Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
58
Favori
116.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Bulur. Matchmaking açık olursa.

Hocam peki bu rastgele adamlar görevi batırır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayanlara bağlı. Batırabilirler de.
  • Arkadaşlar PS4 de gta onlıne gırıyorum ama ole mal mal dolasıyorum. Nasıl oynanıyor bu onlıne

• Merhaba insurgent pickup aldimda nasil satacahi
  • hocam bende insurgent pickup satılk aldım gelmedi kilit ciktı nasıl hallederiz
  • Yaklaşık 800k param var spor araba alacağım. Parayı 1.000.000e tamamlayabilirim gerekirse.
    Aklımda zentorno var çok sevdiğim için. Sizce ne alayım acil cevap gerekiyor...

• Zentorno fiyatına göre alınabilecek en iyisi. Ayrıca sevgililer günü dlcsinden bir önce gelen dlc ile Sultan ve Banshee araçları Bennynin dükkânında modifiye edilebilir oldu. Bu araçları modifiye edince super class oluyorlar. Yanı bunlar da alınabilir.

@sercan6060 @YusufKk469 Pickup bizzat alıp satmadim ama bir videoda gördüğüm kadarıyla los santos customstan satılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 11 Şubat 2016; 2:41:13 >
  • Arkadaşlar online'da araç modu kurabiliyor muyuz acaba? Ban olayı ne durumda? Teşekkürler
  • Pc de gta5 internet bağlantısı olmadan ya da mevcut güncellemeleri kurmadan nasıl oynanır?
    (oyun orjinal CD)
  • quote:

Zentorno fiyatına göre alınabilecek en iyisi. Ayrıca sevgililer günü dlcsinden bir önce gelen dlc ile Sultan ve Banshee araçları Bennynin dükkânında modifiye edilebilir oldu. Bu araçları modifiye edince super class oluyorlar. Yanı bunlar da alınabilir.

@sercan6060 @YusufKk469 Pickup bizzat alıp satmadim ama bir videoda gördüğüm kadarıyla los santos customstan satılıyordu.

Ama Hocam Bu Araç Los Santos Customada Girmiyorki "This Weichle Not Modify" diyor benimki şu üstünde taretli olan versiyonu
  • YusufKk469 kullanıcısına yanıt
    O satılmıyor maalesef. Los santos customsa girebilen araçlar sadece satılabiliyor.

• Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Hocam zentornoyi aldım.şu an karin kuruma/ev/5500 tlye alinan bi arac (su ziplayan adi aklima gelmedi :D ) ve levelim yettigi kadar silahlarin bircou. Su an hedefim tum silah ve gelistirmelerini almak. 40k felan var para geldikce silaha yatiricam. Yani oyle dusunuyorum sizce ne yapayim? Baska biseyi mi gelistireyim ?Ilerde sadece mermi masrafim olsun istiyorum
    Edit:Karin kuruma zırhlı.
    Ayrıca nick yazın ekliyim çok yalnızım yaa :')

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kouken -- 12 Şubat 2016; 22:17:47 >
  • Maalesef pek oynamiyorum artık. Güncellemeden güncellemeye giriyorum. Ama ekleyin isterseniz yine de. id: xoyuncu

Çok silah alınca karışıyor bir sure sonra ama denemek için alıyoruz yine de. :) Herşeye sahipsiniz aslında. Nasıl keyif alıyorsanız öyle oynayın bence. Mesela ben araç modifiye işini çok seviyorum. Sokaktaki arabaları alıp modifiye edip garaja atarim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 13 Şubat 2016; 5:57:55 >
  • quote:

Maalesef pek oynamiyorum artık. Güncellemeden güncellemeden giriyorum. Ama ekleyin isterseniz yine. id: xoyuncu

Çok silah alınca karışıyor bir sure sonra ama denemek için alıyoruz yine de. :) Herşeye sahipsiniz aslında. Nasıl keyif alıyorsanız öyle oynayın bence. Mesela ben araç modifiye işini çok seviyorum. Sokaktaki arabaları alıp modifiye edip garaja atarim. :)

Bende araba modifiye işine bayılırım.
    Fakat levelim şu an 29. Ondan dolayı tüm mdifiyeler açık değil. Şimdi yükseltsem içini ilerde birdaha yükseltmem gerekecek. O yüzden biraz beklemek istiyorum. Oyunlara bu şkilde mantıklı yaklasip gelişmeyi seviyorum. Mesela 40 levelde %40 motor gelişmesi aciliyorsa ve %60 60 levelde aciliyosa 40 a kadar bekler yaparim 60 i yapmam. O siradada levelimin yettigi kadar (30 level son dier leveller baya yuksek onlari beklemem) silahi tum yukseltmeleriyle alip halihazirda bekletmek istiyorum

• Benim bi sorum olucak Online da aldıgımız veya dısardan blup tracker/full covarege (yanlis yazmis olabilirim) yaptigimiz bi arabayi nasil sileriz garajda yer kaplamasin diye?

• kouken K kullanıcısına yanıt
    Los Santos Customs'a gidip menüden sell seçeneği seçip aracı satın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Los Santos Customs'a gidip menüden sell seçeneği seçip aracı satın.

Hocam sell diye bi seçenek yok

• Evet beyler bu garajdan atma olayı nasıl olacak?????
    bedava olan bi arabayı 2 kere almışım mesela birini satmak istiyorum yada farketmez silinsin yeter ama olmuyor

garaj doldu satsan satılmıyor atsan atılmıyor resmen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Beyler insurgent pickup aldim ama ne modifiye edebiliyorum bede heistlerde kullanabiliyorum? Bu arac sadece sehirde takilmak icin mi?
    Edit:satılmıyorda sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kouken -- 21 Şubat 2016; 11:21:48 >
  • Beyler acil yardım gerek bi sorum var
    Şimdi ben şehrin farklı yerlerinde ev alsam bi heist görevinde o heisti kurduğum evin garajındaki araçları mı kullanabilir sadece?
    Yani evler farklı yerde olsada bi görevde 3 evin garajından istediğim bi aracı seçebilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.