Şimdi Ara

GT AKADEMİ 2012 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
11.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşamalar toplamda 8 tur olarak gözüküyor yani 8 hafta. Her turda 5 etap var. Bir sonraki tura 12 gün felan (291:15) kaldığı anlaşılıyor. Şu an için Ülkeler sıralamasında Türkiye 18. sırada...
  • Tum etaplari altin ile gectim. 14 mayisi iple cekicem
  • Hepsi altın.Kasın iyice seneye TR girsin academy'ye 17. sıradayız şu an hadi koçlarrrrrr
  • İlk 3'e girmeliyiz bence arkadaslar hadi kasin lutfen
  • TURK hesabınızla oynayın ki istatiskilerde yükselelim .Amerika yükselmiş 11. liğe biz hala 17 deyiz
  • Kazandigimiz araclara ana oyunda nasil sahip oluyoruz?
  • Arkadaşlar ben UK veya Amerika üyeliği alamadım bir türlü devamlı hata veriyor.Ps3'ten de denedim Pc'den de.Şöyle bir hata veriyor ;

An error occurred while performing this operation.

Bana yardımcı olabilecek var mı acaba ?
  • Kazandığımız araçlara nasıl sahip olacağımızı dünyada kimse bilmiyor şu an bu hafta açıklanır oda
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

İlk 3'e girmeliyiz bence arkadaslar hadi kasin lutfen

İmkansız ötesi bence adamların altın sayısına baksanıza ilk 10 a girersek iyidir bence.Bu hesapla alakalı cogu kısı uk hesabından oynuyor turkıyeden olsa bile :(
  • bu saatte an itibariyle 19larda dolaşıyoruz son aldığım kupalarla 18 falan oldu işimiz zor. ilk 10 dakiler de deli gibi kupa sayısı var. o değilde silvia da gözüm kaldı nasıl alacağız bu araçları?
  • Bir arkadas benim gibi henuz oynama sansi bulamayanlar icin detayli anlatabilir mi ilk etaplari?
    -yarislar kac adet?
    -hangi pistler var ve ne tur bir yaris yapiliyor?
    -gtplanette birisi diyor ki 10 yarisin hepsini yaptim bir digeri 3 taneyi de bitirdim anlamadim kac adet var

Kisaca bahsetmeniz mumkun mu?
  • Benim de merak ettiğim bir konu var, Gt Academy'de bizim kendi kariyerimizin bir önemi var mı, örneğin levelın veya paramızın? Ona göre, eğer önemi yoksa, bir TR hesap oluşturup onla kastıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Bir arkadas benim gibi henuz oynama sansi bulamayanlar icin detayli anlatabilir mi ilk etaplari?
    -yarislar kac adet?
    -hangi pistler var ve ne tur bir yaris yapiliyor?
    -gtplanette birisi diyor ki 10 yarisin hepsini yaptim bir digeri 3 taneyi de bitirdim anlamadim kac adet var

Kisaca bahsetmeniz mumkun mu?

-Toplam 8 bölüm halinde her bölümde aynı linans merkezindekine benzer 5 yarış var. (en azından ilk iki bölüm 5 raund idi) o yüzden 10 yarış.
    -Pist olarak bir çok pist bu organizasyona dahil edilmiş, Hatırladıklarım: Nurburgring, route246, hız test pisti.... (Benim merak ettiğim bunların hangi birini 3 gb'ın içine sıkıştırabildiler?????
    -Şu an iki bölüm açık yani 10 yarış bitirme şansın var.

Ayrıca..

Ülkeler sıralaması alınan kupa sayısına göre yada ortalama kupa sayısına göre yapılıyor. (Ortalama kupa sayısında en son baktığımda 7. sıradaydık. Bizden yukarıdakilerdeki katılım sayısı azlığından silersek 1. sıradayız. (Züğürt tesellisi :) )

GT AKADEMİ 2012

Bu arada oyunu ingiltere hesabından indirebildim ama Türk hesabı ile Türkçe olarak oynayabildim. Türk hesabıyla oynamaya dikkat edin. Davet edebildiğiniz kadar kişiyi davet edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkoroglu -- 2 Mayıs 2012; 8:22:19 >

• Erolkoroglu vakit ayirip bu bilgileri paylastigin icin tesekkur ederim. Peki ilk etapta 2 raund var ve bir raundun da 5 yarisi var anladigima gore. Bu yarislar zamana karsi degil mi hepsi de? Yoksa arada direkt olarak bircok aracin dahil oldugu pist yarislari da var mi? Ya da ehliyet testlerinde oldugu gibi pistin sadece bir kesiti uzerinden mi derece yapilmaya calisiliyor? Herkes nissan silvia araca bayilmis:)) cok mu guzel gorunuyor?
  • Aynı ehliyet testlerinde olduğu gibi pistlerin belirli bir kesitlerinde yapılıyor. Bazılarında araçlar da var.
    Bu şekilde şu anda iki bölüm açık ve toplam 10 sınav var gibi düşünebilirsin. Şu anda bölümler çok basit 10 round'un 8'inde ilk seferde altın alabildim. En fazla bir sefer daha deneyip altına çevirdim sonrada kendi listemle yarıştım :) Yani altın almak çok kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkoroglu -- 2 Mayıs 2012; 8:37:07 >
  • eci çatlayacan meraktan
    bari geceden indirmeyi ayarlasaydın bitince kapatıyor nasılsa.
    valla bende geceden başlattım indirmeyi, bitmişti sabah, ne yalan sölim yazılanları görünce bende meraktan çatlıyorum, baya etkinlik var galibagüzel oldu.

etkinliklerde teker seçimi yardım ayarlamaları falan değiştirebiliyormuyuz.

araba verilecek yazıyor bazıları ne zaman verilecek belli değil diyor nasıl oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 2 Mayıs 2012; 8:37:52 >
  • Araç ayarlarını değiştiremiyoruz sadece sürüş seçeneklerini değiştirebiliyoruz.
    Bende merakımdan sabah 6'da kalkıp işe gideceğim yerde sabah 5'de kalkıp 1 saatte kupaları alıp öyle işe gittim :)

Etkinlik gerçekten muhteşem olacağa benziyor. Arkadaş listesi aynı online etkinliklerdeki gibi zaman süreleri ile sıralanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolkoroglu

Araç ayarlarını değiştiremiyoruz sadece sürüş seçeneklerini değiştirebiliyoruz.
    Bende merakımdan sabah 6'da kalkıp işe gideceğim yerde sabah 5'de kalkıp 1 saatte kupaları alıp öyle işe gittim :)

Etkinlik gerçekten muhteşem olacağa benziyor. Arkadaş listesi aynı online etkinliklerdeki gibi zaman süreleri ile sıralanıyor.

ne yani 1 saattemi bitti haydaaa
    bidaha diğer etkinliğin açılmasınımı bakliyeceğiz hem ne zaman açılacak diğer etap?
  • Hayır birol yanlış anladın. Ben 1 saat vakit ayırabildim. Ektinlik devam ediyor.
  • yok yani 1 saatte açık olan etkinlikleri bitirebiliyorsun anladım.
    yani 1 saatte etkinlik kapanıyor anlamadım.
    yani bir saatte alınabiliyorsa o etabın kupaları gene tadı damağımızda kalacak. söyle 3-5 gün sürseydi etkinlikleri tamamlamak. bende ha amma çok şey istiyorum ,kazu bize araba yolla
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.