Şimdi Ara

GRIM DAWN DEFINITIVE EDITION Türkçe yama ÇIKTI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
14
Favori
34.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unknownelement

oyunu bitirenler dlc dışı hata gördüğü yerleri not alırsa ilerde düzeltir oyuna eklemeleri için crateentertainment forumu'na başvuruda bulunuruz.Şuan forumlarına bu konuda mesaj bırakmadım hatasız bir sürüm sunmamız için yama'daki bug vs giderildiğinde oynanabilir olduğunda başvururuz.

Translate yama ile başvuru olur mu cılkını çıkartmayın GRIM DAWN DEFINITIVE EDITION Türkçe yama ÇIKTI 

• Hocam hayırdır ? Coinminer Trojeni yerleştirmişsin. Modlar devreye lütfen.

• İlluminatici kullanıcısına yanıt

gerçekten mi, öyle ise rezalet...

• ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarışGürbüz -- 7 Mart 2021; 20:2:37 >
  • Yamada mining virüsü gözükyor. Konu sahibine pm atıldı, dönüş bekleniyor. İndirme linkini cevap gelene kadar kaldırdım.

Bilginize,

https://www.virustotal.com/gui/file/df5ec11b795c536f9d58f4d57c4fbd6c5e595c69a97a025ae13d3efac14999ca/detection?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bu yamaları ücretsiz yapıyorum bir gelir de elde etmiyorum insanları yanlış yönlendirmeyin güvenmeyen kullanmayabilir!Trojen gibi şeylerden pek anlayan biri değilim zaten bu tip virüs vb. dosyalarıyla işim yok sizin gibi art niyetli insanların başvurduğu yöntemlerdir yoksa nereden bilecen.

• program blog'uma giriş yaptığı için bunu miner olarak algılıyor bu sizin için bir sorunmu?

• yeni link eklendi dileyen programsız zip arşivinden çıkartıp elle kurabilir.

• Hocam bu sıralar çok boşum, kontrol edeceğim yamayı. Makine çevirisini düzeltebilirim ama önce bana bi mesaj atarsan iyi olur. Daha önce bi arkadaşımla çevirisini yapmayı düşünmüştük ama çocuk Almanya'ya gitti, ben de yeni işe başladığımdan fırsatımız olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesial

Hocam bu sıralar çok boşum, kontrol edeceğim yamayı. Makine çevirisini düzeltebilirim ama önce bana bi mesaj atarsan iyi olur. Daha önce bi arkadaşımla çevirisini yapmayı düşünmüştük ama çocuk Almanya'ya gitti, ben de yeni işe başladığımdan fırsatımız olmadı.

özel mesaj attım ordan yama hakkında yardım destek verebilirim

• Teşekkür ederim, dönüş yaptım. Emeğine sağlık.

• teşekkürler çok güzel olmuş

• Tr yama yapınca oyun bende bozuldu ne yapabilirim ?

GRIM DAWN DEFINITIVE EDITION Türkçe yama ÇIKTI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilemiycem yamayı oku dosyasında gösterdiğim gibi kaldırabilirsin başka böyle hata alan varmı

• grafik hatası yaşayanlar Text_EN.arc dosyasının orjinalini resources klasörüne atın sorun büyük ihtimal çözülecektir oyun güncelleme aldıysa böyle problemler verebilir.

• Şu muhteşem oyunu güzel güzel oynayabiliriz inşallah.

Elinize sağlık hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 2 Nisan 2021; 20:10:13 >
  • Şimdi Virüs var mı yok mu. Hala Virüs uyarısı veriyor. Rar'dan çıkarmaya çalışınca.

• Kaspersky 2021 ücretli sürüm kullanıyorum herhangi sorun yaşamadım.

• Grim Dawn - Crucible Mode DLC dahil mi acaba sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış GÜRBÜZ -- 1 Temmuz 2021; 16:58:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.