DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
GSS PRİM BORCU
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
451
Cevap
19
Favori
69.405
Tıklama
Giriş
      1 Mesaj
      14 Nisan 2017 21:56:36
      Arkadaşlar dün itibariyle GSS borcum 53 liradan hesaplanmış. 4700 TL den 1150 TL ye düşmüş. Herkesin borcu gelir testi yaptırsın ya da yaptırmasın (ki ben gelir testi yaptırmıştım) borcu yeniden hesaplanıyor demek ki. SGK nın dediği gibi sadece biraz beklemek gerekiyormuş. Birşey yapmaya da gerek yok.

• Çavuş
      87 Mesaj
      15 Nisan 2017 10:12:51
      İndirim yapıldıktan sonra GSS borcunu ödeyebilen varmı? Sgk'ya gittim. Memur borç tahakkuk etmediği için şuan ödeme alamıyoruz dedi. Borcu kapatıcaz onu da kapattırmıyorlar

♦ Kimsenin bardağına kaşık olmayın şeker eridiğinde sizin de işiniz biter.
      ♦ Ve anlarsın ki; bu dünyada en çok neyi istersen, o senin imtihanındır.
      ♦ Şans osuruk gibidir, fazla zorlarsan altına mıçarsın.
      ♦ Gerçeği bedava yapmışlar kimse almamış.
      ♦ Uçamazsan koş, koşamazsan yürü, yürüyemezsen sürün, ama ne yaparsan yap ilerlemek zorundasın.
    • Er
      6 Mesaj
      15 Nisan 2017 11:48:24
      bende internetten tek ödemeye çalışıyorum. Kurtulmak için ama ödeme sayfasına gidince borç görünmüyor. ödeme yapamıyorum. bıktım ya bunu takip etmekten bir an önce ödeyip kurtulmak istiyorum.

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      19 Nisan 2017 16:46:58
      Yeni GSS düzenlemesi nedeniyle e-Devlet üzerinden GSS Borç Durumu Belgesi Sorgulama hizmeti açılmış, merak edenler bu adresten detaylı bilgiyi edinebilir:

https://www.turkiye.gov...durumu-belgesi-sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiperNet -- 19 Nisan 2017; 16:47:5 >
    • Binbaşı
      1961 Mesaj
      21 Nisan 2017 06:50:02
      tek ayın borcunu öderseniz sigortanız aktifleşiyormuş, tek ay olarka nasıl öderiz? ameliyat olcam sonra gene ödemem.

edit: e-devletten ödenme sayfasına yolluyor Sağlık yardımlarından faydalanabilmeniz için
      01.04.2017 tarihi ve sonrasına ait 60 günden fazla prim borcunuzun olmaması gerekmektedir diyor, hastahane vs işi olanlar borç biriktirmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Devil -- 21 Nisan 2017; 6:59:20 >

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      22 Nisan 2017 18:57:05
      Arkadaşlar benimde 1000 tl gibi bir borcum vardı.Bu düzenlemelerden sonra Ziraat'in atm sine gidip baktım 53 tl borç gösteriyor nasıl oluyor bu?

• Çavuş
      45 Mesaj
      23 Nisan 2017 12:49:15
      quote:

Orijinalden alıntı: HiperNet

Yeni GSS düzenlemesi nedeniyle e-Devlet üzerinden GSS Borç Durumu Belgesi Sorgulama hizmeti açılmış, merak edenler bu adresten detaylı bilgiyi edinebilir:

https://www.turkiye.gov...durumu-belgesi-sorgulama

Evet bende kendiminkini bastirdim.Vazgecilen tutar dusulunce kalan tum donemlerin gun bazli dogru hesaplanisi cikiyor.2600 tl lik sozde borc 396 tl ye dustu.

Lanet olsun yatirip kurtulacagim sanirim.

İnadina pesin degil 12 taksit vermeyi dusunuyorum:)

1 Mayista odeme ekrani basliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      126 Mesaj
      bende anlamıyorum gsss borclusu 7 mılyon, gss kayıtlısı 12 mılyon sa işsizlik nasıl 4 mılyon oluyor :D hanı 3 yasında olsam tamam 4 mılyon işsiz varmıs tuh vah derdım ama

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.