Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
58
Favori
116.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satın aldığımız silahlar çok yer işgal ediyor.
    Eskilerini atamaz mıyız? F9 la atsa bile geri geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, oyunda ücretsiz araç almıştım 5-6 tane ve hepsi garajda. satamıyorumda. bu araçları garajdan nasıl silebilirim?
  • Garajı sokaktan başka araç koyarak doldur. Garajın tamamen dolu olunca yeni araç koyunca içeriden araç çıkarmanı isteyecek, satın aldıklarını çıkarırsın. Sokaktan aldıkların zaten senin olmuyor bir patlamada gidiyorlar

• kouken K kullanıcısına yanıt
    Telefondan Mechanic'i arayarak istediğin evin garajından aracı çağırabilirsin yanına.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarikstlms

Telefondan Mechanic'i arayarak istediğin evin garajından aracı çağırabilirsin yanına.

O ayrı borşey benim demek istediğim heisti kurdum ve kıyafet seçerken bide araba seçiyoruz ya sadece o heisti kurduğumuz evin garajındaki arabalarımı seçebiliyoruz yoksa hepsinimi

• Online karakterinde gözünnde morluk olan var mı ? benim karakterde durduk yere olmuşta , gitmiyor bide morluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Online karakterinde gözünnde morluk olan var mı ? benim karakterde durduk yere olmuşta , gitmiyor bide morluk

bendede var ölsek tekrar düzelir mi?
  • RSteel kullanıcısına yanıt
    denedim ölünce gitmiyor
  • RSteel kullanıcısına yanıt
    banyoya girince geçti , git bi duş al :D
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Hadi ya dün oyuna girişte ordan başlatmıştı demekki arada yine morarmış bi deniyim

Bide fazla eski silahlardan kurtulamadım ???

• quote:

Orijinalden alıntı: kouken

Beyler insurgent pickup aldim ama ne modifiye edebiliyorum bede heistlerde kullanabiliyorum? Bu arac sadece sehirde takilmak icin mi?
    Edit:satılmıyorda sanırım?

Insurgent pickupu Ucak ve helikopter gibi dusun modifiye edilmez ve garaja konulamaz. Ve Pegasustan cagirdigin hic bi araci satamazsin

• arkadaşlar merhaba

kısa bir soru soracağım. ben lobbye girdiğim zaman nicklerin sağında Mouse ve Gamepad sembolleri çıkıyor. Buda kafamda bir soru işareti oluşturdu. PC ve Konsollar aynı ortamda oynayabiliyorlarmı?
  • Innocenzio kullanıcısına yanıt
    Konsolla pc oynayanlar aynı oturumda oynayamaz. Gamepad işareti olanlar oyunu kolla oynadığı için öyle gösteriyor.

• Beyler bazı hile yapan şahıslarla karşılaşıyorum nefes aldırmıyorlar bana.Bunları nasıl reportluyoruz.

https://www.g2a.com/r/razor231
  • quote:

Orijinalden alıntı: kouken

quote:

Orijinalden alıntı: tarikstlms

O ayrı borşey benim demek istediğim heisti kurdum ve kıyafet seçerken bide araba seçiyoruz ya sadece o heisti kurduğumuz evin garajındaki arabalarımı seçebiliyoruz yoksa hepsinimi

Araba kullanabilmen için ev farketmez istediğin heist'te istediğin evde istediğim arabayı alıp kullanabilirsin

• yok abartma istersen..

Ps3 ve xbox ve pc hepsi aynı online ortamda oynamaktadır.

Yanlış bilgi vermeyelim..

• Arkadaşlar ekleyin beni, akşamları 8'den sonra oynayalım. gt: unsalyurt
  • qun4L kullanıcısına yanıt
    ps4 ve xbox one hariç tüm ortamlarda oynanabiliyor o zaman. Ben yanlış biliyormuşum. .
  • Her konsolun(ve PC'nin) ayrı sunucuları var. PC'de gördüğünüz gamepad simgesi oyunu PC'de gamepad takarak oynadığını belirtmek içindir. Başka bir manası yoktur.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Aynen bende sizin gibi düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.