Şimdi Ara

GTA 5 AÇILMIYOR (ORJİNAL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle sistemim şu şekilde;

ASUS z97-A Anakart
    Intel Core i5 4690k İşlemci
    ASUS GTX 960 Ekran Kartı
    WD Blue 1 TB HDD
    Samsung EVO 120 GB SSD
    2x4 Corsair Pro Ram

Sorunum şu: 2 gündür gta'ya girmiyordum başka oyunlardan dolayı. Şimdi gireyim dedim ancak açılmıyor oyun. Görev Yöneticisine gta5launcher.exe geliyor 5 saniye sonra kendiliğinden gidiyor. Steam içinden ve masaüstü kısayolundan da denedim olmuyor!

• Sistemin gayet yeterli, oyunu silip tekrar yüklemeyi dene istersen.
  • Sorun çözüldü arkadaşlar
  • theodorelol T kullanıcısına yanıt
    Nasil çözdüğünüzü yazarsaniz ayni sorunu yaşiyan arkadaşlarada yardimci olmuş olursunuz
  • İlk önce oyunum orjinal dediğim gibi. Steamdan oyunun üzerine gelip sağ tıkladım. Özellikleri açtım. Gelen pencerede Yerel Dosyalar sekmesine girdim. Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula'ya tıkladım. 2-3 dakikalık bi işlemden sonra oyunum açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theodorelol

İlk önce oyunum orjinal dediğim gibi. Steamdan oyunun üzerine gelip sağ tıkladım. Özellikleri açtım. Gelen pencerede Yerel Dosyalar sekmesine girdim. Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula'ya tıkladım. 2-3 dakikalık bi işlemden sonra oyunum açıldı.

Arada bir bende de yapıyor o olayı GTA V'de değilde başka oyunlarda. Bende aynı şekilde bütünlüğü doğrula diyorum eksik falan ne varsa indiriyo galiba sonra açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.