Şimdi Ara

GTA 5 ve diğer Take Two oyunlarının satış sayısı açıklandı: GTA 5 satışları durmuyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GTA 5 ve diğer Take Two oyunlarının satış sayısı açıklandı: GTA 5 satışları durmuyor!

Niko Partners'ın kıdemli analisti ve oyun dünyasının tanınan ismi Daniel Ahmad, geçtiğimiz saatlerde GTA, Red Dead Redemption ve NBA 2K gibi serilerin ana şirketi olan Take Two'nun verilerini açıkladı. Bu sayede de GTA 5 dahil birçok oyunun satış sayısı açıklandı.

GTA 5, 150 Milyonu Geçti

Her şeyden önce GTA 5 ile başlamakta fayda var çünkü satışlar hala durmuş veya azalmış değil. Mayıs 2021'de 145 milyon adet sattığı açıklanan GTA 5, 150 milyon satış adetini geçmiş durumda. Oyunun PS5 ve Xbox Series için hazırlanan yeni nesil sürümü ise 11 Kasım'da çıkış yapacak ve o zaman satış hızı yeniden artacak. Kısaca Rockstar Games daha uzun bir süre GTA V'ten para kazanacak gibi duruyor.

Ayrıca Bkz.Beklenen haber geldi! Yüzüklerin Efendisi dizisinin yayın tarihi ve ilk görseli paylaşıldı

Açıklanan istatistiklerde dikkat çeken bir diğer oyun ise Red Dead Redemption 2. O da 38 milyon adet satışı geçmiş durumda. Ayrıca Daniel Ahmad bu yeni satış sayıları ile birlikte Take Two'nun elinde bulundurduğu bazı oyun serilerinin satış miktarlarını da açıkladı. Aşağıda bulabilirsiniz.

• GTA serisi - 350 milyon

• Red Dead Redemption serisi - 60 milyon

• NBA 2K serisi - 112 milyon 

• Borderlands serisi - 71 milyon

• Civilization serisi - 58 milyon

• BioShock serisi - 38 milyon

• Ancestors: The Humankind Odyssey - 1 milyon

• Kerbal Space Program - 5 milyon 

• The Outer Worlds - 4 milyon

Kaynak:https://twitter.com/ZhugeEX/status/1422290326937559040

• Bu gidişle 10 sene daha gta 6 çıkmaz

• Gta 6 icin acele etmemeliler

Gta 6 icin uzun sure ugrassinlar ki bir şaheser başyapıt çıksın ortaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki arkadaşa katılıyorum. Sadece R* yıllarca beklemeye değer bir oyun yapıyor.

• Bakalım gta 5 yeni nesil konsollara uyarlanmış versiyonu gelsin zaten gta 6 beklentim yok 2 yıl içinde .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hala para kazanıyor adamlar GTA V ten neden yenisi çıksın ki😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gamepasse ragmen outer worlds iyi satmış

• Cidden anlamıyorum. Hala neden oynanıyor bu oyun? Mantıklı bir cevap verebilecek biri var mı? Gerçekten süper bir oyun mu bu GTA V?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 3 Ağustos 2021; 12:12:14 >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Her şeyi yapabildiğin nadir oyunlardan.

• Tahminen
    Bu yıl GTA 3 Remake çıkar. Eğer çıkmazsa zaten 10 yıl sonra çıkar. (30. yılı)
    Eğer GTA 3 Remake çıkarsa Gelecek yıl, yıl dönümü için Vice City Remake çıkar.
    Pek ihtimal değil ama 2024 de ise San Andreas Remake çıkar. (GTA V günümüzde geçmekte. San Andreas ise daha çok eski bir tarihte geçmekte. GTA V San Andreas Sayılamaz.)
    Ve 2025 de ise GTA VI çıkışını yapar. GTA 3 Remake çıkana kadar diğer oyunların Remake i çıkmaz zaten boşuna beklemeyelim. Ama her halükarda GTA 6 2025 den önce çıkmayacaktır. Online sıktı artık neyi oynuyorlar onu da anlamadım.

• viper17 kullanıcısına yanıt
    İyi de bu mu yani? İnsan sıkılır yahu.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Abartılmış bir oyun bu kadar satması kesinlikle insanların online odaklı olması

• Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt

rockstarin asla remake çıkaracağını sanmıyorum. remaster BELKİ ama remake imkansız. özellikle şu an GTA 6 geliştirildiğini düşünürsek remake için asla ugrasmazlar GTA gibi devasa oyunlar için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar şaheser yapıyor, bu satışları hak ediyor. gta 6'yı hayal etmek bile zor. muhakkak çok iyi olacaktır.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt

2025 den önce çıkmayacaktır. Hatta Şuan GTA 6 testlerinin yapıldığını biliyoruz sızıntılar ve ekran görüntüleri mevcut. Hatta haritası falan bile sızdırıldı. Online oyunlara da ayrı bir ekip çalıştığını düşünürsek şuan başka bir yapımla ilgileniyor Rockstar. Eğer ekim ayında bir remake duyurulursa geçmiş 3 oyun da remake çıkacak demektir. GTA 6 yı beklerken satış yapıp ekstra bir kazanç elde etmek isteyecektir. Çünkü sonuçta Rockstar ticari bir firmadır. Take two mafia 1 remake den nasıl bir getiri geldiğini gördü. Oyun deli gibi sattı. Hatta 1 yıl önce ben GTA 5 remaster sürümü de gelir demiştim çoğunluk yok gelmez Rockstar bununla uğraşmaz dediler. Bu yıl sonu PS 5 remaster oyunu geliyor. Ayrıca GTA 6 Rockstar son oyunu olacağını ve DLC ile harita ekleyeceğini de herkes düşünüyor. GTA 5 de neden yapmadılar bilmiyorum. Hatta GTA 6' nın ismi Big American Project diye geçiyor.

• Bedava olsa alınmaz. Hileciler anında yanınıza ışınlanıyor, saniyeler içinde attıkları bazukalar içinizden geçiyor, görev yaptırmıyorlar, gökten devamlı bomba yağıyor. Tek kelime ile rezil bir oyun, zaten yapımcılar hilecileri engelleyecek ne zaman ne maddi olanakları olduğunu açıkladılar. Ancak yine de alan var, ne içip bu oyuna para veriyorlar anlamış değilim. Single mod hikaye için alıyorsanız yazık. Boş adamları zengin ediyorsunuz. Paranız cebinizde kalsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.