Şimdi Ara

GSM Onay Kodu Sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
6
Favori
20.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yardım edin lütfen telefon numaramın son hanesini onay ekranında yanlış girdim. numara değiştirme hakkınız bitmiştir diyor. onay alamıyorum.
  • onay kodu sorunu? telefon numarasının ne mantığı var.
  • onay kodu yüzünden bi forumdan sogudum yaw.
  • gsm onay kodunda gözüken telefon numarasını değiştirmiştim. telefon numarasını nasıl değiştirebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: basayew

onay kodu yüzünden bi forumdan sogudum yaw.

Kontrol ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

Orijinalden alıntı: basayew

onay kodu yüzünden bi forumdan sogudum yaw.

Kontrol ediniz.

Telefonun son 4 hanesini yazdığım halde yanlış diyor acaba eski numaram mı diye beni bile tereddüte düşürdünüz. Eski GSM i silermisiniz yenisi kayıt ettirelim.
  • benimde gelmiyor cep telefonu değişme hakkımda bitti göndersemde gsm kodu glmiyor yardım
  • Kod gitti diyor ama ne gelen var ne giden....
  • Nereden baksanız 2-3 senedir

Son gönderdiğimiz kodun, telefonunuza başarıyla ulaştığı görünmektedir. Bu durumda değişiklik yapmanız mümkün değil.

Son gönderdiğimiz kodun, telefonunuza başarıyla ulaştığı görünmektedir. Bu durumda tekrar kod gönderemeyiz.

hatalarını alıyorum. Başlığını da açmıştım ve kimse ilgilenmemişti. Şimdi ilan açma sayfasına da numara doğrulama gerekliliği getirmişsiniz ama ne kodum var, ne de kodu tekrar alabilme hakkım.

Bu sefer ilgilenir misiniz ?
  • Abi allah aşkına "ilgilenmiyoruz", "yapamıyoruz", "s**lemiyoruz" diyin bir şey diyin ama bir cevap verin ya.

Her günümüzü geçirdiğimiz forumda bir sıkıntımızı paylaşıyoruz, bir cevap verme zahmetinde dahi bulunan yok ya.
  • defalarca denedim gelmiyor onay kodu
  • ilgilenen yok mu bu konuyla?
  • Merhaba eski olan ve kullanmadığım 0539 639 63 24 numaramı, şuan için güncel olarak kullandığım 0542 771 33 55 nolu telefon numaramla değiştirmek istiyorum. Teşekkürler iyi çalışmalar.
  • kimse ilgilenmiyecekmi ? bu nasıl iş anlamadım. talep oluşturun dediler talebide oluşturduk konu altınada yazdık. ? lütfen biraz ilgilenin.
  • Sorun devam ediyor yönetime gönderdiğim onlarca mesajada cevap veren yok
  • Telefon numarası güncellemeyi nereden yapabilirim. Yardımcı olabilecek kimse var mı?
  • senelerdir üye olduğum forum bana neden telefon numaramı soruyor anlayabilmiş değilim.bu da başka bir fişleme yöntemi mi???
  • Lütfen ilgilenir misiniz bende de kod başarıyla ulaştı hatası var,bir hak tanır mısınız tekrar sms onayını alabilmem için ?
  • Foruma üye olurkenki numaramı unuttum. Yıllar önce kullanıyordum. Numaramı dahi unuttum. Telefon numaramı nasıl güncellerim?Acil yardımcı olur musunuz?
  • bende uzun zamandır ne ilan acabiliyorum nede baska bişey.

bir cok admine yazdım cvp verilmedi.verende baskasına yönlendirdi sonuc yok.

eski numaram hazır kart numaram kayıtlı imiş ben hazır kart degiştireli uzun zaman oldu ordaki teli degiştiremedigim için kaldık resmen öyle forum cok duyarsız bu kadar insan magdur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.