Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
58
Favori
116.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gang attack onlar. Belli yerlerde çeteler var. Kırmızı alanın içine girip bunlara ateş etmeye başlarsan göreve girmiş gibi bi şey oluyosun. Hepsini öldürdüğünde de para ve rp veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1312K kullanıcısına yanıt
    Aynen single mode'dan tamamen bağımsız. Parayı heist veya mission yaparak kazanıyorsun. @1312K

• alp1912 kullanıcısına yanıt
    Üstündeki bounty alınmadan pasif moda geçemezsin. Yani seni birinin öldürmesi lazım

• TimsaH_X kullanıcısına yanıt
    Silahlı olanı satamıyorsun maalesef

• level 59 um, 60 olsam da granade launcher i satin alabilsem baya pratik bsey. 7/24 karim kurumayla geziyom diger oyuncular oldurmeye calisiyo. anlamiyorum yahu bir kere bile bounty fln yoksa bana saldirmamissa kimseyi oldurmedim. bide acemilerde yapiyo bunu ulan arkam donuk dukkan soyuyom, adam ates ediyo yine ben olduruyom genelde yada bilmiyo kurumaya ates ediyo 3 dk bekliyom sonra ezip geciyom
  • Ps3 Oyuncuları ekleyebilir seri görev yapabiliriz . 108 levelim Psn : ismail0625

• quote:

Orijinalden alıntı: TREMİLA_

Heist görevi için takım kuralım böyle olmuyor

Ben surekli onlinem. Ekle istersen Champion_TR

• Bu arada gunluk gorevleri alamiyorum. Nedendir bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

quote:

Tamam bekliyorum. yarınbbaşlarız görevlere...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

quote:

Tamam bekliyorum. yarınbbaşlarız görevlere...

Her zaman :)

• Güzel konu olmuş, emeğinize sağlık.
  • Öncelikler herkese merhaba
    Online'da 1 milyona yakın para var ve hiç arabam yok.
    Bir araba almayı düşünüyorum en fazla 500.000 gta doları civarı
    Aklımda Karin Kuruma Armored (Zırhlı) var

Sizce ne almalıyım oyunda yeni olduğum için yanlış birşey almak istemiyorum
  • kouken K kullanıcısına yanıt
    Zırhlı olmasından dolayı kesinlikle ilk tercih Zırhlı Kuruma olmalı. Görevlerde işinize çok yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Zırhlı olmasından dolayı kesinlikle ilk tercih Zırhlı Kuruma olmalı. Görevlerde işinize çok yarar.

Dayanamadım aldım zaten
    Bide mat turuncuya boyattım çok şekil oldu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Dayanamadım aldım zaten
    Bide mat turuncuya boyattım çok şekil oldu :D

• online de olan bir arkadaşımın bana yardım etme imkanı var mı, para veya araba gibi?

• bende yeni başlayanlara katkıda bulunim.

bir nevi komandoculuk oyunu gibi etrafınızdakileri öldürmek için bir kere yüksek yerden ateş etmek aşağıya göre daha avantajlı.

2. en önemlisi. bir dağa tepeye çıkın zirvenin gerisine geçin ve bir ot çiçek falan bulun o otun çiçeğin arkasına saklanarak adım adım yukarı çıkın taki nişan aldınızmı karşıdaki hedef veya adamın ismi ekranda görünene kadar. karşınızdakileri zor bela görürsünüz ancak adam hedefe geldimi tepesinde isim yazdığından ve kırmızı renkte göründüğünden dolayı bu size yeter. aslında adamı görmüş olmuyorsunuz, ancak otun arkasına saklandığınızdan dolayı siz hedef alınca ot görüyorsunuz ancak ateş ettiğinizde adamı vurabilirsiniz. adam ise sizin sadece kafanızı görebilir oda otun arkasında olduğunuzdan bişey göremez sadece o kırmızı yazıyı görür tabiki siz adamın tüm bedenini gördüğünüzden kırmızı yazı hedefte göründümü sizin adamı vurmanız daha kolay olur. eğer bunu şehirde yapim dedinizmi radarda binalar vs göründüğünden dolayı sizi bulmaları kolay olur. ama tepelerde ovalarda haritada bulunmanız daha zor. ağaç arkaları güvenli olmuyor roket yiyebilirsiniz. dediğim gibi bir zirve noktası bulun arkasına geçin ve hdef aldığınızda adamı vurabilecek kadar zirveye tırmanarak kafanızı çıkartın bunu çok yavaş yapın. ot yığını varsa ot yığını arkasından yapın siz kırmızı yazı görününce tetiğe basın. ancak karşı tarafın sizin adınızı/kırmızı yazıyı hedefte görmesi sizin sadece kafanız göründüğünden çok zordur.

zirvenin arkasından adamın nerede olduğunu nereden anlayacam derseniz mousu yukarı kaldırdınızmı ekran yukarı gider ve adamın nere olduğunu kolayca görür o yöne doğru ilerlersiniz. eğer adam sizin nerede olduğunuzun farkına varırsa zirveden biraz inin diğer bir ot yumağı bularak onun arkasına geçin. yeni başlayanlar için böyle 50. leveldeki adamlara kadar özellikle 20-30 leveldekiler bunu yiyor. ama 50. leveli geçenlerde farklı tekniklerinden dolayı uzun süre bu stratejiyi kullanamazsınız.

• yeni başladımda

native trainer yada %100 save dosyası yüklemek,
    single player modda oynasak

ban yer miyiz?
  • ps4te heisti sadece arkadaşlarımla mı yapabilirim yoksa oyun içinden otomatik adam bulur mu?
  • Bulur. Matchmaking açık olursa.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.