu gece sahur yapacağım inşallah Ramazanda da oynarız :D
      |
      |
      Sercan Ç. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2347 Mesaj
      22 Nisan 2015 14:20:51
      Yaş 19, genellikle her gün giriyorum ekleyin.

RGSC: yusufkadioglu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

PSN: yusufkadioglu
    • Yüzbaşı
      968 Mesaj
      22 Nisan 2015 16:03:24
      arkadaşlar ev almak isteyenler "3 Alta Street, Apt 57" bunu alsınlar. garajda 10 araç kapasitesi var,konumu çok merkezi, manzarası da harika. 223.000 e satılıyor. Heist'e girebiliyosunuz içeriden. LSC,Kıyafet ve silah dükkanına da yakın.

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
web tasarım,web design
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.