Şimdi Ara

Grimm (2011) | 5.Sezon Başladı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
4
Favori
6.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öyle olursa hankte nickin cocugu cıkar

• bişey daha sorayım o zaman herşeyi biliyosun :D sean renard varya müdürleri,2x2 de shade in annesi ona bişey veriyo kalbinin temizlenmesi için juliette i kurtarması için,onu içmeden önce wesen gibi bişeye dönüşüyo sonra içiyo falan,bu adam normal insan değilmi yoksa wesen mı
  • 6. sezon için bölüm sayısı 22'den 13'e indirilecekmiş.

• Yarı insan yarı wesen..
    O da şöyle oluyor , renard kraliyet soyundan.. Wesenlerinde kraliyet soyu var ve bunlar woge yapmıyor normal insan gibi ama soylu kanı barındırıyorlar.. Wesenler için kutsal gibi birşey işte soylu kanına sahip olmak.. Renardın babası da bi hexenbiestle yatınca renard doğuyor melez bi şekilde.. Ve tam olarak hexenbiest değil.. Zauberbiest diye isimlendiriyorlar. Ama woge yaptığında bi hexenbiest kadar güçlü olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim
    Kalitesi artacak ama 13 bölüm çok az geldi. Neyse izleyip göreceğiz.. Egerki bi game of thrones kalitesini yakalamaya bile yaklaşırsa ne mutlu bize

• Bu bölüm pek güzel değildi.Olayları çok uzatıyorlar.Önemli kısımlar son 2-3 dk'da işleniyor.
    Bölüm sayısının düşmesi kaliteyi arttırır umarım.
  • Tesekkurler yardimin için,adam hic duygi dalgalanmasi yasamiyormu hic goremedi nick daha onu. Ve kendisine bi wesen saldirdiginda da neden dönüşüp karsilik vermediki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9756213F3 -- 23 Nisan 2016; 18:55:03 >
  • S5-b18

Bu eve kesin seviyor hala nicki bunlada ne çakışırlar ha.. Duvardan duvara uçurur bu nicki
    Neyse bölüm genel olarak hoşuma gitti. Şu akbaba wesen türü cidden ilgi çekiciydi. Ama her şeyde monroe yu yem olarak atmaları da acayip bu adam size ne etti? Adalind desen nickin arkasından oyun çevirecek %100.. Hankin sevgilisi ise bence occultatum libera seysine katılmış..
    Amaçları hanki kullanarak nicke ulaşmak.. Sezon finaline kadar böyle gidecek gibi.

• Nicke 1. yada 2. sezonda bi wesen saldırıyo gözüne parazit bulaştırıyo kör ediyo ama nick körken kulakları daha iyi duyuyor gözü kapalı kavga ediyordu falan. Sonra o wesenin gözünü çıkarıp tedavi etmişlerid nicki. Daha iyi duyma özelliği gelmişti adama,daredevil gibiydi sonra ne oldu hiç bu özelliğini göremedim geçici miydi yani
  • Kahraman olarak Grimmlerin bir esprisini göremedik zaten.Wesen'lar karşısında oldukça güçsüzler aslında.Normal insandan farksızlar.Ekstra güçleri olsa daha iyi olurdu.
    5*19

Diana'yı hiç sevmedim.Ne lanet çocuk o öyle.Trubel kafasını alır yakında.
  • s5-b19

sonunda çavuş wunun 6 bölümdür süren gizemi çözüldü diana'da neymiş öyle eve'ye 10 basar.. bu kız bizimkilerin başına büyük dert olacak demedi demeyin. nickin annesi yetiştirdiği için belki bi umut içinde iyilik vardır dedim ama belliki hiç yokmuş
    nickin çocuğuda gitti, bu adam kadar şanssızı varmıdır bilemiyorum.. adam kimle ilişkisi yaşasa terkediliyor ailesinden kimle tanışşa öldürülüyor çocuğunu bile kaybediyor yazık valla. hank de buldu belasını bakalım gelecek bölüm neler olacak.

• 2 saatlik sezon finali bugün

• vaay 2 saat demek beklemedeyiz
  • s5-b21 /sozon finali)

bölüm kelimenin tam anlamıyla muazzamdı. nerden başlasam bilmiyorum çok güzel bitirdiler meisner reisin ölümü üzdü lakin nickin tek başına bi ordu adamı öldürmesi fenaydı nick siz gidin ben kalıyorum dediğinde aklım direkt o sopaya gitti dedim bu mal yakalanacak sopayı da bu adamlara kaptıracak. ama öyle olmadı çok şükür bu arada juliettenin içinden cin çıkma sahnesi de dabbeden alıntı oldu şaka maka cidden eve gitti juliette geldi bakalım nasıl olacak gelecek sezon. diana denen kız da baya güçlenmiş kaldı ki daha çocuk bu bakalım büyüdükçe daha neler yapacak. ha birde black claw'un portland da ki hakimiyeti bitti ama dünya geneline yayılmış bi örgüt bakalım gelecek sezon devam ettirecekler mi? belki de o sopanın gizemini çözecekler ve ardından büyük olayları tetikleyecek bu. yani birileri o sopayı öğrenecek ve onun peşine düşecek. neyse beyler bir sezonun daha sonuna geldik buralar zaten ıssızdı artık daha da ıssızlaşacak zaten gelecek sezon 13 bölüm olacakmış iyice fosilleşir buralar

• iyi final yaptılar . 6. sezon onayını zaten almıştı . Umarım 7. sezon onayını da alır.

• 5x17 deyimde adalind tekrar hexenbiest olacak sanırım ilacın etkisi bitiyor diye korkuyorlar ama grimm kanı güçlerini kaybetmesini sağlamıyormu neden tekrar kullanmıyorlar
  • Dizinin 5.sezonu bitti ama topu topu 3 sayfa mesaj var..

Gayet de güzel bir dizi ama..

Neyse 6.sezonu bekliyoruz
  • 5x21 bölümünün adı beginnig of the end-part one. Part 2 si falan olacakmı part one niye demişler acaba
  • 5x21 ile 5x22 yi birleştirmişler. yani olmayacak bu bölüm finaldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaçın tramessi

5x21 ile 5x22 yi birleştirmişler. yani olmayacak bu bölüm finaldi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.