Şimdi Ara

...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
4
Favori
3.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 29 Mayıs 2022; 15:37:56 >

• Güncellendi...

• Eline sağlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ellerinize sağlık. Blog sayfanızı kapatmadan önce haber verin lütfen. Korkuttunuz. Yamalarınızı takipdeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doganx33 -- 17 Nisan 2021; 19:13:15 >
  • Doganx33 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.google anlaşması yüzünden reklam sorunu yaşıyordum blogda.yeni bloğa geçmek zorunda kaldım.sade temiz reklamsız blog istiyorum bunun içinde çok eski olan bloğumu değiştirmek zorunda kaldım.temiz olsun güzel olsun buralardayız sprun yok sevgileeimle...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 0.9.0.3044 Sürümüne güncellendi

Yamayı indirip tekrar kurunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 29 Nisan 2021; 2:38:47 >
  • Steam 0.9.1.3063 Sürüme güncellendi...

• Eline sağlık, kolay gelsin.

• Bu yamayı xboxGame PASS üzerinden oynamak isteyenler aşağıdaki yöntemi uygulasınlar, denedim çalışıyor. Oyun simgesi oyunun içine gizlendiği için oyunun .exe doyasını bulamayabilirsiniz ama dert etmeyin işlemlere sırasıyla devamedin...

• Link yok hocam...

• elinize sağlık çeviride bazı yerlerde anlam kaymaları olsa da hiç yoktan iyidir. vaktiniz varsa anlam bozukluğu olan yerleri düzeltirseniz daha güzel olur vaktiniz yoksa canınız sağolsun xd

• Link nerde?

• elinize sağlık yeni sürüm geldi güncelleyecek misiniz yamayı

• Mami42931 M kullanıcısına yanıt

Kanka link nerde benmi körüm bi bulamadım. @Mami42931

• Link Nerede

• Google Çeviri kullanılmış arkadaşlar. Maleesef çok kötü bir çeviri ve anlaşılması zor. Arkadaşın emeğine sağlık yinede hiç yoktan iyidir diyebiliriz. Fakat ingilizce oynamanızı tavsiye ederim. Çünkü çeviri sizi yanıltıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.