Şimdi Ara

GSM Onay Kodu Sorunu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
6
Favori
20.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon Numarası Güncelleme Konusunda Yardım Edecek Bir Admin Yokmu?
  • büyük bir hevesle forumunuza üye oldum ama ne numara değişiyor ne de kod telefona geliyor yardımcı olan ilgilenen de yok, forumu ben aktif sanıyodum hata bendeymiş iyi forumlar kimse varsa tabi.
  • Benimde onay koduma ulasilmiyor ve hic cevap gelmedi simdiye kadar ?

Yurt disindayim bundan kaynaklanabiklirmis ve "Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti." sorunuda var?
  • Kod gelmiyor site webmasterleri bu işe bi el atsınlar kitlendim şuan en kod gönderiyor nede tel noyu degiştirebiliyorum nerde bu site sakinleri...
  • donanım habere kayıtlı olan gsm numaram eski numaram bunu nasıl güncelleyebiliriz ?
  • bana da kod gelmedi sıfırlayabilir misiniz şu numarayı yeniden giriyim başındaki bölüme kazayla abd yapmışım o yüzden gelmiyo büyük bir ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deleted_User-01 -- 6 Aralık 2014; 11:36:03 >
  • Biri ilgilensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgatten2

http://forum.donanimhaber.com/support_create.asp

Bu bölümde sadece telefon numarasını onaylamış kişiler mesaj atabilir. Bu yüzden ne mesaj atabilir ne konu açabilirsiniz. 2.el bölümüne konu açamıyorum telefon kodumu bura gönderin 0536 286 03 29
  • admin bana care gsm hakkim kalmadi ve her attigim gsm gelmiyo
  • Beyler benim numarayıda kabul etmiyor aylar önce numarayı girdim onay gelmedi etkinleştiremedim hala bi yardım
  • Merhaba, Üye oldum fakat saatlerdir GSM onay kodu gelmedi. Konuyla ilgilenen arkadaş yardımcı olabilir mi lütfen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gsm yi yanlis yazdim. Simdi duzelyemiuorun. Haliyle onaylayamiyorumda kodu Lütfen biri yardim etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 25 Haziran 2015; 13:45:36 >
  • Dh de çok yeniyim arkadaşlar. Kayıt olurken gsm için telefonuma bir türlü gelmedi mesaj tekrar tekrar denerken hakkım bitti ne yapmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Hocam ben gsmi yanlış girdim Yanlışlıkla onayladımda haliyle kod bana gelmiyor nasıl düzeltebiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur ya

• Hocam ben de beceremdim, bir admin var mı yardım edebilecek?
  • Eski numaram vardı kayıtta, numarayı değiştirdim ama onay kodu gelmiyor eskisine gitti heralde, "Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti" ibaresi çıkıyor.
  • Ayn banada kod gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.