Şimdi Ara

GT AKADEMİ 2012 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
11.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twin ring motegi kafayı yedirtti bana, 300 milisaniyeyle goldu kaçırdım....

Sonunda hepsini gold fulledim, bütün akademi challengelerinde beni zorlayanlar cote dzaur(7. eventteki) ve twin motegi oldu, güzeldi ama, keşke arada böyle şeyler olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 11 Haziran 2012; 17:52:23 >
  • quote:

Twin ring motegi kafayı yedirtti bana, 300 milisaniyeyle goldu kaçırdım....

Sonunda hepsini gold fulledim, bütün akademi challengelerinde beni zorlayanlar cote dzaur(7. eventteki) ve twin motegi oldu, güzeldi ama, keşke arada böyle şeyler olsa.

aynen ben de size katılıyorum twin motegideyim hala geçecek gibide durmuyorum ayar tavsiyeniz var mı?
  • Kesinlikle tüm yardımları kapat, sadece abs 1ve yol çizgisi açık olsun, virajları mümkün olduğunca kırmızı çizgiye göre frenle, viraj çıkışlarında arabanın arkasını atmaması için tamgaz vermek yerine gazı pompala basçekbasçek kaydırtma arkasını, kimi virajlarda kırmızı çizgi erken geliyor, geç frenleme yapacağın virajları şimdi unuttum, ama tekrar tekrar deneyerek hangi virajda erken hangi virajda geç frene basacağını öğrenirsin
  • tüm etapları 40 altınla tamamladık şimdi araçları verecekleri zamanı beklemek kaldı.
    motegiyi ücretlimi verecekler acaba. ben belki 40 altın ve özellikle motegiyi altın alanlara bedava verilebilir diye düşündüm.

motegiyi bu küçük haldemi verecekler yoksa büyük haliyemi. motegide turlamak güzeldi (yanlız da olsak)
    akşam 4-5 kez turladım motegiyi galiba daha pek oynayan olmamış motegiyi ben sıralama da 54 (sakarya plakamı) turan abide 56 daydık 32 de bir türk vardı ilk 250 de en az 20 türk vardı. böle kalsa keşke ama bu gün düşeriz geri.
  • quote:

Kesinlikle tüm yardımları kapat, sadece abs 1ve yol çizgisi açık olsun, virajları mümkün olduğunca kırmızı çizgiye göre frenle, viraj çıkışlarında arabanın arkasını atmaması için tamgaz vermek yerine gazı pompala basçekbasçek kaydırtma arkasını, kimi virajlarda kırmızı çizgi erken geliyor, geç frenleme yapacağın virajları şimdi unuttum, ama tekrar tekrar deneyerek hangi virajda erken hangi virajda geç frene basacağını öğrenirsin

tavsiye için teşekkürler akşama deneyeceğim artık

bu arada çok iyi yarışmadım ama 148. oldum sanırım burayı çok yarışan yoktu dün
    birol bey'e katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrz2643 -- 12 Haziran 2012; 10:12:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

tüm etapları 40 altınla tamamladık şimdi araçları verecekleri zamanı beklemek kaldı.
    motegiyi ücretlimi verecekler acaba. ben belki 40 altın ve özellikle motegiyi altın alanlara bedava verilebilir diye düşündüm.

motegiyi bu küçük haldemi verecekler yoksa büyük haliyemi. motegide turlamak güzeldi (yanlız da olsak)
    akşam 4-5 kez turladım motegiyi galiba daha pek oynayan olmamış motegiyi ben sıralama da 54 (sakarya plakamı) turan abide 56 daydık 32 de bir türk vardı ilk 250 de en az 20 türk vardı. böle kalsa keşke ama bu gün düşeriz geri.

Motegi pisti tam haliyle verilir, farklık varyasyonları olur. Aynı diğer pistler gibi...

Ben de dün gece geç saatte kasarak Motegi dahil altın yaptım hepsini. Motegi biraz uğraştırdı ama. Hem yeni pist olması hem araca alışmak falan vakit aldı. Bir de ilk başlarda bi denememde 1.36.036 yaptım (altın için 1.36.000 istiyor:) o stres yaptırdı daha da uğraştırdı. Sonunda 1.35.9xx gibi bir süreyle aldım. Tüm testlerde sadece Motegi bu kadar zorladı, diğerlerini birkaç denemede aldım. Süre kasmayacam hiçbirinde. Altın aldım yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

tüm etapları 40 altınla tamamladık şimdi araçları verecekleri zamanı beklemek kaldı.

Motegi pisti tam haliyle verilir, farklık varyasyonları olur. Aynı diğer pistler gibi...

Ben de dün gece geç saatte kasarak Motegi dahil altın yaptım hepsini. Motegi biraz uğraştırdı ama. Hem yeni pist olması hem araca alışmak falan vakit aldı. Bir de ilk başlarda bi denememde 1.36.036 yaptım (altın için 1.36.000 istiyor:) o stres yaptırdı daha da uğraştırdı. Sonunda 1.35.9xx gibi bir süreyle aldım. Tüm testlerde sadece Motegi bu kadar zorladı, diğerlerini birkaç denemede aldım. Süre kasmayacam hiçbirinde. Altın aldım yeter.

Amatörsün ondandır

Twin Ring motegi pisti eski GT oyunlarındaki gibi 4 farklı varyasyonuyla gelecek. East, West,Oval ve Full ring şeklinde.Bu haliyle en fazla 3 ya da 4 dolar etmeli.

• Motegide 1.32.600 yaptım 1.31 i var gerçi.

20. olmuştum bir ara.Motegiyi kasacağım çünkü daha zevkli ve diğerleri gibi çok tekrarcılara hitab etmiyor.

psn:emo61
  • merhaba,
    bu son pist hakikaten zor ama keyifli şu an 1.36.407 artık bir iki güne inerim herhalde 0.407 saniye
  • Bugun indirdim basladim hemen, son yatis haric hepsinden altin aldim. Son yarista yarim saniye daha hizlanmam lazim ancak beceremedim. Neyse 11 gune hallederiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.35.483 ile gectim biraz daha zorlasam 1.34 lere cekerim ama gerek yok

• oyunda 1.32.400 yaptim oyun icinden siram 26 gozukuyo fakat siteye girdigimde ayni derece 920 lerde yer aliyor digerlerinde boyle birsey yok anlamadim neden??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

oyunda 1.32.400 yaptim oyun icinden siram 26 gozukuyo fakat siteye girdigimde ayni derece 920 lerde yer aliyor digerlerinde boyle birsey yok anlamadim neden??

Son yaris yani 8-5 bildiginiz gibi esas akademinin degerlendirme yarisi. Katilimci ulkeler bu son yaristaki performansina gore bolgesel birincilerini sececek. Etap derecelerine bakarken dikkat edin, bir katilimci ulkelerin kendi siralamasi seciliyor, bir de diger katilimci olmayan ulkelerin dahil oldugu zaman dereceleri tablosu var. Son tablo da global yani kuresel tum dunya ulkelerinin dahil oldugu ana tablo. Derecenize bakarken buna dikkat edin. Turkiye (other) yani katilimci olmayan ulkeler arasinda, buradaki tabloda dereceniz diyelim 25 ama global yani kuresel ana tabloda yeriniz daha gerilerde olabilir. Konu bununla alakali degilse sorun nereden kaynaklaniyor bilemiyorum. Ayrica oyundaki tablo siteden daha once ve hizli guncellenmekte. Bu nedenle en gercekci tablo oyunun kendi icerisinden erisilebilen tablodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 13 Haziran 2012; 21:28:12 >

• 6-5 ini kastım biraz genel klasman 5. si oldum

Zamanım olsa keşke
  • zamanları gösterdiği bölümde ilk açtığımızda (KENDİ BÖLGENİZ) yazıyor burda üst sıralarda oluyoruz ordaki seçeneği (TÜM BÖLGELER) işaretleyince baya gerilere kayıyoruz. motegiyi yaparken farkettik 54. idim turan abi dedi o bölgemizde öyleyiz birdaha girip baktım tüm bölgeleri seçtim CARRTT 3500.yüm
  • Sadece en son yarista bu olay var digerlerinde yok

mesela 6-5 inde dun 5. olmustum bugun ayni sira listeye yansimis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda finaller bitti, dün öğrencileri mezun ettik. bu hafta sonu yeni etapları da altına boğarız
  • 1.36.220 ha gayret az kaldı

edit: sonunda olay bitti

40 altın iyi oldu temiz olmadı baya denemek gerekti (1157)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrz2643 -- 16 Haziran 2012; 20:42:03 >
  • Ancak vakit bulabildim ve az once gt akademiyi 40 altinla bitirdim. Benim zamanim 1:35,571

Sixaxis

Cekis kontrol: 2
    Etkin dumenleme kontrolu: guclu
    Abs:1

Diger yardimlar kapali

Gaz: x tusu
    Fren: kare tusu
    Vites: otomatik

• İlk 3 etabı oynadıktan sonra ara vermiştim uzun bir süre, asıl oyuna ağırlık vermiştim. Dün bakayım dedim, 4-5-6 turları bitirdim, süre kasmıyorum altın olunca bırakıyorum ama kassam da buradaki bazı arkadaşlara yetişemem herhalde özellikle shiftdriver ve emo61 mükemmel dereceler yapmış 7-8'i de etkinlik kapanmadan bitiririm
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.