Şimdi Ara

GS-Antep, 4 pozisyon, 3 resim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ardanın Harmandalı Halk Oyunu: PENALTI, SARI KART olmalıydı.

Ardaya yapılan hareket; PENALTI SARI KART olmalıydı

3. Golde Ümit Ofsaytta, GOL GEÇERSİZ OLAMLIYDI

Bir de Gaziantepli oyuncunun KALECİYE PAS pozisyonu var, yorum farklı yapıldı, siz karar verin.
    (son yorum: Toroğlu, kaleciye pas dedi)

selamlar

• arda sarı yemeliydi; o ellerin ne işi var orada arda!
    ardaya yapılan penaltı.
    karan ofsayt gibi duruyor ama net diyemiyorum.
    geri pas çok netti es geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

arda sarı yemeliydi; o ellerin ne işi var orada arda!
    ardaya yapılan penaltı.
    Arda'nın pozisyonu niye kırmızı olmuyor, top geçse arkada sadece Antepli oyuncu yok mu, ben mi yanlış hatırlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

arda sarı yemeliydi; o ellerin ne işi var orada arda!
    ardaya yapılan penaltı.
    Arda sarı kart penaltı, Ardaya yapılan kırmızı penaltı. Arda gol iptal. Ama bir daha soruyorum. Şu pozisyonu yan hakem nasıl görsün? İnsan gözünün algılayabileceği görüç açısının dahilinde değil kamera da çaprazdan ucu ucuna çekebilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Arda'nın pozisyonu niye kırmızı olmuyor, top geçse arkada sadece Antepli oyuncu yok mu, ben mi yanlış hatırlıyorum ?

Alıntıları Göster
    umitin pozisyonunda kaleci aut kullaniyorsa ofsayt olmaz ama sanirim aut atisi kullanmiyor
    bu arada 60 metreden gelen bi topla hakemin ofsayti sezmesi imkansiz 4 degil 8 goz lazim ozaman hakeme
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Kuralları koydum öbür topice. Oyunun yönü kuralı var orada.

Adam topu Arda' dan kaçırmayı amaçlıyor. Direk kaleye bir şutu yok. Arda' dan topu aşırtacak arkaya ya kendi sarkacak ya pas olacak defans gelecek kaleci çıkacak vs vs... diye gider. Bariz bir gollük pozisyon yok.

Arda' nın burada yaptığı hata hem ofsaytı bozmak, hem penaltı yapmak hem de sarı kart görme tehlikesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaraki-kenpachi!!!

Arda sarı kart penaltı, Ardaya yapılan kırmızı penaltı. Arda gol iptal. Ama bir daha soruyorum. Şu pozisyonu yan hakem nasıl görsün? İnsan gözünün algılayabileceği görüç açısının dahilinde değil kamera da çaprazdan ucu ucuna çekebilmiş.

Alıntıları Göster
    Aman be kardeşim.Tertemiz bir maç, hakemler birkaç pozisyon dışında iyi bir maç yönetmiş.O ofsayt pozisyonunu da görmesi çok zor zaten yan hakemin, Arda'nın penaltısını ve kırmızı kartı es geçti ama karambol pozisyonuydu görmemiş olabilir.Sadece Antep'in penaltısında Arda'ya sarı kart vermemesi ve Antep'in yaptığı çok net geri pası es geçmesi hata olarak değerlendirilebilir.Böyle bir hakem için neden konu açıyorsunuz ki? Her maçımızdan sonra konu mu açılacak yahu amacınız ne anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rulaZz

Aman be kardeşim.Tertemiz bir maç, hakemler birkaç pozisyon dışında iyi bir maç yönetmiş.O ofsayt pozisyonunu da görmesi çok zor zaten yan hakemin, Arda'nın penaltısını ve kırmızı kartı es geçti ama karambol pozisyonuydu görmemiş olabilir.Sadece Antep'in penaltısında Arda'ya sarı kart vermemesi ve Antep'in yaptığı çok net geri pası es geçmesi hata olarak değerlendirilebilir.Böyle bir hakem için neden konu açıyorsunuz ki? Her maçımızdan sonra konu mu açılacak yahu amacınız ne anlamadım.

Alıntıları Göster
    Ben Galatasaraylıyım fakat arda burada elle oynamış bnce sarı yemesi lazımdı fakat gol pozisyonu bana göre ofsayt gibi ama karasızım(arda ayakkabu numarası ile 2-4 numara önde :D:D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: HooLiqaN

Ben Galatasaraylıyım fakat arda burada elle oynamış bnce sarı yemesi lazımdı fakat gol pozisyonu bana göre ofsayt gibi ama karasızım(arda ayakkabu numarası ile 2-4 numara önde :D:D:D

Alıntıları Göster
    gol kesin ofsayt. gsnin penaltısını da yedi hakem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaraki-kenpachi!!!

quote:

Adam topu Arda' dan kaçırmayı amaçlıyor. Direk kaleye bir şutu yok. Arda' dan topu aşırtacak arkaya ya kendi sarkacak ya pas olacak defans gelecek kaleci çıkacak vs vs... diye gider. Bariz bir gollük pozisyon yok.

Arda' nın burada yaptığı hata hem ofsaytı bozmak, hem penaltı yapmak hem de sarı kart görme tehlikesi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

fazla boş gibiydi orada ya sanki Antepli oyuncu :D. Neyse doğrudur o zaman koca forumda kırmızı diye bir ben düşünüyorsam

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

fazla boş gibiydi orada ya sanki Antepli oyuncu :D. Neyse doğrudur o zaman koca forumda kırmızı diye bir ben düşünüyorsam

Alıntıları Göster
    İlk pozisyon sarı,penaltı.Buraya dikkat bildiğim kadar ile Arda kart sınırındaydı.Burda sarı gelseydi Fener maçında yoktu.Yanlış biliyorda olabilirim.
    İkinci pozisyon sarı yada kırmızı(gene oldu GS :D),penaltı.
    Üçüncü pozisyonda eğer varsa offsayt santimlerle ölçülür cinsten.Hani UEFA nın bir kararı var.Bir pozisyonun offsayt olup olmadığı hakkında düşüncen varsa oynat,oyunu kesme diyordu en son UEFA.Bu pozisyon bu kurala güzel bir örnek oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXCELANCEE28

İlk pozisyon sarı,penaltı.Buraya dikkat bildiğim kadar ile Arda kart sınırındaydı.Burda sarı gelseydi Fener maçında yoktu.Yanlış biliyorda olabilirim.
    Üçüncü pozisyonda eğer varsa offsayt santimlerle ölçülür cinsten.Hani UEFA nın bir kararı var.Bir pozisyonun offsayt olup olmadığı hakkında düşüncen varsa oynat,oyunu kesme diyordu en son UEFA.Bu pozisyon bu kurala güzel bir örnek oldu.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

Sınırda değildi Arda, yanlış biliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: rulaZz

quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

Sınırda değildi Arda, yanlış biliyorsun

Alıntıları Göster
    @bullshi7 :
    İyi ozaman.Şaibe li bir Gs-Fb maçı izlemek istemem.Bilgi için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXCELANCEE28

@bullshi7 :
    İyi ozaman.Şaibe li bir Gs-Fb maçı izlemek istemem.Bilgi için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Ooooo dün akşam nerdeydiniz onbes bey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Alıntıları Göster
    beyler idare edin bu hep böyle gs şampiyon olduğunda yine kaybolur lig başlar yine lig tv resimlerni getirir
    forumda onbeş gs şampiyon olduğunda 1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Photoshop öğrenmeye çalışıyor idare et.Yoksa o topun çizgiyi geçmediğini gösteren resimi nasıl gösterecek

• quote:

Orijinalden alıntı: reLo

quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Photoshop öğrenmeye çalışıyor idare et.Yoksa o topun çizgiyi geçmediğini gösteren resimi nasıl gösterecek

Alıntıları Göster
    Arda ne yapmış la öyle atlet değiştirir gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

Arda ne yapmış la öyle atlet değiştirir gibi

Alıntıları Göster
    Doğru bliyorsun kardeşim.
    Arda'nın sarı kart yememesinin sebebi kart sınırında olması.
    Başka bir açıklaması olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radamel

Doğru bliyorsun kardeşim.
    Arda'nın sarı kart yememesinin sebebi kart sınırında olması.
    Başka bir açıklaması olamaz.

Alıntıları Göster
    arda topa el mi uzattı?

siz altı nokta körler derneğinin fahri üyesi misiniz? adam ellerini açtı daha top rakibe gelmeden. kredi kartı değil bu, işinize göre yorumlamayın.

haftaya da hakemlerle yenerseniz hiç şaşırmam. işiniz gücünüz aziz önderliğinde hakemler zaten. gördük avrupada 5'er 5'er yerken tarafsız hakemleri. tesadüfcükler üyeleri sizi...

• quote:

Orijinalden alıntı: projist

arda topa el mi uzattı?

siz altı nokta körler derneğinin fahri üyesi misiniz? adam ellerini açtı daha top rakibe gelmeden. kredi kartı değil bu, işinize göre yorumlamayın.

haftaya da hakemlerle yenerseniz hiç şaşırmam. işiniz gücünüz aziz önderliğinde hakemler zaten. gördük avrupada 5'er 5'er yerken tarafsız hakemleri. tesadüfcükler üyeleri sizi...

Alıntıları Göster
    Bu başlık Galatasaray bölümüne açılmıştır,
    SEBEBİ: Hiç bir art niyetim olmadığını göstermek için.

Bu Pozisyonlar ve fotolar Konmuştur,
    SEBEBİ: diğer 2 başlıkta GS taraftarı forum arkadaşları golleri ve pozisyonları soruyorlardı.

Neden diye hala soruyorsanız,
    SEBEBİ: Lig tv yi PC den izliyoırum, FB nin tüm maçlarını, dğer maçların pozisyonlarını kaydediyorum.

Hala inatla beni kışkırtan diğerlerine de cevap verme zahmetine katlanmıyorum.
    İstedikleri kadar çırpınabilirler.

NOT: Eskişehir-FB maçından hemen sonra İstanbula gittiğim için, foruma katılamadım, ama kayıtları var, isteyene istediği pozisyonun resmini verebilirim.

selamlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.