Şimdi Ara

GRIM DAWN DEFINITIVE EDITION Türkçe yama ÇIKTI (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
14
Favori
34.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @Indra128 hemen test ediyorum hocam, süpersin...

@Indra128 hocam burada sadece resources dosyası var. Localization içindeki çeviri arşivini nasıl yapacağız?

Yeni attığın dosyayı resources içine attım. Oyun içinden dil olarak Spanish seçtim ama dil ispanyolca oldu.

Turkish olan çeviri arşiv dosyasının adını spanish olarak değiştirip normal spanish olanı sildim ama otomatik ingilizceye döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufon -- 22 Aralık 2023; 14:52:36 >
  • ufon kullanıcısına yanıt

Localization'ın artık bir olayı kalmadı v1.2 güncellemesi ile kaldırdılar artık onu.

Dosyayı resources kısmına atarken "Hedefteki Dosyayı değiştir"e tıkladın mı?

• @Indra128 anladım hocam. Ben yama için 1.1.9.8 kullanıyordum, sanırım ondan dolayı sorun oldu bende.

V1.2 ile deneyen olursa ve işe yararsa güncel sürüme geçeceğim. Şuan güncel olmayan sürüm olunca test yapamıyorum.

• Indra128 I kullanıcısına yanıt

Hatalı diyaloglar düzelmiş teşekkürler.

• Indra128 I kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam,ellerinize sağlık, gayet başarılı olmuş. Oyuna yeniden döndüm sayenizde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim cheat engine tablosu v1.2 ile bozulduğundan maalesef ben şimdilik yeni tablo çıkana kadar geçemeyeceğim.

Arşiv içindeki bütün ANSI olan dosyaları toplu şekilde bir notepad++ script ile UTF-8 yaptım ve sorun halloldu.

Sorunu ortaya çıkardığın için tekrar teşekkürler @Indra128

• hocam link kırık

• skyy1234555 S kullanıcısına yanıt

Hangi link? Çalışan yamanın linki kırık değil.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157615593

• Hocam eline sağlık yama için teşekkürler. Arc uzantılı dil dosyalarını hangi programla düzenliyorsun? Gözüme çarpan hataları düzenlemek istedim ama yapamadım cevap verirsen sevinirim teşekkürler.

• AkooAses A kullanıcısına yanıt

Yamayı ben yapmadım. V1.2'den önceki yama açık txt dosyaları olduğu için düzenlemesi kolaydı.

@Indra128 arkadaşımız arşiv olan dosyayı düzenlemiş. Nasıl düzenledi bilmem ama sanırım bu bağlantıdaki araçlardan faydalandı.

• AkooAses A kullanıcısına yanıt

Bununla arc dosyasını exe'ye sürükleyip zip olarak çıkartabiliyorsun.

github
    GitHub - YveOne/GDArcZip
    https://github.com/YveOne/GDArcZip
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.