Şimdi Ara

GT AKADEMİ 2012 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
11.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bende bakıyorum ama henüz bir şey yayınlanmadı :(
  • Baslama zamani ne yazik ki avrupa saatine gore gec oluyor. Tam saati bilmiyorum gtplanette arastiriyorum ama orada da her kafadan bir ses cikmis. Tahminen ogleden sonra ya da aksama dogru aktif olur.
  • İngiltere saatine gore 17.00'da baslayacakmis.
  • Takip 3 aydır gt oynamıyordum sistemin geri kurulma zamanı gelmiş psn: tarkan_tr
  • Uk saati 17 ise bizde bu akşam 7 demektir.
  • Benimde islerim yogunlasti vakit bulabilirsem 8 hafta ugrasirim ama cok az zaman ayirabilecegim ne yazik ki. Yogun doneme girdigim vakit basliyor organizasyon.
  • ........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGIN3 -- 1 Mayıs 2012; 12:42:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Son 1-2 saat :)) artik turnuva baslasin. Herkese bol sans....

Nasıl giricez turnuvaya sezonluk etkinlikler bölümündenmi ? birde ben yarın başlıcam bunun belirli bi saati falan mı var

UP
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Son 1-2 saat :)) artik turnuva baslasin. Herkese bol sans....

Nasıl giricez turnuvaya sezonluk etkinlikler bölümündenmi ? birde ben yarın başlıcam bunun belirli bi saati falan mı var

UP

İlk mesajda yazdığı gibi psn store dan ücretsiz indirilecek, GT5 ile ilgisi yok ama indirip oynayanlara oyunda kullanabilecekleri hediyeler verilecek hediyelerin ne olduğu belli değil
  • Simdi saat 19:00 a kadar mi bekleyecegiz:)
  • valla sabırsızlıkla bekliyorum gelsin artık bir an önce =)
  • Butun gun bosa gecti ona yaniyorum ben. Yarin calismaya devam ve vaktim cok az olacak:)
  • 1 saat 14 dakika kaldı
  • Basligi yeni gordum, hadi bakalim az kaldi umarim buyuk boyutlu olmazda hemen gomuluruz.
  • .......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGIN3 -- 1 Mayıs 2012; 18:05:52 >
  • Gtplanet te ki akademi basliginda patriotzero nickli bir turk var, bu arkadas bu forumdan mi?
  • O benim
  • Ekleyebilirsiniz arkadaşlar

TR Psn imzamda. Herkese başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

O benim

Tamam o halde. Ben de eger yurtdisinda yasayan bir turk ise veya turkiye de olmasina ragmen forum donanimi bilmeyen biriyse davet edecektim foruma uye olsun diye o yuzden. Tesekkurler bilgi icin:)
  • 20 dakikadan az kaldı!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.