Yüzbaşı
04 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sa öncelikle aracim fiat bravo hgt 5 silindir...üzerinde atiker sıralı sistem lpg kiti var.horizon yani (eski tip) enjektörler var ama suanda 1 tanesi arızalı değiştirmek istiyorum enjektorleri...yanlız şöyle birşey düşündüm 6 silindir enjektör alsam kendi aracima ve enjektorlerin 1 tanesi çalışmada sikinti olur mu...yani 6 li enjektorun 5 tanesini kullanicam
Arkadaslar bu cihaz hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim bana fikir verme konusunda yardım edecek biri gerek...bu cihaz takastan gelecek bana elimde ground zero gzha 2350x var 2 adet temiz bu iki cihazı verip DD Z1 ile kafa kafaya takaslicaz lütfen fikir verin arada kaldim
Öncelikle herkeze Selam arkadaşlar ben yani katıldım aranıza.çok fayda gördüm donanimhaber kullanicilarindan öncelikle herkese teşekkür ederim...konu belki önceden açılmış olabilir ama baktigim kadarıyla ben sorunumla alakalı bi konu göremedim affiniza siginaraktan böyle bi konu açtım...elimdeki cihazları yazmamim sebebi ise sistemdeki sorunu daha iyi anlamanizdir değerlendirme açısından...bu sorun hakkında bana bu konuda detaylı bilgiye sahip olan saygıdeğer ustatlarimizdan yardım bekliyorum...

Aracimdaki ses sistemi şöyle:

Pioneer 8850mp ana ünite

Vibe black box one 2 kanal stereo anfi 50*2 4 ohm değerleri vardır cihazın...

Ground zero 2350x stereo anfi 250*2 4 ohm değerleri vardır cihazın...

Vibe 16.5 cm komplar 90 rms gucundedir...

Pioneer 6986 oval yadigarlar 60 rms gucundedir...

Cadence flansh serisi 38 cm 500 rms bass orjinal spl kabinde...

Cadence 4 ve 8 ga sistem kablolamasi...

Sorunum şu arkadaslar:
Vibe 2 kanal anfiye 1 çift oval ve 1 çift yukarda yazdığım complari 2 ohm bağlantı seklinde girdim sorun yok gayet memnunum ustalar......AMA GROUND ZERO ya cadence bass bağlı yanlız ses açtığım zaman özellikle 40 dan sonra basslarin ilerlemedigini ve cakildigini farkediyorum bu sorunun neden olduğunu anlamadım ustatlar yardimlarinizi bekliyorum bu arada arabam doblo ve akum mutlu 60 amp

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum saygılarımla arkadaşlar.
Öncelikle herkeze Selam arkadaşlar ben yani katıldım aranıza.çok fayda gördüm donanimhaber kullanicilarindan öncelikle herkese teşekkür ederim...konu belki önceden açılmış olabilir ama baktigim kadarıyla ben sorunumla alakalı bi konu göremedim affiniza siginaraktan böyle bi konu açtım...elimdeki cihazları yazmamim sebebi ise sistemdeki sorunu daha iyi anlamanizdir değerlendirme açısından...bu sorun hakkında bana bu konuda detaylı bilgiye sahip olan saygıdeğer ustatlarimizdan yardım bekliyorum...

Aracimdaki ses sistemi şöyle:

Pioneer 8850mp ana ünite

Vibe black box one 2 kanal stereo anfi 50*2 4 ohm değerleri vardır cihazın...

Ground zero 2350x stereo anfi 250*2 4 ohm değerleri vardır cihazın...

Vibe 16.5 cm komplar 90 rms gucundedir...

Pioneer 6986 oval yadigarlar 60 rms gucundedir...

Cadence flansh serisi 38 cm 500 rms bass orjinal spl kabinde...

Cadence 4 ve 8 ga sistem kablolamasi...

Sorunum şu arkadaslar:
Vibe 2 kanal anfiye 1 çift oval ve 1 çift yukarda yazdığım complari 2 ohm bağlantı seklinde girdim sorun yok gayet memnunum ustalar......AMA GROUND ZERO ya cadence bass bağlı yanlız ses açtığım zaman özellikle 40 dan sonra basslarin ilerlemedigini ve cakildigini farkediyorum bu sorunun neden olduğunu anlamadım ustatlar yardimlarinizi bekliyorum bu arada arabam doblo ve akum mutlu 60 amp

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum saygılarımla arkadaşlar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 366
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 645 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.