Şimdi Ara

ground zero 2350x acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkeze Selam arkadaşlar ben yani katıldım aranıza.çok fayda gördüm donanimhaber kullanicilarindan öncelikle herkese teşekkür ederim...konu belki önceden açılmış olabilir ama baktigim kadarıyla ben sorunumla alakalı bi konu göremedim affiniza siginaraktan böyle bi konu açtım...elimdeki cihazları yazmamim sebebi ise sistemdeki sorunu daha iyi anlamanizdir değerlendirme açısından...bu sorun hakkında bana bu konuda detaylı bilgiye sahip olan saygıdeğer ustatlarimizdan yardım bekliyorum...

Aracimdaki ses sistemi şöyle:

Pioneer 8850mp ana ünite

Vibe black box one 2 kanal stereo anfi 50*2 4 ohm değerleri vardır cihazın...

Ground zero 2350x stereo anfi 250*2 4 ohm değerleri vardır cihazın...

Vibe 16.5 cm komplar 90 rms gucundedir...

Pioneer 6986 oval yadigarlar 60 rms gucundedir...

Cadence flansh serisi 38 cm 500 rms bass orjinal spl kabinde...

Cadence 4 ve 8 ga sistem kablolamasi...

Sorunum şu arkadaslar:
    Vibe 2 kanal anfiye 1 çift oval ve 1 çift yukarda yazdığım complari 2 ohm bağlantı seklinde girdim sorun yok gayet memnunum ustalar......AMA GROUND ZERO ya cadence bass bağlı yanlız ses açtığım zaman özellikle 40 dan sonra basslarin ilerlemedigini ve cakildigini farkediyorum bu sorunun neden olduğunu anlamadım ustatlar yardimlarinizi bekliyorum bu arada arabam doblo ve akum mutlu 60 amp

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum saygılarımla arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel arkadaslar

• Hocam konuyu yanlış yere acmissiniz. Garaj bolumunde ses sistemleri var oraya aciniz.

• Eyvallah ustadim kusura bakmayın rahatsızlık verdik yeniyiz ondan kaynaklanıyor bu sıkıntılar:-D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.