Şimdi Ara

GTA IV Görüntü Sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu uzun bir uğraştan sonra yüklemeyi başardım.Arkadaşlarım oyunu kaldırabileceğini söyledi pc min.Ancak bu nedir anlayamadım.Oyun oynamaya baslayınca çok yavaş oluyor ve hiçbirşey gözükmüyor :

GTA IV Görüntü Sorunu !

• Yani şu graphics kısmına basana kadar bile canım çıktı öyle diyim
  • Güzel bir crack yap öncelikle Mete. Razor vs. bir yerden bak bakalım.Büyük ihtimalle görüntü sorunu devam edecektir.
    Oyunu yüklediğine sevindim diyecektim ama sistemin yetersiz kalmış üzgünüm yanlış tahminlerde bulunmuş olabilirim.
    1 gb ram + güzel bir ekran kartı işini görecektir = 110 TL filan
    Ya da baştan şöyle sendeki parçaları da birleştirip bir kasa toplayacaksan 400-450 TL verip bu oyunu güzel oynayabilirsin.
  • Yani geçmez mi şimdi bu hiçbir şekilde ? Şansa bak o kadar da uğraştım ha.Saol genede mertcan herşey için vallahi sayende oynadım desem yeridir de bana göre de pc yeterli gibi duruyordu öyle aşırı bir kasma yoktu oyun bir başladı ağır ağır takıla takıla görüntü de gördüğün gibi...
  • Neyse artık halledicez biraz yatırım yapmak lazım
  • işletim sistemin ne?
    oyunun orjinal mi ?
    rockstarın çıkardığı paketleri sırasıyla yükledin mi hepsini?

bu sorularım olcak
  • -Microsoft Windows XP Professional (5.1 , Yapı 2600)
    -Hayır değil
    -Hangi paketler ?
  • service pack 2 mi 3 mü?
    rockstar gamesin gta 4 için çıkardığı paketler var.

http://forum.donanimhaber.com/m_20603454/tm.htm

buradan bulabilirsin.sırasıyla hepsini yükle paket 1.0.1.0 dan başla.3 tane var zaten.
  • Service pack 3 .Zaten öbür türlü açmaz oyunu ama bu sanırım pc nin yetmediğinin göstergesi paketler falan çözmez diye düşünüyorum.Çünkü yalnızca görüntü böyle değil aynı zamanda çok fazla kasıyor.
  • Genede ilgin için teşekkür ederim
  • patchleri sırasıyla yükle.ardından ayarları ve çözünürlüğü düşürüp oynanabilir seviyeye çek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CCaaNN

patchleri sırasıyla yükle.ardından ayarları ve çözünürlüğü düşürüp oynanabilir seviyeye çek.

Patchlerin ne gibi faydası oluyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.