Şimdi Ara

GT AKADEMİ 2012 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
11.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geldi Store Popular Titles GT bölümünde.
    3012mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGIN3 -- 1 Mayıs 2012; 19:15:20 >
  • Bende cikmiyor bahsettigin yerde.
  • Bendede cikmadi.
  • yüzde 8 de şu an UK hesabınızdan girin Popular titles ve ordan GT yi seçin listenen titlesten sonra girin ona orda GT5 dlclerinin olduğu yerde
  • Benim indircek vaktim kalmadi 2-3 gun ps3 oynayamayacagim daha sonra indiririm artik.
  • Bende de cikmadi tr hesabimdan. Uk hesaptan indirirsek turk hesabimizla oynayabilirmiyiz?
  • Ne us ne de uk hesabimda gorebiliyorum
  • Tekrar Söylüyorum
    UK Store>Popular Titles> Gran Turismo> GT ACADEMY

yüzde 26 şu an.
  • haydeee biz oynamayacak mıyız şimdi?
  • Eğer biz oynayamıyorsak hiç hoş değil gerçekten.
  • Ya yok öyle birşey bi,z eşantiyon olacaz. Derecelerimizin değeri olmayacak.
  • edit:UK stor mus pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8ata -- 1 Mayıs 2012; 20:13:09 >
  • Tr psnle uk psn ayni degilmi,degilse uk psn acicam.
  • Turk psn'ye eklenmeyecek mi simdi?
  • Sadece katilimci ulkeler indirebiliyor. Yaklasik 15 ulke var katilimci olarak. İngiltere katilimci ulkelerden biri oldugu icin ve de uk psn hesabi genelde bircok kisinin yedek psn hesabi oldugundan uk hesap ile indirebilirsiniz. Hemen hemen herkesin bir uk hesabi vardir. Ben daha indiremedim is-guc sebebiyle en az 2–3 gun sonra ancak vakit bulabilirsem bu nedenle indirip oynayanlardan rica ediyorum goruntu ve bilgi paylasin merak ediyorum cunku. Tesekkurler ve basarilar herkese.
  • Uk psn adresimden ındırmeye basladı ama derecelerımız ıngılızlere gececek :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Uk psn adresimden ındırmeye basladı ama derecelerımız ıngılızlere gececek :(

Oyuna giris turk psnden olacagi icin turkiye icin sayilabilir.
  • Arkadaslar su sekilde yapacaksiniz. Uk hesapla psn store dan indirin uygulamayi daha sonra cikis yapin uk hesaptan. Mevcut turk psn ile aktif olun ve o sekilde oynayin. Sadece indirmek icin uk hesabi bir arac olarak kullanin, indirme isleminden sonra artik turk hesabinizla oynayabilir ve turk bayraginizla derecelere dahil olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Arkadaslar su sekilde yapacaksiniz. Uk hesapla psn store dan indirin uygulamayi daha sonra cikis yapin uk hesaptan. Mevcut turk psn ile aktif olun ve o sekilde oynayin. Sadece indirmek icin uk hesabi bir arac olarak kullanin, indirme isleminden sonra artik turk hesabinizla oynayabilir ve turk bayraginizla derecelere dahil olabilirsiniz.

Faydalı bilgi teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Arkadaslar su sekilde yapacaksiniz. Uk hesapla psn store dan indirin uygulamayi daha sonra cikis yapin uk hesaptan. Mevcut turk psn ile aktif olun ve o sekilde oynayin. Sadece indirmek icin uk hesabi bir arac olarak kullanin, indirme isleminden sonra artik turk hesabinizla oynayabilir ve turk bayraginizla derecelere dahil olabilirsiniz.

Faydalı bilgi teşekkürler.

Rica ederim. Evet arkadaslar oynayanlardan yorum ve mumkunse fotograf alabilir miyiz. Smerak ettim. İlk asama icin son tarih ne zaman? Ona gore vaktimi ayarlayayim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.