Şimdi Ara

GT5 Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş GT5 almak üzereyim sizce oyun güzel mi ? Simulasyon diyor bazı arkadaşlar yarış zevki alamazsın diyen var siz ne dersiniz ?

• bir süre sonra sıkılırsın bence alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolled

bir süre sonra sıkılırsın bence alma.

neden öyle dedin çok heveslenmiştim peki başka yarış oyunu tavsiye eder misin ?
  • Alınır alınır. Onlineda da fazlasıyla zevk alırsın. öyle cabuk sıkılınacak oyun degil
  • NFS:The Run'ı kimse beğenmez ama, Run'ın mekan tasarımları ve aksiyonlu yarışlarından sonra GT5 gerçekten çok sıkıcı ve sakin geldi.. Tek amaç para ve puan kazanıp daha iyi bir araba almak. Araba yarışlarını seviyosan ve bu amaç sana yetiyorsa oyun Türkçe zaten al derim. Ama şahsen ben heyecan ve adrenalin patlaması sevdiğim için, The Run'ı daha çok sevdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

NFS:The Run'ı kimse beğenmez ama, Run'ın mekan tasarımları ve aksiyonlu yarışlarından sonra GT5 gerçekten çok sıkıcı ve sakin geldi.. Tek amaç para ve puan kazanıp daha iyi bir araba almak. Araba yarışlarını seviyosan ve bu amaç sana yetiyorsa oyun Türkçe zaten al derim. Ama şahsen ben heyecan ve adrenalin patlaması sevdiğim için, The Run'ı daha çok sevdim..

katılıyorum ve zaten gt5 in öyle bir iddiası yoktu yani klasik yarış oyunuydu ve grafikleri süperdi ama nfs işi hafiften hikayeye döküyor yani bir amacın oluyor oyunlarda.
  • kardeş logitech driving force gt direksiyon setiyle alırsan, gerçekten araba kullanmış gibi olursun, diğer oyunlarla kıyaslanan zevki geçtim kişiden kişiye değişir.
    Misal canım sıkıldığında alırım honda civic i antrenman modunda time trial de kendimle yarışırım, 30 dk da kendimi deşarj ederim. Nokta.

Ps3 ün varsa oynamasan bile arşivde kalması gereken bir oyun.
  • nfs run her ne kadar arcade ne bekliyorsun deselerde direksiyon desteği sunmamış aslada sunmayacak direksiyonsuz bir yarış oyunu :D zira araba değil jet ski sürdüğümüzden arcade marcade ihtiyaç yok direksiyona :)

gt5 al derim. hem türkçe hem oyun vs herşeyi kattığımızda nfs rundan çok daha iyi bir oyun. 3d desteğide iç mekandan oynayınca gayet tatminkar. çok basit bir oyun gibi anlatılsada para kazan araba al oyna dan çok daha fazla bir oyun. zira bana g27 aldırttı. G27 desteği sunsada oyun hala DFGT , g27den 1 adım daha önde.
  • Alınmaz mı yav, gt5 için ps3 alan arkadaşım var
  • logitech driving force gt ile harika oluyor da ona da yer lazım ama kesinlikle alınır en azından bir kere denenilir.
  • Bir süre sonra sıkıyor arkadaşlara katılıyorum değmez...
    Nfs Shift 2 al o dahaa iyi
  • Gta5 alınır mı zannettım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Alınmaz mı yav, gt5 için ps3 alan arkadaşım var

Haha aynen, soruya bak!
  • Yarış zevkini simulasyon araba yarışı oyunlarından alırsın. Adı üzerinde yarış simulasyonu. Yarış zevki alamazsın diyen arkadaşlarınızın bahsettiği başka bir olay @Tako nun dediği gibi adrenalin vs. Oyun tek düze bir oyun mu evet. Ancak ne single yarışlar, sezonluklar multiplayer derken baya bir oynuyorsun. Simulasyon konusunda ps3 de başka rakibi yok gerçeğe yakın araba tepkileri almak istiyorsan oyunun belli gt5. Zaten çok ucuzladı oyun bir de türkçe, sevmezsen de oyunu arabaların detaylarına bakar açıklamalarını okusan bile günler geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps3 Netw@rks

Bir süre sonra sıkıyor arkadaşlara katılıyorum değmez...
    Nfs Shift 2 al o dahaa iyi

GT5'i satışa çıktığı gün almıştım.Yaklaşık 1,5 yıl oldu.Halen fırsat buldukça hemen hemen her gün oynuyorum.Elimde 20'den fazla oyun var hepsini bir kenara attım :))) GT5'ten böyle haz almak istiyorsanız online oynamalı ve mutlaka direksiyon setiniz olmalı.
  • ben 128 gün oynamıştım bunu.şimdi alsam gene oynarım.ps3 ün varsa yarış seven sevmeyen herkes almalı bu oyunu.
  • Ben pek sevmedim tarzım değil simülasyon. Nfs hot pursuit veya run almanı tavsiye ederim
  • GT5 KESİNLİKLE ALMALISIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün aldı. Henüz PS3 e takıp oynama fırsatım olmadı. Ama online arkadaşlarla karşılıklı oynamanın çok keyifli olduğunu duydum. şirketten 4 arkadaş aynı anda aldık oyunu. Kendi aramızda kapışacağız . Hadi bakalım hayırlısı :)
  • Gt5 çok uzun bir oyun.Diğer oyunlar gibi 1 haftada bitmiyor.Almanı tavsiye ederim bende
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.