Yüzbaşı
11 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 2)
Gönderileri
İmzamdaki sistemdeki ramleri kullanıyorum. Frekans değerleri farklı olması nedeniyle bazen açılışta ekrana görüntü gelmiyor. Ramlerin stabil olarak çalışması için zamanlamalarını nasıl eşitlerim?
imzamda ki sistemi kullanıyorum.Ekran kartım bozuldu ekrana görüntü gelmemeye başlamıştı.Onboard kullanıyorum şuan.Aşağıdaki linkteki ekran kartını düşünüyorum sanırım bu günlerde fiyatı biraz artmış 500w hipower psu veya analog monitor sıkıntı oluştururmu?amd yeni nesil ekran kartları çıkınca fiyat düşüşü olurmu bekleyeyimmi?önereceğiniz başka bir ekran kartı varmı amd-ati düşünmüyourm gerek yazılımsal sıkıntılar ve önceki tecrübelerim.ekran kartı oc uğraşmıyorum bu arada.
ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI
golf 7'nın çıktığı bu dönemde 2008 model boya darbesiz beyaz 122 bg midline a paket(çelik jant+hız sabitleyici) 67000 km'de 32000 tl'ye alınırmı?
günlük fazla araba kullanan biri değilim ortalama günde 5 km.amacım bir iki sene içinde kullanıp satmak.araçda satarken zarar edermiyim.yoksa başka araç-modellere yönelmelimiyim?
piyasada 22" yada 26" dahlili uydu alıcılı tv varmıdır.hem tv hem bilgisayar monitoru olarak kullanmayı düşünüyorum.alış veriş sitelerinde en düşük 32" buldum daha düşük ekran dahili uydu alıcılı tv varmıdır?
başlıkta da belirttiğim gibi youtube hesabım twitter hesabıma bağlanıyor ama facebook hesabıma bir trülü bağlıyamadım.Aldığım hata şu:malesef bir öğe beklendiği gibi çalışmadı tekrar deneyin.
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
ilandaki aracı pazarlıkla alma durumum var.golf 5 sevdiğim bir model ama primeline olması ve 150.000 km'de olması düşündürüyor.yol bilgisayarı,digital klima,sis yağmur sensörü vs yok ama araçta boya darbe yok.Bu fiyat aralığında genelde fsi yada mideline-comfortline boya darbeli araçlar satılıyor.Arabadan beklentim sorunsuz kullanmak ve yarın öbür gün sattığımda elimde kalmaması ve fazla zarara uğratmaması.yoksa astra'ya mı yöneleyim.
http://www.araba.com/132470319/Volkswagen-Golf-16-Primeline
http://araba.com/4689016/Honda-Civic-16-Dream-4DR
araçta boya darbe değişen olmaması ve 100000km'den daha az olmasına rağmen bu fiyattan satılması normalmi yada bu fiyata alınırmı bu araç?
http://araba.com/4689016/Honda-Civic-16-Dream-4DR
araçta boya darbe değişen olmaması ve 100000km'den daha az olmasına rağmen bu fiyattan satılması normalmi yada bu fiyata alınırmı bu araç?
yer sıkıntısı olarak 32" düşünüyorum.kullanım amacım normal tv kullanımı ve arada bir belki 3d vs film izlemek ileriye dönük olarak bu iki ürün arasında kaldım.lg teknosa'da 1300tl kampanya oluyour iki haftada bir philips ise en hesaplı hepsiburada da aynı fiyatta ama internetten gönderime pek sıcak bakmıyorum kargo durumundan dolayı.
sizce hangi ürünü seçmeliyim?
cpu-z'e göre biosdan ayar yapmak lazım ama nasıl?

Hakkında
Forum İmzası:
2500K//AKASA VENOM//MSI Z68-GD65//GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM & GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram F3-1600C9S-8GXM//Asus GTX750 Ti PH//MEMORIGHT 120 GB FTM PLUS SSD DİSK (550/500 MB/Sn)//WD1002FAEX //WD20EARX//WD30EZRX//PIONEER 24X DVDRW//Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB LED//HAF 912 PLUS//SST-ST70F-PB//z506//ASUS VC239H//Brother HL-2040//Lenovo Z580//Samsung J7 Prime Black //Golf V 122 hp//
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Lenovo
Dünyadan Futbol
Samsunspor
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 921
İkinci El Bölümü Mesajları: 125
Konularının görüntülenme sayısı: 25.472 (Bu ay: 207)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.