Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
58
Favori
116.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler INSURGENT PICK-UP aldım garajda yok
    gitti 1.350.000 dolar nerde bu araç????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: RSteel

Beyler INSURGENT PICK-UP aldım garajda yok
    gitti 1.350.000 dolar nerde bu araç????????????

cevabı buldum garaja gelmiyormuş zaten sadece telefonla çağrılıyor
    ben hata yaptım siz yapmayın boşa gitti para
  • RSteel kullanıcısına yanıt
    zaten pickup'u sürüp napçan ki. adam arkaya binip ateş etmesi gerek.

Bende her araç var ama en çok kullandığın t20 , kuruma armored ve hydra

diğerleri zevk için alıyorum bi işe yaramıo
  • qun4L kullanıcısına yanıt
    Malesef kötü bi deneyim oldu
    Zaten incelerken yanlışlıkla tıklamıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RSteel kullanıcısına yanıt
    hiç yoktan kaos için akarız..

id : laparoskopik

oynarız
  • Merhaba Arkadaşlar
    GTA Online'a pc üzerinden yeni başladım. Bir çok kişi zengin olmuş durumda. Ve tabii ki ben zengin olmadığım için oynaması pek eğlenceli gelmiyor. Heist oynayarak para kazanmam gerektiğini söyleyenler oldu. Ama oradan para kazanmak da uzun bir Uğraş. 100 200 Level olan kişiler görüyorum onlar hack yapıyor diyorlar. Ben de böyle bir şey istiyorum. Acaba mümkün mü para hilesi veya herhangi bir glicth var mı yardımcı olursanız sevinirim biraz uzun oldu ama şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ben oyunu steamden aldım sorunsuz oynuyordum fakat 2 gündür girmiyorum. Yeni update gelmiş sanırım. Exe yi çalıştırdım steam update çekti oyuna giriorum. Online veya story mode farketmez girdiğim zaman yüklenirken geçen scene lerde Grand Theft Auto V çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Araştırdım bir çok çözüm önerisi var fakat korsan oyunlar için geçerli. 1 2 yöntem denedim çözemedimde. Bu hatayı başka alan veya fix leyen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr_zkn

Merhaba Arkadaşlar
    GTA Online'a pc üzerinden yeni başladım. Bir çok kişi zengin olmuş durumda. Ve tabii ki ben zengin olmadığım için oynaması pek eğlenceli gelmiyor. Heist oynayarak para kazanmam gerektiğini söyleyenler oldu. Ama oradan para kazanmak da uzun bir Uğraş. 100 200 Level olan kişiler görüyorum onlar hack yapıyor diyorlar. Ben de böyle bir şey istiyorum. Acaba mümkün mü para hilesi veya herhangi bir glicth var mı yardımcı olursanız sevinirim biraz uzun oldu ama şimdiden teşekkürler...

100 200 hatta 400 levele kadar bile olanlar glitch yapmış olmuyorlar. Uzun süredir oynayanlar veya PS3 konsolundan PS4'e hesaplarını aktaranlar olduğundan o seviyelerdeler.
    Bende şuan 151'im ve 2015 Mart'tan bu yana düzenli bir şekilde hilesiz oynuyorum.
    Sende istersen yükselebilirsin oyunu detaylı bir şekilde oynayarak ve tabiki heistler ile birlikte.

• Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum var. Ben pc, arkadaşım ps. Gta 5 onlinede beraber oynayabilir miyiz ? Eğer oynanıyorsa ps 3 ve ps 4 fark eder mi ? Yani pc ile ps 3 mü beraber oynar ps 4 mü yada ikiside mi ?

Teşekkürler
  • Emeğine sağlık çok yararlı bir konu .
  • Yararlı konu

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcelikcan

Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum var. Ben pc, arkadaşım ps. Gta 5 onlinede beraber oynayabilir miyiz ? Eğer oynanıyorsa ps 3 ve ps 4 fark eder mi ? Yani pc ile ps 3 mü beraber oynar ps 4 mü yada ikiside mi ?

Teşekkürler

PC kullanıcıları ile PS kullanıcıları aynı serverlarda oynayamıyor malesef

• muratcelikcan M kullanıcısına yanıt
    Hepsinin sunucusu ayrı. Ps3 ps4 PC hepsi ayrı ayrı. Yani oynayamazsınız maalesef.

• Gençler 54 mb lık update var yükleniyor. Tam bittiğinde "çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum bilen var mı çözümünü?
  • PS4 de heist yapmak isteyen PM atabilirmi lütfen bıktım tanımadığım kişilerle başarısız heistlerden..
  • Birkaç sorum olacak arkadaşlar cevaplarsanız memnun olurum.

- oyuna başladığımın 2. günü bir adam gelip bana 56 million para verdi. bundan dolayı ban yermiyim ?

- gittim kendime yat aldım. updateler ile beraber 10m para verdim. yatın çok ekstra bir özelliği var mı? anladığım içinde bi helikopter var, birkaç da bot filan işte. öyle aman aman pek birşey yok gibi.

- şu night vision ve snacks ların kısa yolu yok mu?

- home veya yata hızlıca gitmenin bir yolu var mı?

- oyundaki en güçlü (sağlamlık konusunda) ve garaja alabileceğim araba hangisidir?

- oyundaki en hızlı lvl atlama taktiği nedir?

- son soru, ben bu parayla neredeyse en iyi arabaları, en iyi daireyi aldım. harcayabileceğim başka birşey var mı?

cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s7e7v7e7n7

Birkaç sorum olacak arkadaşlar cevaplarsanız memnun olurum.

- oyuna başladığımın 2. günü bir adam gelip bana 56 million para verdi. bundan dolayı ban yermiyim ?

- gittim kendime yat aldım. updateler ile beraber 10m para verdim. yatın çok ekstra bir özelliği var mı? anladığım içinde bi helikopter var, birkaç da bot filan işte. öyle aman aman pek birşey yok gibi.

- şu night vision ve snacks ların kısa yolu yok mu?

- home veya yata hızlıca gitmenin bir yolu var mı?

- oyundaki en güçlü (sağlamlık konusunda) ve garaja alabileceğim araba hangisidir?

- oyundaki en hızlı lvl atlama taktiği nedir?

- son soru, ben bu parayla neredeyse en iyi arabaları, en iyi daireyi aldım. harcayabileceğim başka birşey var mı?

cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Ban yemezsin sadece 1 yıl doya doya oynayacağına 2 hafta oynayıp sıkılırsın
  • s7e7v7e7n7 kullanıcısına yanıt
    Hocam zırhlı olduğu için Kuruma(Armored) almadıysanız almanızı tavsiye ederim görevlerde falan çok işe yarıyor.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    insurgent kullanıyorum onun yerine. kuruma daha mı iyi hocam?
  • s7e7v7e7n7 kullanıcısına yanıt
    Insurgent da iyi araba hocam. Zırhlı araç olarak genelde Kuruma Armored kullanılıyor diye biliyorum özellik bakımından çok bir farkları var mı detayını da tam bilemiyorum ama siz bilirsiniz yani ben küçük bir öneride bulundum sadece

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.