Şimdi Ara

Grundig GSB 950 Soundbar- 2+1- Atmos- 280 W (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
30
Favori
43.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Elegant Man valla hocam kıyaslama yapamıyorum logitech z506 denemediğim için. 5+1 bir sistem olduğu için logitech daha iyi olabilir belki. deneme şansınız varsa mediamarkt'te deneyin derim.

@alondo06 sağlık olsun hocam. arada takip edin :) ama sony almayın derim..

@atom-karınca evet dts desteği yok hocam. dts film sayısı atmos film sayısına göre de çok az aslında. laptopu bağlayıp atmos film izleyebilirsiniz passthrough ile tv ekranından. ben öyle yapıyorum.

@dream_04 hocam fotoğraftaki yerleşim doğru. belki subwoofer'ı sağ tarafa, bi tık daha açık bi yere yerleştirebilirsiniz. sanki fotoğraftaki yerleşimde etrafı fazla kapanmış gibi geldi :)

• Merhaba,
    Bugün teslim aldım ve aranıza katıldım. eARC bağlantısı ile Netflix'te Atmos simgesi de çıktı.

Cihazın ekranı parlaklığı azaltsam da hep açık kalıyor, tamamen kapanmıyor mu?
    Sürekli ARC yazıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ses sistemlerine tamamen yabancıyım o yüzden evde güzel bir ses kalitesi olsun diye soundbar'ları araştırıyorum. Sorum şu olacak.

Evimdeki sistem şöyle;

LG 42LW4500 (8 yıllık TV) HDMI ARC bağlantısı yok. Optik çıkışı var. TV'nin içinde Netflix vs yok.

Mi TV Stick (LG TV'ye HDMI'dan bağlı) (Netflix, Prime vs. buradan izliyorum)

Şimdi ben grundig GSB 950 alsam dolby atmos desteği için nasıl bir bağlantı kurmam gerekiyor? Yoksa bu sistemle böyle bir şeyi yapmamız mümkün değil midir? Değilse alternatif bir soundbar ne alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deedrah -- 8 Eylül 2021; 11:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sen_md

Merhaba,
    Bugün teslim aldım ve aranıza katıldım. eARC bağlantısı ile Netflix'te Atmos simgesi de çıktı.

Cihazın ekranı parlaklığı azaltsam da hep açık kalıyor, tamamen kapanmıyor mu?
    Sürekli ARC yazıyor.
    Ekran tamamen kapanmıyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65" Sony XH9077 ile bu soundar'ı kullanma niyetim var. Aslında "SONY HT-X8500" alma düşüncem vardı ama Grunding'in bu modeli karşıma çıktı. Sizce 1900 TL civarında daha iyi model var mıdır yoksa GSB 950 en iyi seçenek midir?

• Merhaba samsung t650 3.1 üründe netflix orginal 5.1 seçtiğimizde arka sesleri hoperlorlerden hiç iletmiyor mu yoksa sag ve soldan veriyor mu? Ayrıca TV ye optik ile bağladım. En iyi sesi direkt çıkış ile mi alabilirim? dolby digital plus, dolby digital ve pcm var. Otomatik de var fakat ne kadar faydalı seçim yapar bilmiyorum.

• bende gsb 500 ile t650 arasındaydım. GSB de indirim olmayınca 1600e t650 aldım

• Berkozz B kullanıcısına yanıt
    1600 e t650 yi nerden aldini hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merbalar philips pus8505 tv ile kullanmak uzere soundbar alicam gsb950 e karar vermistim ama fiyat cok yuksek 1900 tl hadi karta puan veriyor 1800 e gelecek bu fiyata alinirmi sizde biraz daha bekleyeyimmi, t650 yi alternatifi olarak bakiyorum cazip bir fiyat olursa onada kayabilirim, lakin gsb 950 deki atmos cok fark yaratiyormu, birde lg sn4 var daha uygun fiyatli, degerli yorumlarinizi bekliyorum.

• endars kullanıcısına yanıt

Trendyol da Samsung satıyordu geçen hafta burada paylaşmıştım. Galiba bu ürünü bitirdiler stok kalmadı a600 diye 2021 modeline geçtiler. Ben de gsb 500 ile arasında kaldım grundig sanırım daha iyi aynı fiyatta olsa grundig tercih ederdim yorumlara bakarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkozz B kullanıcısına yanıt
    Media markta suan indirim var kuponla beraber 1790 a mal ederek aldim ayrica kart puani var, bu sekilde olunca dayanamayip gsb950 yi aldim a once, tesekkurler.

• deedrah D kullanıcısına yanıt

ne tv ne de stick atmos desteklemiyor.

• Gsb950 icin servis kurulumu gerekiyormu kendimiz acip kursak sorun olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endars -- 18 Ekim 2021; 19:5:12 >
  • Gsb 950 Amazon.com.tr Grundig Türkiye satıcısında 1799₺ şu an.

Grundig GSB 950 Ev Sinema Sistemi

https://www.amazon.com.tr/dp/B08L7ZNL6P

Servis kurmuyor. Kendiniz kurabilirsiniz.

• _Kvothe_ kullanıcısına yanıt

Dün bende amazondan aldım heycanla gelmesini bekliyorum.

• bykrm kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• Bunun ses max kaca kadar cikiyor komsular kapiya gelecek diye deneyemedim :)

Max 31.

• Direktt netflixten denemedim ama yotube atmos test vidyolarinda soundbar ekraninda surekli dolby audio yaziyor, indirmis oldugum iceriktede harici kaynaktan oynatirken tv de dolby atmos bilgilendirmesi cikiyor ama yine soundbarda dolby audio yaziyor, tv de atmos sestegi var philips pus8508 yanlis biseymi yapiuorum acaba

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.