Şimdi Ara

GRIM DAWN DEFINITIVE EDITION Türkçe yama ÇIKTI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
13
Favori
34.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bana sorarsan eklemeni tavsiye ederim tüm oyuncular bu şekilde kolayca ulaşabilir

• şimdilik daha çok erken oyunu tam test edip eklemek lazım çünkü ordaki adminler uploadlıyor sitelerine ve sen müdahale edemiyorsun ilerde yama sorunsuz bir şekilde çalıştığında verdiğin siteye eklemeleri için yollarız böylece yamayı direk oyun içinden indirebilir herkez

• ben de dlc yok normal halini yayınlama şansın var mı?

• şuanki haliyle çok yerde konuşmalar ve görevler ingilizce kalıyor 1 martta dlc siz sadece ana hikaye'yi paylaşıcam ve sonra dlc leride çevirmeye çalışcam şuanki haliyle oynamak mümkün değil zaten ana görevlerden bir görevi takip ederek gidildiğinde ilerki görevlerde konuşmalar ingilizce çıkıyor dlc ile iç içe herşey ayrı bir mod olarak oynamıyorsun o yüzden karışmış dosyalar ana hikayeyle

• https://forum.donanimhaber.com/grim-dawn-turkce-yama-girisimi-teknik-konuda-yardim-lazim--129806800

Bu konudaki arkadaşlarla iletişime geçersen ortaya kaliteli bir iş çıkabilir, makine çevirisi çok sağlıklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKATAR1M -- 19 Şubat 2021; 16:27:47 >
  • translate dışında bu tür oyunlara pek türkçe yama yapan olmaz olsada çok tutulmuş bir oyun olması lazım oyunun forumunda da Türkçe yama çalışması için bir topluluk oluşturmaya çalışmışlar ama maalesef kimse çıkmamış bu saatten sonrada pek çıkmaz sanırım ancak yarı translate yari insan çevirisi olur onu bilemem ben yinede verdiğin konuya bir mesaj bırakcam ilgilenenin olucağını sanmıyorum okuduğum yorumlara göre

• Translate bile olsa bir yamayı hak ediyor oyun, belki yama olduğu için oynayacak oyuncular da vardır. Dil ve tür sebebi ile sanırım bizim toplulukta çok rağbet göremedi fakat co-op desteği ile çok sağlam bir oyun. Yamanızı beklemedeyim, kolay gelsin.

• Türkçe yama yarın 1 Mart'ta Dlc'lerde dahil %100 olarak paylaşılacaktır.Tüm Npc konuşmaları çevrildi fakat şöyle bir problem var yamadaki tüm dlc metinlerini oyun okuyamıyor bazısı çıkmıyor dlc npc konuşmalarında ise bir problem yok sadece menülerde oluyor npc dükkanlarında vs. düzeltmek için bir yöntem mevcut değil bunu diğer dildeki yamalarda da deneyerek test ettim ve sonuç diğer yamalarda da aynıydı bu sorunun çevirdiğim yama ile alakası olmadığını bilmeniz için şimdiden bildireyim

• Türkçe yama çıktı ilk mesajımdan indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownelement

Türkçe yama çıktı ilk mesajımdan indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

teşekkürler emeniğinize sağlık

• bahsettiğiniz sorun sadece dlclerde mi var?

• evet sadece dlc'lerde var dlc lerin npc konuşmalarında da zaten türkçe karakteri desteklememekte sorunun yamayla alakalı olduğu türkçe yama ile bir alakası olmadığını bu şekilde anlayabilirsiniz.

• Teşekkürler yama için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıntı

metni:
    Türkçe yama'da pek çok yer elden geçirildi ve daha anlaşılır olması için elimden geleni yaptım sadece translate olsaydı oyunun pek çok yerinde anlamsız ifadeler olacaktı şimdi böyle daha iyi oynanabilir oldu.

Üstad elinden geleni yapmışsın.

eline sağlık. oyunu hiç oynamadım ama türkçe yama çıktığına göre indirip şans vereceğim.

• eline sağlık

• Diablo 2 severler bu oyuna mutlaka şans versin. Torchlight yada Titan Quest gibi oyunlardan da bariz iyi. Tek rakibi path of exile olabilir.

• Canını yerim senin görünce mutlu oldum kesinlikle yamayı hak ediyordu. Normal çeviri olsa daha güzel olurdu ama translete de hiç yoktan iyidir.

• Ustam ellerine kollarına sağlık yama süper olmuş.

• oyunu bitirenler dlc dışı hata gördüğü yerleri not alırsa ilerde düzeltir oyuna eklemeleri için crateentertainment forumu'na başvuruda bulunuruz.Şuan forumlarına bu konuda mesaj bırakmadım hatasız bir sürüm sunmamız için yama'daki bug vs giderildiğinde oynanabilir olduğunda başvururuz.

• Teşekkürler. Eline emeğine sağlık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.