Şimdi Ara

GT AKADEMİ 2012

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
11.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi 1 Mayıs ta PSN üzerinden indireceğimiz uygulama ile GT5 akademisini oynamaya başlayacağız. Ana konuda gereksiz kalabalık yaratmaması için ve de akademi ile ilgili paylaşımları düzenli olarak tek bir noktada toplamak için bu konuyu açtım. Zaten akademi geçici bir süreliğine aktif olacak. Bu süre içerisinde bu konuyu da aktif tutabiliriz. Arkadaş listenizdeki kişilerin performansını da görebileceğiniz için rekabet sevenler şimdiden arkadaş listesini doldurmaya başlayabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 30 Nisan 2012; 22:23:09 >

• Güzel bir konu olacak bu etkinlik başlayınca.
    Birbirimizde ekli olmayan arkadaşlar ekliyelim aramızda tatlı bir rekabe olsun :)
    Psn: OnerTR
  • Arkadaşlar bu uygulama psn'den ücretli mi olacak? Çok hakim değilim konuya, uzun zaman sonra nihayet GT5'i DFGT ile oynamaya başladım Yardımlarınızı rica ederim..

PSN: Bulenttt324
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulenttt324

Arkadaşlar bu uygulama psn'den ücretli mi olacak? Çok hakim değilim konuya, uzun zaman sonra nihayet GT5'i DFGT ile oynamaya başladım Yardımlarınızı rica ederim..

PSN: Bulenttt324

Hayir icretsiz olacak. Hatta yanlis hatirlamiyorsam gt5 oyununa sahip olmayan kisiler bile indirip oynayabilecekti. Yani tek basina bir uygulama olarak indirecegiz. Detaylar geldikce zaten buradan net bilgiler paylasilacak. Bu arada gtplanette ki habere gore akademinin 2010 sampiyonu tresson facebook sayfasindan bir bilgi paylasmis. Buna gore 2012 turnuvasinda, 8 hafta ve 8 etap olacakmis. Her bir etabi gecmek icin en az bronz kupayi almak sartmis yoksa bir sonraki asamaya gecilemeyecekmis. 8 hafta ve 8 etap bittikten sonra katilan ulkelerin final ayagi baslayacakmis. Elbette biz dahil degiliz ancak ana tabloda ulke bayragimizi ilk 3 e sokabilirsek en azindan bizdeki gt tutkusunu kazu ve ekibi hatta nissan gorur bir sonraki akademi de belki biz de dahil olabiliriz kim bilir? Bu sebeple mumkun oldugunca gt tablosunda ulkemizi yukarilara cekmek gerek. Tek dezavantijimiz, ulke olarak gt oynayan kisinin azligi ve profesyonel direksiyon setine sahip kisilerin oldukca azinlikta olmasi bu da iyi zaman yapma konusunda bizim ulke icin handikap olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 28 Nisan 2012; 9:04:04 >

• Altın almak oyundaki ehliyet sınavları kadar kolay olmaz umarım, bizim ilk 3' e girmemiz imkansız ama ilk 10' u zorlayabiliriz belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Altın almak oyundaki ehliyet sınavları kadar kolay olmaz umarım, bizim ilk 3' e girmemiz imkansız ama ilk 10' u zorlayabiliriz belki

Zaten bircok kisi turk psn bile kullanmiyor ne yazik ki onlarin basarisi ulkemize yansimayacak, yukarida da belirttigim diger hususlar dusunuldugunde ilk 10 bile zora girerse sasirmamak lazim. Zaten onemli olan keyif almak ve tatli rekabet olusturmak. Gelecek odul ve hediyelerde dlc yerini tutacak zaten. Gt 5 de de kullanabilecegiz.
  • Arkadaşlar beni de ekleyin, Elimizden geldiğince bizde varız diyebilelim. PSN: erolkoroglu

Türkiye hesapları ile oynanabilecek değil mi? Bu konuda aksilik olma ihtimali var mı acaba?
  • Ben de TR hesabından oynamıyorum mesela Şimdi kayıtlı oyunumdan da vazgeçemem ki Neyse beni de ekleyin arkadaşlar, bu arada @vcx, sağol bilgilendirme için
  • Benide ekleyin arkadaşlar elimden geldiği kadar yarışırım bu arada seviye a spec 28 b spec 10
    PSN berkcan_06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 29 Nisan 2012; 14:23:29 >
  • Yaz beni beni beni
    PSN: TURKI5HMO
  • keşke internetim olsa da sizlerle oynayabilsem =((
  • Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar ID:punchy10
    Görevden arta kalan zamanlarda oynamaya çalışıyoruz.
  • Benide ekleyin arkadaslar turk psn ile oynayacagim
  • Ekleyebilirsiniz

Psn:Black_Wolf_35

A SPEC:34
    B SPEC:36
  • Son 1-2 saat :)) artik turnuva baslasin. Herkese bol sans....
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Son 1-2 saat :)) artik turnuva baslasin. Herkese bol sans....

Nasıl giricez turnuvaya sezonluk etkinlikler bölümündenmi ? birde ben yarın başlıcam bunun belirli bi saati falan mı var
  • Takip...
  • Güzel konu.. Umarım ülkemizden dereceye girenler olur.. İndirip sürmeye başlayalım.. beklemedeyiz..
  • Basladimi?
  • henüz başlamadı galiba,ben bulamadım.. bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.