Şimdi Ara

GT5 Tavsiyeler ve İpuçları Başlığı (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.283
Cevap
13
Favori
90.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizlere hem bir önerim hem de bir sorum olacak önerim ile başlıyım leveliniz ne olursa olsun arabanız ne olursa olsun sezonluk etkinliklere katılın örneğin ben bi turnuvaya katıldım yarışların hepsini sonuncu bitirmeme rağmen tüm yarışlardan 200000(200 bin) kredi aldım orda 100 lerce yarış var yarış başına 200 bin kredi hatta arabanız sağlamsa iyi bi derece yaparsanız paraya para demezsiniz soruma geliyim sorum şöyle levellere göre araç tavsiyesi yapabilcek bi arkadaş var mı örneğin ben 20 levelim 2000000 (2 milyon) kredim var bana ne önerebilirsiniz ilerki leveller için de olabilir (25. level filan)
  • arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır. Galeride çoğu araç yok. bunlar sonradan mı geliyor? yani ilerledikçe mi gelecek?
  • Çevrim içi araç galerisi diye bir yer var. Orası yarış yaptıkça güncelleşiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Oto galeride diyorsan bir kac markanin sende acik olani soyle karsilastiralim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oyunu yeni aldığım için tam çözemedim. Şöyle söyleyeyim galeriye girdim fiat'ın araçlara bakayım dedim bi baktım fiat 500 den başka araç yok. Peugeot'a baktım 106, 206, 207, 307 filan yok. Bunlar yarış yaptıkça mı açılıyor? onu öğrenmek istedim.

Birde oyuna ilk başlarken civic typeR aldım ancak direksiyonu sağda. sol tarafa nasıl alıcam bu direksiyonu biliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 20 Eylül 2013; 12:48:55 >
  • Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Skype eklersen kafandaki soruları yanıtlayabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Hocam oyunu yeni aldığım için tam çözemedim. Şöyle söyleyeyim galeriye girdim fiat'ın araçlara bakayım dedim bi baktım fiat 500 den başka araç yok. Peugeot'a baktım 106, 206, 207, 307 filan yok. Bunlar yarış yaptıkça mı açılıyor? onu öğrenmek istedim.

Birde oyuna ilk başlarken civic typeR aldım ancak direksiyonu sağda. sol tarafa nasıl alıcam bu direksiyonu biliyor musun?

106-206 gibi araçlar ikinci el oto bölümünde çıkıyor.5 yarış yaptıkça değişiyor diye biliyorum.Direksiyonun sağda olması oyunun japon yapımı olmasından dolayı kaynaklanıyor sanırım.Bazı araçlarınki solda.Sağa sola alma diye birşey mümkün değil yani

• arkadaşlar merhaba.
    yardımınıza ihtiyacım var.geçen gün ikinci el gt5 aldım ve evde ps3te denedim.oyun açılıyor fakat pist seçerken donuyor.aldığım yere geri götürdüm , adam gözümün önünde açtı ve yarışları bir bir açtı. bende niye böyle bir sorun çıkıyor?önce sürücü lisansları mı almak gerekiyor?hiç oynamadım bu oyunu, detaylarını bilmiyorum.cevaplarsanız çok sevinirim.teşekkürler.
  • Böyle bir sorun yaşamaman gerekli.Lisans ile alakası yok.
  • valla sorun yaşıyorum. çözünürlük ayarlarıyla ilgili olabilir dedim, 1080 yaptım.olmadı. işin tuhafı aldığım oyun salonunda adam açıyor oyunu. bende donuyor.cd bozuk desem oyunu hiç açmaması gerekirdi. ama pistti seçince donuyor...anlamadım ki..
  • gobardon G kullanıcısına yanıt
    Makinada indirme oyun yoksa,kayıtlarını flash diske alıp cihazı formatla yada recovery yap.Geçen elektrikler gitti bende öyle yapmak zorunda kaldım kilitlendiğinden dolayı.Öncesinde bende de donma oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gobardon

valla sorun yaşıyorum. çözünürlük ayarlarıyla ilgili olabilir dedim, 1080 yaptım.olmadı. işin tuhafı aldığım oyun salonunda adam açıyor oyunu. bende donuyor.cd bozuk desem oyunu hiç açmaması gerekirdi. ama pistti seçince donuyor...anlamadım ki..

sistemin jailbreak lı mı eğer jb liyle sistem yazılımı çöktüğü için yapar
  • PS3'üm 12 gblık, yeni güncelleme yaptım sonra da 320gblık harddisk taktım, oyunu da güncelledim fakat şimdi oyun açılmıyor, oyun logosunu gösterdikten sonra ekran simsiyah kalıyor, sarı ışığı da az yanıyor oyunu yükleyemiyor galiba, ne yapabilirim?
  • Arkadaşlar oyunun kayıt dosyaları uçmuş, hesabım görünüyor ancak kredi ve araçlarım yok. Hesap sıfırlanmış.

En son Eylül'de oynamıştım, PS3'ü açıp güncelleme yaptım ve ardından böyle oldu.

Ekran görüntüleri:
    Hesap tamamen boş:https://www.dropbox.com/s/6ozyqa0evgies98/IMAG1713.jpg?m=

Son kayıt tarihi 30.01.2014 görünüyor:https://www.dropbox.com/s/uu0tb6qknoeoqu7/IMAG1710.jpg
    Bu tarihte internet bağlantım yoktu oyunu birkez açmayı deneyip güncelleme istediğini görünce kapatmıştım.

Burada da güncelleme sonrasında oyuna yeni başlamışım gibi görünüyor:https://www.dropbox.com/s/hyfptc2v601ke85/IMAG1712.jpg

Bir çözümü var mıdır acaba?

• Gran Turismo 5 oynamaya devam eden var mı arkadaşlar? GT 6 için pek de iyi şeyler duymadım yabancı forumlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

GT 6 için pek de iyi şeyler duymadım yabancı forumlarda.

Merak ettim,ne gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RazoR1717

quote:

GT 6 için pek de iyi şeyler duymadım yabancı forumlarda.

Merak ettim,ne gibi ?

Grafik seviyesinin düşürülmesi, Kariyer modunda son seri hariç hasar olan yarış olmaması gibi, GT5 te 16 araç full hasar olan oyunun tekli yarış modunda 10 kişi (yarısı standart)+ mekanik hasarın kaldırılması gibi.
  • Grafik düşme olayına pek katılmıyorum aslında,diğerlerine de yarın bi bakayım,hiç dikkat etmedim,teşekkürler
  • Youtube da GT5 ile GT6 arasında grafik karşılaştırmalı videolar var.
    Bu sefer Gran Turismo EA Sports u taklit etmiş gibi görünüyor. FIFA 13 ile FIFA 14 ün PC versiyonlarında olduğu gibi (oyuncu ve takım kadrolarının güncellemelerinin yapılması gibi)
  • quote:

Gran Turismo 5 oynamaya devam eden var mı arkadaşlar? GT 6 için pek de iyi şeyler duymadım yabancı forumlarda.

Ben yeniden başladım, eski (fat kasa) ps3 üm sarı ışık hatası verince super slim ps3 e geçmiştim, tüm kariyerşm gitti GT5'te, şimdi yeniden başladım 11. Seviyedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.