L

Yüzbaşı
28 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar gta v kardeşlik yapmak istiyorum kredi kartı yok kredi kartı olupda oyunu satın almak isteyen varsa hemen yatırabilirim 75 tlyi hesabınıza.
Soru açık arkadaşlar boşu boşuna gitmiyim bilgisi olan varsa iyi olur ve oyunu aldığımda uzun bir yükleme yapıcak mı yoksa hemen açar mı?
Gta V alıcam kutulu şuan en uygun fiyatı nerde bilgisi olan var mı tabi daha çıkmadı ön siparişde en uyguna hangisi geliyor?
Far cry 2 , Prince of Persia felan var Far Cry 2 alsam sarar mı bazı forumlarda Far Cry 2 güzel değil felan denmişti.
yeni aldim ne kadar sarj olmasi gerekiyor kilavuzda bu konuda bir bilgi yok da simdiden tesekkurler herkeze iyi aksamlar :)
Merhaba NBA2K13 indirime girdi christmas zımbırtısı sayesinde takip eden arkadaşlar biliyorlardır kk yok , kardeşlik yapmak isteyen arkadaşın cep telefonuna çabucak 25 Türk Lirası gönderebilirim İyi Akşamlar
Merhaba ben XBOX sahibi değilim XBOX hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum mesela XBOX 4gb ile XBOX 360 ın ne farkı var ve diğer özelllikli olanları varsa hangi XBOX daha iyi bir yardım edebilirseniz şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.
Değerli Donanım Haber Forum üyeleri çok kararsız kaldım acaba gow 1 + gow 2 + gow 3 mü alsam yoksa uc1 + uc2 mi ???
Ps3 Joystickini kablosu yanımda değil kablosuz olarak şarj edebilme imkanım var mı ?
Oyunu almış olan biri kardeşlik yapmak isteyen varsa hesabına 25 tl gönderebilirim oyun 50 tl idi sanırım
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
" Max Payne 3 "
" LA Noire "
" FIFA 2013 "
" Resistance 3 "
" Call of Duty Modern Warfare 2 "
" Dead Island GOTY "
" BATTLEFIELD 3 "

(BF3)

" Max Payne 3 "
" LA Noire "
" FIFA 2013 "
" Resistance 3 "
" Call of Duty Modern Warfare 2 "
" Dead Island GOTY "
" BATTLEFIELD 3 "
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS3
Notebook
HP
PSN ID
Thinking42
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 340
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 9.792 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.