Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
58
Favori
116.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rank’e(Level) Göre Açılacaklar Listesi eklendi. Hangi levelda ne açıldığına bakabilirsiniz.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Nerden bakıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2n2 2 kullanıcısına yanıt
    Rehbere ekledim yani.
    Eyvallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş 9, 25+ ve üstü eklesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Yaş 9, 25+ ve üstü eklesin.

Yaş 29 yazacaktin galiba

• mükemmel ve faydalı bir konu. ne zamandır arıyordum bu tarz bir kaynak. eline emeğine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Yaş 9, 25+ ve üstü eklesin.

Yaş 29 yazacaktin galiba

Yanlışlık yok kardeşim.

• Online daki silahları nasıl satacam yada kurtulacam 5 tane pistol var üstümde sinir oldum
  • Türk oyuncuların buluştuğu bir grup varmı ? Çete kuruldumu toplanılmadıysa bi konu açayım veya birisi açsın ?
    Bakıyorum misal İGN sitesi çete kurmuş bin kişi var bizde kuralım bini buluruz mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

Türk oyuncuların buluştuğu bir grup varmı ? Çete kuruldumu toplanılmadıysa bi konu açayım veya birisi açsın ?
    Bakıyorum misal İGN sitesi çete kurmuş bin kişi var bizde kuralım bini buluruz mutlaka.

DH-BSC ve Donanimhabertr Crewlerine katılabilirsin.

@yastik1 F8 mermi F9 ise silah yere atıyordu diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 23 Nisan 2015; 13:08:19 >
    Teşekkürler hemen bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

Türk oyuncuların buluştuğu bir grup varmı ? Çete kuruldumu toplanılmadıysa bi konu açayım veya birisi açsın ?

DH-BSC ve Donanimhabertr Crewlerine katılabilirsin.

@yastik1 F8 mermi F9 ise silah yere atıyordu diye hatırlıyorum.

Silahı yere atıyorum ancak bir heist a girdiğimde yada session değiştirdiğimde geri geliyor hepsi anlayamadım bende
  • yastik1 kullanıcısına yanıt
    Silahı yere attığı gibi geri alıyor. Ondan olabliir. Yanınızda başka biri olsun siz atın o alsın. Böyle deneyin bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Silahı yere attığı gibi geri alıyor. Ondan olabliir. Yanınızda başka biri olsun siz atın o alsın. Böyle deneyin bir de.

Hocam bir yere çıkıyorum sağ taraf açıkta oluyor atıyorum orada görüyorum silahı sonra gidiyorum arabaya biniyorum heist a giriyorum elimde yine silahlar
  • -Heist görevinde farkettimde karakterlerin sesi yok kötü olmuş.
    -Görevden freemoda vs. Geçişler çok uzun
    Bunlarla ilgili iyileştirmeler yapılırmı sanmam .

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

iyi rehber olmuş, birşey sorucam arabayı nasıl sigortalıyoruz?

Bir keresinde online da birinin arabasını çalmıştım meğer sigortalıymış, bir anda attı beni
  • Ben şeyi anlamadım hocam, oyunda sadece 5 heist görevi mi var şimdi? Çok az değil mi online odaklı bir oyuna göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Ben şeyi anlamadım hocam, oyunda sadece 5 heist görevi mi var şimdi? Çok az değil mi online odaklı bir oyuna göre?

Bende 5 Görev var diye biliyorum. Ama bunları bitirmek epey uzun sürecek böyle giderse. Çünkü 4 kişisiniz kimin ne zaman öleceği belli değil sonra sar başa tekrar tekrar diye diye uzar gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Ben şeyi anlamadım hocam, oyunda sadece 5 heist görevi mi var şimdi? Çok az değil mi online odaklı bir oyuna göre?

Zamanla belki artabilir ama bence bu hali de bayağı vakit geçirtiyor. 54 saat oynama sürem var yaklaşık 50 saat rahat heist görevlerine gitti. Zorda oynarsan özellikle ölme hakkın olmadığı için bayağı vakit alıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.