Şimdi Ara

Grimm (2011) | 5.Sezon Başladı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
4
Favori
6.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s5-b1 de bitti sonunda günceldeyim nick reis baba oldu lakin iyimi oldu kötümü oldu bilmiyorum.. kraliyet-isyan savaşı başladı 5. sezon bomba olacak gibi.. hadi inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 5 Kasım 2015; 2:53:39 >
  • olum nerdesiniz la gelin 5. sezon başladı konuyu canlandıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: john abrutzzi

olum nerdesiniz la gelin 5. sezon başladı konuyu canlandıralım

Yahu ben buradayım da baktım kimse yazmamış bende yazmadım. Sezon güzel başladı. Çok bekledik vallahi. 2. Bölüm de bol bol cinayet var gibi. Ortalığı karıştıracak nick..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de şu zindandaki acaba kim çok merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

Bir de şu zindandaki acaba kim çok merak ettim.

o yol gösteren adammı? çözemedim bende o adamı valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

quote:

Yahu ben buradayım da baktım kimse yazmamış bende yazmadım. Sezon güzel başladı. Çok bekledik vallahi. 2. Bölüm de bol bol cinayet var gibi. Ortalığı karıştıracak nick..

nickle grimm kız felaket 2 li olacak galibe zaten grimm kız favorim en sevdiğim sahneler onun ekşınlı sahneleri valla

• quote:

geldim müdür geldim

5. sezonda anahtarların neyi kilitli tuttuğunu haritayı almanyayı falan merak ediyorum yanlış görmediysem fbı ajanının arkasındaki eleman (nick ile konuşan) direnişten kadının bi bağlantısı olabilir mi acaba ayrıca kimsenin nicke inanmamasına şaşırdım ve çok saçma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuchiha -- 7 Kasım 2015; 5:00:15 >

• s5b2 yi izledim.. orta düzey bölümdü ayrıca çok gizemliydi yani o adamın o işareti yapması ve büyük miktarda parayı örgüte aktarması savaş hazırlığıydı tahminimce.. ayrıca en sonda odada dövülen kişiyi ilk başta trubel zannettim lakin seslerden kız olmadığı anlaşılıyor. galiba ajan chavezin ölümünden sonra oraya gelenler direnişti.. ve onlar pençe simgeli adamlardan birini yakaladı.. ve şimdi konuşturmaya çalışııyorlar
  • Dün yükledim baktım altyazı yok. Altyazı düştü demek. Metin Dökmen de olmasa kalıcaz vallahi. Akşam izleyeyim.

• s5b3 izledim.. güzel bölümdü lakin nickin sonu hayra alamet değil.. adalind ile yakınlaşacaklar gibi ve bunun sonu iyi bitmeyecek. şu ocultatum libera saçmalığınıda her bölüm duymaya başladık sanırım şu yeni grubun sloganı bu.. ve bayağı yere yayılmışlar. ve sonda trubeli görmek güzeldi ama orada neler olup bittiğini hala göstermediler bakalım gelecek bölümde neler olacak inşalah trubelin orada yaşadaıklarını anlatırlar.
  • teşekkürler john kardeş
  • Bu dizinin konusu gerçekten 2 sayfa mı yoksa bir yanlışlık mı var ortada ?? 5 sezonluk böyle popüler bir dizinin 2 sayfa olması imkansız yoksa ?? Burası hariç ana bir konusu mu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Bu dizinin konusu gerçekten 2 sayfa mı yoksa bir yanlışlık mı var ortada ?? 5 sezonluk böyle popüler bir dizinin 2 sayfa olması imkansız yoksa ?? Burası hariç ana bir konusu mu var ?

maalesef forumda pek tutulmamış.. diziboxta felan burdan çok yorum geliyor :D
  • 5x4 alt yazı bekliyorum 2 gündür.

• 5x5 izledim.. sıradan bi bölümdü yavaş yavaş ocultatum libera şeysi ortaya çıkıyor.. trubel reis yeniden döndü lakin evi nasıl bulduğu muamma. 6. bölüm teaser ise çok ilginç bizim türk wesenleride bu occultatum libera şeysine katılmış galiba haritada bizde işaretlenmişiz  Grimm (2011) | 5.Sezon Başladı

• bölüm çok aksiyonluydu fakat sonu inanılmaz müthişti elim ayağım titredi şerefsizim

juliette yaşıyor
  • Güzel bölümdü.

Geldi yine tipini ...
  • 5x6 çok iyiydi. Dizi bu bölümle toparladı diyebilirim. Tekdüze sıkıcı cinayetlerden kraliyete uzanan gerilimler yaşanıyor. Wesen savaş çanları çalıyor. Ayrıca sürpriz de var kapanışın da.. Bir sonraki bölümü merakla bekliyorum.

• 5x9 izledim cidden çok iyiydi hele juliette.. pardon eve demeliydim ama karı deşşet bişi olmuş yaw.. bu karı bu kadar güçlü olduktan sonra 10 grimm gelsin fos yani.. bu arada nickte adalinde çaksa da bizde rahatlasak artık kara pençe ile olan savaştada böyle toplu bir meydanda muharebe olmasını bekliyorum. kara pençeciler ormanda toplantı felan yaparken eve ve diğerleri gelecek çatur çutur girişecekler felan eve böyle sauron gibi bi koycak 10 vesen savrulacak felan off bak şimdiden heyecanlandım inş beklentilerim boş çıkmaz.

• diziyi kimse izlemiyor mu yav. özellikle bu haftaki bölüm efsaneydi.

anahtarları sonunda senaryoda kullanmaları iyi oldu. bu kadar beklemeye karşı çok çabuk buldular saklanan şeyi iyi oldu. süründürürler diye korkmuştum. bu hafta saklanılan nesnenin bi çubuk olduğunu gördük ve iyileştirme gücü var çubuğun.

sizce ne olabilir? seçenekleri açıyorum :

1. ahit sandığının parçası
    2. isanın gerildiği çarmıhın parçası
    3. nuhun gemisinin bi parçası

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.