Şimdi Ara

GT5 Alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle almalısın online çok zevkli.
  • Dün ilk kez denedim oyunu.
    Oldukça güzel ama joypad ile kontrolü biraz zor. Gerçi alışınca hakimiyet artıyor.
    Birde online oynamam güncelleme yapmamı istedi, yaklaşık 1200 mb lık v2.07 güncellemesini yapmak için PS3 ü evde açık bıraktım akşam gidince yükleme bitmiş olur birde online denerim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

Ben pek sevmedim tarzım değil simülasyon. Nfs hot pursuit veya run almanı tavsiye ederim

Ben sevdim de çabuk sıktı. Bana göre de arcade daha iyi. En azından free roam var, polisler var, aksiyon var vs.

Düzenleme: Şimdi, avatar - entry ilişkisi diyenler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 24 Haziran 2012; 15:35:38 >
  • Oyun güzel,bence almalısın.
  • Bir süre sonra sıkılan oyunların aksine giderek seveceğin bir oyundur kesinlikle al tavsiye ederim hele bir de yarış oyunu seviyorsan
  • Hangimiz bir süre sonra herhangi bir oyundan sıkılmıyoruzki ? Bence alınır gayet de güzel oyun dostum
  • bende hafta sonu alıcam çok fazla araba ve oyun modu varmış uzun ömürlü olduğu için alıyorum geçen hafta ps3 ile birlikte uc3 aldım bitirmekten sıkıldım :D (tabi oyun müthiş o ayrı)
  • Adam konuyu bir açmış, kaybolmuş sonra.
  • Alınır tabi ki. Çok iyi bir oyun.
  • herkesin zevkleri farklı ben oyunu alacagım hem türkce hemde direksiyonum kenarda duruyor alan arkadaşlarımda oyunun güzel olduğunu söylüyor ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Alınmaz mı yav, gt5 için ps3 alan arkadaşım var
    ALINMAZ

tamam vurmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egecann -- 16 Temmuz 2012; 16:10:29 >
  • NFS serisine alışmış, 150 ile viraj dönmeye alışılmışsa sevilmez. Fakat herşeyiyle bir simulasyondur. Ps3 sahibi herkesin elinde olması gereken yegane oyundur.
  • ALINMAZ
  • bu soruyu soran arkadaş bu oyunu oynadıktan sonra buraya düşüncelerini yazarsa çok iyi olur
  • Ben açıkcası Yarış similasyonu tarzı oyunları severim. Arabalara tuning yapıp performans parçalarını kendin ayarlamanda ayrı bir zevk veriyor. 1 aydır oynuyorum köydeki internet kafede. :D kariyer yapıyorum. ve sırf bu oyun için PS3 alıcam. Oyunu soranlara bence yarış similasyon seviyorsanız kapın derim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.