Şimdi Ara

Green Card çıksa parayı nereden bulacağız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En çok düşündüğüm şey de bu. Dil halledilir, oraya gidip işi de bulursun ama vize vermek için hesapta 15 bin dolar kadar para istiyorlar. Biriktirmeye kalksak birikmez, kredi çeksek kabul ediyorlar mı bilmiyorum. Eşten dosttan toplanacak para da değil. Ne yapıcaz biz? Sırf para mevzusu yüzünden başvurmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• green card çıktı da tek derdin bu kaldı he hocam  

• :D çıksa nasıl bulucam derdi daha büyük ya

• en kötü banka kredisi sonuçta oraya çalışmaya gidiyorsun amerika da iş bulmamak çok zor iş

• Acaba banka kredisi çektiğimizi görüp sen kredi çekmişsin diye kabul etmeme ihtimali oluyor mu?

• milyarderdahi M kullanıcısına yanıt

sanmam sadece belirtilen yerde o paran var mı yok mu ona bakarlar sen zaten çalışmaya gidiyorsun

• Sıkıntı olmaz bence nasıl tedarik ettiğin değil şartlarda 15 bin hesabında olması gerekiyorsa olup olmadığına bakarlar çıkınca hiç düşünme git şahlanan ülkemden:))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Borç alabilirsin veya ev araba satıp banka hesabına koyabilirsin. Amerika dan sponsor da bulursan kabul ediyorlar ama nasıl oluyor o iş detayları bilmiyorum. Bu tip soruların cevabını bu forumda zor bulursun.

https://yesilkartforum.com/forum/ buraya sor veya açılmış konuları oku.

• hacım tefeciler var

onlar seni bulur  

• paranız yoksa başvurmayın sonra bize de sıra gelmiyo

• Şöyle yapıyorlar genelde: Bir yerde borç bulup o kadar parayı hesabına yatırıyorsun. Sonra banka döküm çıktısını alıyorsun. Parayı geri veriyorsun. Büyükelçiliği de o dökümü veriyorsun.

• Amerika'ya gitmeyi ne sanıyor bu ergenler anlamıyorum. ABD cennet değil, oraya gidip geçinmeniz bir hayli zor.

• madem paran yok ne diye başvuruyorsun. milletin hakkını engelliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SelinWeisz24

Amerika'ya gitmeyi ne sanıyor bu ergenler anlamıyorum. ABD cennet değil, oraya gidip geçinmeniz bir hayli zor.

boş yapmadığın konu kalmadı sal artık yahu. senin kadar rahatsız birini görmedim forumda. ergen dediğin adam senden minimum 10 yaş büyük. abd cennet falan dememiş zaten, oraya gidip milyoner olmayı beklemiyor. herkesin gitme amacı farklı. belki bu ülkede mutlu olamıyordur, oraya gidip şansını denemek istiyordur. sıkıntısı olmayan kimse durup dururken doğduğu ülkeyi bırakıp dünyanın bir ucuna gitmeye çalışmaz. ayrıca abd pek sosyal bir devlet değil, düşersen elinden tutanın olmaz ama düzgün planını yapıp gidersen gayet güzel paralar da kazanabilirsin. özellikle tesisat, elektrik, marangoz vs. ustalık gerektiren işleri yapanların kazandığı paranın haddi hesabı yok.

düzeleceğinden umudum olmadığı için uzun yıllar sonra ilk bloğu yapıştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smite- -- 23 Mayıs 2021; 2:10:24 >

• SelinWeisz24 S kullanıcısına yanıt

ergen mi? yaşın kaç ki bana ergen diyorsun. Amerikada yaşamak buradan çok daha kolay, geçin bu masalları.

• quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

ergen mi? yaşın kaç ki bana ergen diyorsun. Amerikada yaşamak buradan çok daha kolay, geçin bu masalları.

Oraya hiçbir birikimi olmadan giden bir insan için ya da yüksek maaşlı garanti bir iş seni orada beklemiyorsa geçinemezsin. Oradaki insanların belli bir düzeni olduğu halde geçim sıkıntısı yaşıyorlar. Araba fiyatlarına bakarak ülkeye gitme hayalleri kurarsanız sonunuz kötü olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smite-

boş yapmadığın konu kalmadı sal artık yahu. senin kadar rahatsız birini görmedim forumda. ergen dediğin adam senden minimum 10 yaş büyük. abd cennet falan dememiş zaten, oraya gidip milyoner olmayı beklemiyor. herkesin gitme amacı farklı. belki bu ülkede mutlu olamıyordur, oraya gidip şansını denemek istiyordur. sıkıntısı olmayan kimse durup dururken doğduğu ülkeyi bırakıp dünyanın bir ucuna gitmeye çalışmaz. ayrıca abd pek sosyal bir devlet değil, düşersen elinden tutanın olmaz ama düzgün planını yapıp gidersen gayet güzel paralar da kazanabilirsin. özellikle tesisat, elektrik, marangoz vs. ustalık gerektiren işleri yapanların kazandığı paranın haddi hesabı yok.

düzeleceğinden umudum olmadığı için uzun yıllar sonra ilk bloğu yapıştırıyorum.

Alıntıları Göster

Hocam sen ne güzel yazmışsın eline sağlık bunun üstüne laf söyleyen olursa yüzüne tüküreceğim onun ayrıca o kişiyi ben blokladım sizin de bloklamanızı öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.