Şimdi Ara

GREECE'TEKİ ŞEREFSİZ TÜRKLER CEVAP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dün bazı Türk arkadaslar (burada sölemek istemediğim) guildime,bana ve Morgana çok ağır hakaretler de bulundular(ben hayatım boyunca bunun onda biri kadar küfür yemedim). Kimler olduklarını tahmin ediyorum. VE BU FORUM SİTESİNE DE ÜYELER(ADAMLAR BİZE KÜFÜR EDEBİLMEK İÇİN 10 TANE YENİ CHAR ACTILAR).Acayip sinirliyim. BİZİ TANIYANLAR TANIR BEN NERDEYSE HER GÜN 150 200 PM ALIYORUM VE HEMEN HEMEN HER TÜRK E YARDIM ETMEYE CALİŞTIM. BUGÜNE KADAR HİÇBİR TÜRKE DOKUNMADIM HEMEN HEPSİNİ KORUDUM

BİZ BÜTÜN GÜN TÜRKLER EZİK KALMASIN DİYE OLYMPOS VE MRYMİDONS GİBİ YUNAN GUİLDLERİYLE UĞRAŞIYOZ BİLMEM ONLARI TANIONUZMU?(ADAMLARIN GUİLD ORTALAMASI LVL 60+) SONRA Bİ BAKIYORUM TÜRKLER ARKAMDAN ANA AVRAT KÜFÜR EDİO ADAMLAR KİM OLDUKLARINI DA SÖYLEMİO SONRA GERÇEK CHARLARIYLA GELİP ABİ BİZE TRADE YAPTIRSANA YARDIM ETSENE DİYE YALAKALANIOLAR

AMA BUNDAN SONRA TANIDIĞIM İNSANLAR HARİÇ , ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM KİMSEYİ KOLLAMIYORUM, İSTEDİĞİNİZİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ AMA BANA BAŞKA ŞANS BIRAKMADILAR BUNDAN SONRA ThE_HuNTeRs TÜRKLERİ KESİO DİYE DUYARSANINZ İNANA BİLİRSİZ ÇÜMKÜ ARTIK TERSİMİZE GELENLERİ TÜRK OLSALAR BİLE KESECEĞİZ AMA TEKRAR SÖYLÜYORUM DAHA ÖNCE BÖYLE BİŞEY OLMAMIŞTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___mua___ -- 28 Haziran 2006; 8:20:52 >

• hakLısın.. knight gibi olmaya başLadı burası %90 türk olucak 1 - 2 ay sonra 4-5 ay sonra hackledindim ay aman bilmemne 7-8 ay sonra dupe de cıkar .. macro zaten var oyun iyice cıgrından cıkmıs durmda oyunu oyunlugundan eden zaten bizim insanımız Turkler avrupanın insanı giriyor oyuna uff bu oyunda Turk varsa oynanmaz diorlar . sen kafanı yorma hiçte ugrasma o olaylar oldugunda ordaydım gördüm yaptıkları adilik birilerinin çekememsi falan arkanızdan botcu deniyor oyun alt tarafı o kadar onemsememk lazım
  • benide kesmiycen dimi bak benim nick LeVVeL
  • sana bağlı adamım bana bulaşmadıın sürece sorun yok bide ben humtersam thief, thiefsem hunter olma
  • mua ya bunu yapan şerefsizin tekidir sizin guildi çok seviorum abi ve de yani sizi görünce çok hoşuma gidiosunuz çok yardım ediosunuz bi kaç kez karşılaşmıştık Hallelujah belki hatırlarsın ben thiftim beni ellememiştin bile çok seviorum sizin guildi ve üyelerini aynı şekilde bizim guilde de böle şeyler yapan var nicki PinK_Jagur böle i yaszılıor bilmiorum şerefsiz herif nerde görse bizi o. ç. ları dior bi de artislik yapıor geçen 2 ark thiflik yaparken onlara dalmış ve kesmiş sonra ben gittim kestim şerefsizi eğer bu adam yaptıysa bunları hiç üzülme o ztn kendinin nemal olduğunu bilior haklısınız abi ama bütün türklere dalmayın sadece size laf atanlara dalın hem de ölümüne ör ben thifim türklerin tradeyini soymuorum tam trace attıktan sonra from diye soruorum türkse bırakıorum değilse soyuorum haklısınız abi sonuna kadar sizin gibi türklern olması başımıza bir taç SAOLUN VAROLUN

• artık 2 gün sonra trade hack ,koxp falan kurarız ha
  • Herzaman sizleri kıskananlar olucak.Bunlar hiçbi zaman sizin kadar ilerliyemicek ve amacına ulaşamıcak üç beş kendini bilmez takımı.Onları kafanıza takmayın.Siz çok iyi bir yolda,çok hızlı ilerliyorsunuz hızınızı kesmeyin.Verdiniz karara saygı duyarım ki bence en iyisi böyle yapmak.Takmayın böylelerini he diyin geçin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___mua___

Beyler dün bazı Türk arkadaslar (burada sölemek istemediğim) guildime,bana ve Morgana çok ağır hakaretler de bulundular(ben hayatım boyunca bunun onda biri kadar küfür yemedim). Kimler olduklarını tahmin ediyorum. VE BU FORUM SİTESİNE DE ÜYELER(ADAMLAR BİZE KÜFÜR EDEBİLMEK İÇİN 10 TANE YENİ CHAR ACTILAR).Acayip sinirliyim. BİZİ TANIYANLAR TANIR BEN NERDEYSE HER GÜN 150 200 PM ALIYORUM VE HEMEN HEMEN HER TÜRK E YARDIM ETMEYE CALİŞTIM. BUGÜNE KADAR HİÇBİR TÜRKE DOKUNMADIM HEMEN HEPSİNİ KORUDUM

BİZ BÜTÜN GÜN TÜRKLER EZİK KALMASIN DİYE OLYMPOS VE MRYMİDONS GİBİ YUNAN GUİLDLERİYLE UĞRAŞIYOZ BİLMEM ONLARI TANIONUZMU?(ADAMLARIN GUİLD ORTALAMASI LVL 60+) SONRA Bİ BAKIYORUM TÜRKLER ARKAMDAN ANA AVRAT KÜFÜR EDİO ADAMLAR KİM OLDUKLARINI DA SÖYLEMİO SONRA GERÇEK CHARLARIYLA GELİP ABİ BİZE TRADE YAPTIRSANA YARDIM ETSENE DİYE YALAKALANIOLAR

AMA BUNDAN SONRA TANIDIĞIM İNSANLAR HARİÇ , ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM KİMSEYİ KOLLAMIYORUM, İSTEDİĞİNİZİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ AMA BANA BAŞKA ŞANS BIRAKMADILAR BUNDAN SONRA ThE_HuNTeRs TÜRKLERİ KESİO DİYE DUYARSANINZ İNANA BİLİRSİZ ÇÜMKÜ ARTIK TERSİMİZE GELENLERİ TÜRK OLSALAR BİLE KESECEĞİZ AMA TEKRAR SÖYLÜYORUM DAHA ÖNCE BÖYLE BİŞEY OLMAMIŞTIR

söylediklerine göre yaptıkların çok güzel 2-3 kişi için amacınızdan vazgeçmeyin
    sonuçta her türk iyi olcak değil arada gerizekalı çekemeyen bu yaptıklarını marifet sayan mahlukatlar çıkcak tabiki bunları gülerek geçmesini bilin bence

• mesela dün ben trade i janganın kapısına kadar getirmiştim hallelujah ı gödüm türk olduğunu biliyodym zaten hiç bişi yapmadı ben dedim bana mı dalcan oda bi gülücük attı ama mua yı bi yerde görmemek mümkün diel adamın zırhı öle güzel duruyoki 500m öteden aha bu mua dion adam çoşmuş
  • mua çok haklı
  • Eee kıskançlar çekemeyen hasetlenenler illaki olacak ve küfür ederek egosunu tatmin etmeye çalışıyo işte naparsınçTakma kafana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___mua___

Beyler dün bazı Türk arkadaslar (burada sölemek istemediğim) guildime,bana ve Morgana çok ağır hakaretler de bulundular(ben hayatım boyunca bunun onda biri kadar küfür yemedim). Kimler olduklarını tahmin ediyorum. VE BU FORUM SİTESİNE DE ÜYELER(ADAMLAR BİZE KÜFÜR EDEBİLMEK İÇİN 10 TANE YENİ CHAR ACTILAR).Acayip sinirliyim. BİZİ TANIYANLAR TANIR BEN NERDEYSE HER GÜN 150 200 PM ALIYORUM VE HEMEN HEMEN HER TÜRK E YARDIM ETMEYE CALİŞTIM. BUGÜNE KADAR HİÇBİR TÜRKE DOKUNMADIM HEMEN HEPSİNİ KORUDUM

___mua___ ya ve guildine laf eden şerefsizin önde gidenidir,greece teki gurur kaynağımız ulan bu insanları ben tanıyorum vede herzaman yararlarını gördüğüm insanlardır vede hiçbir zaman bi türk e kötülük yaptıklarını değil tam tersine iyilik yaptıklarını gözlerimle defalarca kez görmüşümdür,hatta yanımdaki hiç tanımadığım yabancı playere bile isteğim üzerine dokunmamıştır ___mua___ kardeşimiz.bu oyunu hakkıyla oynayan bu kardeşlerime saygısızlık yapmaya kimsenin hakkı yoktur.
    son olarakta ___mua___ ve guildindeki elemanları şahsen tanımam ama oyunda sürekli rastladığım insanlardır dolayısıyla onları iyi tanıdığımdan dolayı bu mesajı yazma gereği duydum.kardeşlerime başarılarının devamını diliyorum

char= Yusuf
    guild= 5uRr34L
    server= greece

• ben gurol kanka (beyazkurt) sonuna kadar arkandayım senin
    o şerefsizlerin ne yapacagı bilinmez salla gitsin bence ama haklısın yane
  • Mua canım kardeşim icin tek kelime ederim, bu tip oyunlar icerisinde gördüğüm "adam gibi adam" sıfatına uyan nadide kişilerdendir. Sen seni bilesin canım kardesim, el seni bilmeden yav*ak olsun, Sen seni bildiğin gibi devam et'de varsın el yav*ak olsun.

Saygı ve sevgiler.
  • yusuf baba saolasın ama ciddiyim bundan sonra kimseye aptal gibi Türk diye yardım yok (gercek dostlar haric) ben hayatım boyunca bu kadar hakarete uğramadım ama sorun bakalım ben orada durduğum sürece o heriflere bi kere küfür hakaret etmedim (Morgan).Neyse önemi yok ben onları tanıyom cewaplarını murderer lwl i 3 yaparak werdim kurtulmak için 3 saat yeti kestim ama olsun o zewke değerdi:)
  • Bu konuya yazamadan geçemiycem.. Daha bir kaç gün önce aynı şey hatta fazlası başıma gelmişti.. konuyu belki görmüşsündür... Onların yaptıkları gibi onların seviyesine düşmedim oyun içinde gereken cevapları çok iyi verdim.. sende böyle yap bence.. hiç cevap vermene gerek yok.. silkroad haritası küçük elbet karşılaşıcaksınız... Türklerdeki bu çekememezlik olduğu sürece bu tarz insanlarla karşılaşmamak içten bile değil... Biz yardım edelim derken yediğimiz küfürlerin haddi var hesabı yok.. Onun için en güzeli bu tarz böcek beyinlileri takmıycaksın... Greece e selamlar..
  • daha bugun biri Donwhanga küfredio du Mua ya
    dedim nooluyo
    benim Kervanı kesti falan filan
    ee senin turk oldugunu bilyomu? yoo Gavurca bi Guild ismi
    vea deseydin ben turkum kesme die . Mua nın turk olmadıgını bilmeen yoktur Greece te
    bi kötülügünü görnedim
    bi çok server da oynadım Xian hariç hepsi yani
    hep böyleyiz turkler
    şimdi yeni server gelyomuş temmuz da
    topic açılmış işte ben 3 GLD açacam GM olacam turk birligi falan filan
    uygulayabilirse sevinirim
    ama bunlar her yenii server oncesi HEVESler başka bi şey degl
    greece ten bi çok tanıdıgım hatta aynı Gld de bulunduugm arkaşlarım da gidiomu yazdıklarına goore
    deadly halle battoi az çok tanıdıgım bi sürü insan
    eger sizi yeni server e gitmeye iten şey
    ezik kaldık _ düşüncesi ise
    gitmeyin bu çarı kasın işte ne güzel 30 u geçtiniz Nuker oldunuz ..
    24 saat+Gold ticket le kasılan charlara yetişemezsiniz alsa..
    oyundan zevk alan 20 lvl olup trade yapıp da alabiliyo
    mua nın dediklerine katılıom Myrmidonlar __Olympus falan hepsi 60+
    valla greece te birligi saglayamazsak turkler hep ezik ezik dolaşırız ortalıkta
    ve + bir çok server da mua gibi yuksek lvl turk var ama hiçbiri Mua degildir bunu da diim greece birlgi saglayalım en azından bir birimizin yolunu kemielim

• kardeşim onlar sana laf atıyomu atıyo isimlerini ver bari buraya üyelerse sen yine insanlık yapıyorsun tamamen destekliyorum ama bi noktadan sonrada iş çığırından çıkıo ben venicedeyim böyle şeyler yapmam ve yapanıda sevmem sonuna kadar PEACE arkadaşım sonu geldiğinde sende sevabını vermelisin tamamen arkandayım bi daha böyle şeyler olmamasını diliyorum bi de koxp bilmemne davası abi oyunu oynamayacak olan adam kurar bunu ben daha fazla bişey söylemek istemiyorum böylelerine plz

• adam abarmış olayı yuh yani

link :http://www.***.net/sro_board/onboard/on_list.asp?bID=SB_geFree&sID=1

*** yerine silkroad online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadylotd -- 28 Haziran 2006; 17:24:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert_m2

artık 2 gün sonra trade hack ,koxp falan kurarız ha

haklısın kardeş war öle şerefsizler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.