Şimdi Ara

GT AKADEMİ 2012 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
3
Favori
11.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: birol özsoy

şu an kullandığın psn yi nasıl aldıysan aynı öyle fakat ülke seçerken uk seçeceksin.
    googleden daha ayrıntılı bulursun yaz uk psn alma çıkar

saol açtım çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için
  • sen kaç saate indirdin ve internetin kaç MB ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaLuZiS

sen kaç saate indirdin ve internetin kaç MB ??

selam dostum 45 dk falan sürüyor indirme gt academy'i gt5 oyunun olmasa bile oynayabilirsin bunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

quote:

Orijinalden alıntı: BaLuZiS

sen kaç saate indirdin ve internetin kaç MB ??

selam dostum 45 dk falan sürüyor indirme gt academy'i gt5 oyunun olmasa bile oynayabilirsin bunu..

Saol ama bende neden 1 gün felan sürüyor bugün 1 de başlamıştım aksam 18:30da daha 1150 mb civarındaydı bide beni PSN de eklermisin PSN : BALuZiZ
    Herkes ekliye bilir
    Saol bu arada bilgi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaLuZiS -- 7 Haziran 2012; 23:42:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi son etaplar olan 7. Ve 8. Yarislar geliyor gt akademi de. Artik son mucadeleler. Simdiden 30/30 altinla devam ediyorum. Son etap umarim keyifli olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsini altın yapamayan kaldımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Hepsini altın yapamayan kaldımı

herhalde kalmamıştır yabancılar ilk 100'ü kasıyor devamlı sıralamalar değişiyor orda,bizde ilk 5000 kasıyoruz fark bu sadece malesef:((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shiftdriver -- 9 Haziran 2012; 16:58:11 >
  • Beyler oyunu çok beğendim (daha sadece GT Academy oynadım) çok hoşuma gitti kesin 1 kaç güne alıyorum.Aldığım zaman oyunda yardım edermisiniz ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaLuZiS -- 9 Haziran 2012; 8:40:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün sonra Motegi'de turlayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

2 gün sonra Motegi'de turlayacağız

slm alykm bellimi güncelleme tarihi inş bir kaç tanede bedava araç verirlerse iyi olur çünkü millet ara verdi bu oyuna..
  • 11.de açılacak işte son roundlar. Mesut ne yapacaksın abi yeni aracı ya. 1038 araç neyine yetmiyor. GT academydeki stickerlı versiyonlara zaten bedava gelecek birde üstüne academy tulumu, onunda üstüne GT5 için DLC. Daha ne yapsın adamlar. 17 update çıktı GT5 için. Çok destek verdiler.
  • quote:

11.de açılacak işte son roundlar. Mesut ne yapacaksın abi yeni aracı ya. 1038 araç neyine yetmiyor. GT academydeki stickerlı versiyonlara zaten bedava gelecek birde üstüne academy tulumu, onunda üstüne GT5 için DLC. Daha ne yapsın adamlar. 17 update çıktı GT5 için. Çok destek verdiler.

dostum güzel diyorsun ama senin için önemsiz olabilir ama burda çoğu arkadaş yeni araç bide pist bekliyor bende dahil dediğin 1038 araçların yarısından çoğu gt3 gt4 den gelme tulum bence çok önemli değil dlc den aldıklarım duruyor ihtiyaç bile duymadım anlıycağın bide gt academy araçları zaten bizde var o araçların üstundeki gt academy stickerlere aldanma sakın bizdekinden farkı yok yani ha bide 17 dlc diyorsun tamam ok ama araçları bide pisti bedava vermeleri gerek bence, para kazanmaları lazım diyorsan adamlar zaten önceki dlc lerden vurgunu vurdu bide gt 6 dan gelir, 11nde acilacagını biliyorum ama senin dediğin pistte olmaz gt academy, dlc geldikten sonra o pistte yarışabiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shiftdriver -- 9 Haziran 2012; 20:53:45 >

• Ayın 11.de Academy'de Motegi'deki challenge'ları yapıyor olacağız. DLC'de temmuz ayında gelecek.Bedava olacağını sanmıyorum. Koleksiyon için değer. GT5'teki araba sayısnı özleyeceğiz GT6 çıktığında.
  • quote:

Ayın 11.de Academy'de Motegi'deki challenge'ları yapıyor olacağız. DLC'de temmuz ayında gelecek.Bedava olacağını sanmıyorum. Koleksiyon için değer. GT5'teki araba sayısnı özleyeceğiz GT6 çıktığında.

selam gt 6 da ayni araclar olmasin 200 tane olsun yeter bence artik fazla japon araclari koymasinlar avrupadaki yeni versiyon araclar olabilir zaten gt5 de cogu arac gereksiz bence...
  • Gereksiz olur mu canım. Her arabanın farklı sürüş tadı var. her arabayla Cup yarışı yapılır. Şu snds GT5'te DLC araçlar dahil 240 premium araba var.GT6'da bu sayı 500 olur gibime geliyor. 220 araç eklerler.Çünkü yapacakları tek şey araç ve yeni pist eklemek.Yeni motoru yaptılar zaten.Zaman kayıpları olmaz.
  • quote:

Gereksiz olur mu canım. Her arabanın farklı sürüş tadı var. her arabayla Cup yarışı yapılır. Şu snds GT5'te DLC araçlar dahil 240 premium araba var.GT6'da bu sayı 500 olur gibime geliyor. 220 araç eklerler.Çünkü yapacakları tek şey araç ve yeni pist eklemek.Yeni motoru yaptılar zaten.Zaman kayıpları olmaz.

sadece premium araç olsa bile yeter bence bu oyunda bu arada o dediğin pist ne zaman geliyormuş bir bilgi varmi,hiç bir yerde haber vermemişler benim gördüğüm
  • GT Academy'de bu gece saat 1 buçukta oynayacağız o pisti.Pist ise GT5'e temmuz yada en geç ağustosta update ile gelecek.
  • quote:

GT Academy'de bu gece saat 1 buçukta oynayacağız o pisti.Pist ise GT5'e temmuz yada en geç ağustosta update ile gelecek.

eyvallah bilgi için dostum
  • İndirmeye başlamıştım ben de geçenlerde. Bakalım nasılmış.
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M3C5JL0T5pQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGIN3 -- 11 Haziran 2012; 3:31:53 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.