Şimdi Ara

Gta 3 > Bi girin bakın belki biliyorsunuzdur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkeze.Malum ramazan ayındayız oyun bulmam lazım dedim zaman geçmesi için sonra arşive baktım :) Eskiden kalma elimde gta3 cd'si vardı. Yükleyeyim dedim. Çok zevkli geldi. 3-4 tane görev yaptım ardından kaydettim oyunu. İftardan sonra açayım dedim ardından kayıtlı oyunu açarken gta3.exe çalışmayı durdurdu hatası aldım?

Nasıl çözebilirim bi yardım edebilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Joolay

Merhaba herkeze.Malum ramazan ayındayız oyun bulmam lazım dedim zaman geçmesi için sonra arşive baktım :) Eskiden kalma elimde gta3 cd'si vardı. Yükleyeyim dedim. Çok zevkli geldi. 3-4 tane görev yaptım ardından kaydettim oyunu. İftardan sonra açayım dedim ardından kayıtlı oyunu açarken gta3.exe çalışmayı durdurdu hatası aldım?

Nasıl çözebilirim bi yardım edebilirmisiniz ?

Şuanda yapılabilecek tek çözüm oyun korsansa zaten bu zamandan sonra kimse orjinal almaz alana mal denir her neyse
    oyunu baştan kur ilacını ver düzelir düzelmesse o pcyi kır git bas 2500 tlyi fıstık gibi bir pc al 1440 p'de oyna
    oyuna grafik modları kurarsın tadından yenmez birde türkçe yamacığımı alalım sahneye offf İFTARDAN SONRA BİR NOSTALJİ akşamı sahura kadar oynarsın tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Zuper Gahraman -- 5 Temmuz 2014; 1:40:42 >

• Aynı durum bende de oldu. Silip baştan yükledim. Nerdeyse denediğim hiçbir yerde kaydedilemedi. Bilgisayar kaynaklı olmadığını biliyorum sadece..
  • Hâlâ GTA III oynayanların olması duygulandırdı. Çözüm olarak ise malum sürüm hatırladığım kadarıyla sorunsuz çalışıyor. Tabii siz yine de oyunu sık sık kaydedin. Ne olur ne olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.