Şimdi Ara

GSM Onay Kodu Sorunu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
6
Favori
20.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada gelmiyor, cep telefonu değiştirme hakkınız bitti diyor üüüüfffffffff.
  • Bide konu dışı bölümünde yeni konu aç ikonu görünmüyor.
  • "Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti." sorunu yaşıyorum.

Senelerdir kullandığım hesabım saçma sapan fake üyelik durumuna düşüyor, vicdan azabı duyuyorum.
  • cep telefonuma kod gelmiyor yyardımcı olurmusunuz sayın adminler
  • Benim de telefonuma onay kodu geliyor ama girdiğim zaman kabul olmuyor kod.
  • Onay kodunu yazınca eror veriyo ne yapmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yazıyorum telefon numaramı kod istiyorum fakat gelen hiçbir mesaj yok. Ve bu yüzden pm atamıyorum. Bu saçmalığın yok mu bir çözümü?

• bendede aynı sorun mevcut sms gonderıldı dıyor gelen gıden yok hakkımda bıttı ıkıncı el satıs sayfasına konu acıcam konu ac bolumu yok yardımcı olurmusunuz
  • Bana da onay kodu gelmiyor.
    Destek'e yazdım ama hala sonuç yok.

Yok mu ilgilenicek hiç kimse
  • telefonuma kod gelmiyor. Yardımcı olur musunuz?
  • Onay kodu gelmiyor hakkım bitmiş

• Telefon numaramı değiştirip onay kodu istedim geldi ancak sistem yanlış diye kabul etmedi ve şimdi sürekli 3 kez yanlış girdiniz uyarısı geliyor yardım lütfen.
  • Niye kimse onay kodu problemine cevap vermiyor.
  • Merhaba sistemde kapalı olan eski cep numarami degistiremiyorum. Yeni numarami yazip Degistir tusuna basinca telefonuma mesaj geliyor fakat onay kodunu girecek bir alan yok. Sadece eski numara icin onay kodu bekleyen bir ekran da takili kalmis durumda. Support kismina yazdim kimse donmuyor.
  • Onay kodu konusunda sorun yaşıyorum yardım edin. Telefonuma sms gelmiyor, hakkın bitti deniliyor.
  • numaramı değiştirip gelen aktivasyon kodunu girdiğim halde "Onaylama kodunu yanlış girdiniz. Bu 1. denemeniz. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin (toplam 3 kez deneyebilirsiniz)" diyor neden böyle acaba
  • Bende cep telefon numaramı yazdığımda hatalı diyor.Ve Gsm onayı olmadan özelde pm bile yazamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albino78

numaramı değiştirip gelen aktivasyon kodunu girdiğim halde "Onaylama kodunu yanlış girdiniz. Bu 1. denemeniz. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin (toplam 3 kez deneyebilirsiniz)" diyor neden böyle acaba

yav gelen mesajdaki kodu giriyoruz yine olmuyo nasıl bir sistem bu? destek bölümünden form oluşturuyoruz cevap veren yok.

[sizer]GSM Onay Kodu Sorunu[sizer]GSM Onay Kodu Sorunu

• quote:

quote:

numaramı değiştirip gelen aktivasyon kodunu girdiğim halde "Onaylama kodunu yanlış girdiniz. Bu 1. denemeniz. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin (toplam 3 kez deneyebilirsiniz)" diyor neden böyle acaba

yav gelen mesajdaki kodu giriyoruz yine olmuyo nasıl bir sistem bu? destek bölümünden form oluşturuyoruz cevap veren yok.

[sizer]GSM Onay Kodu Sorunu[sizer]GSM Onay Kodu Sorunu

Aynı sorunu yaşamaktayım.

• Sms kodu gelmiyor, sms hakkımı sıfırlar mısınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.