Şimdi Ara

Nazi özentileri gelsin bi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sizi anlamıyorum kendinizi saf türk diyorsunuz hiç biriniz orta asyadakilere benzemiyorsunuz o koyduğunuz svastikalarda cermen işareti ayrıca hitler gibi bi almana özeniyoz nerde kaldı sizin milliyetçilğiniz bi de hiç biriniz türk malı şeyler kullanmıyoz şuan kulladığınız bilgisayarlar bile ''SAF OLMAYAN IRKLARIN'' ürettiği mallar.

• kendi imzası ve avatarını adolf yapıp biz hitlerciyiz diyen ergenler sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: christopher smith

kendi imzası ve avatarını adolf yapıp biz hitlerciyiz diyen ergenler sadece

o herif alman ve türkleri de düşük ırk olarak görüyordu bunlardaki kafayı çok merak ediyorum
  • Lan birakin eglensin coluk cocuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzetaltınmeşefankılap

quote:

o herif alman ve türkleri de düşük ırk olarak görüyordu bunlardaki kafayı çok merak ediyorum

bunlardaki kafayı öğrenmek için adolf hitlere sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reyyizz

quote:

quote:

sana çok gülüyorum yalnız ha biliyorum o düşüncede olmadığını sadece bir trollsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Reyyizz

quote:

quote:

buyur canlı örnek

• Sen saflığı tipe bakarak mı anlıyorsun ?
    Ten rengi ve tip coğrafi şartlara ve beslenmeye göre değişir ama kafatası aynı kalır. Hatta zamanında Atatürk'te kafatası ölçümleri yaptırmıştı yani bilimsel bir gerçek bu.

Bende sana komünist olarak soruyum. Acaba aklına ne geldi komünist-leninist oldun ? Dünya komünist ülke kalmamışken (Bir kaç tane dışında, zaten onlarda fakirlikten geberecekler) hangi kafayla komünizmi destekliyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glukhovsky -- 12 Eylül 2013; 15:49:04 >
  • Birden mi ağır bastı milliyetçi duygun? Adamların düşünceleri sizi ilgilendirmez.
  • o koyduğunuz svastikalarda cermen işareti ??????

Yanlış anlaşılmasın destekliyor değilim ergenleri ama OZ DAMGASI nedir peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Lan birakin eglensin coluk cocuk.

• Bilmiyorlarki o hayranı olduğu muşmula suratlı naziler , Almanyadaki Türklere düşman, imkanları olsa 1 kaşık suda boğacaklar hepsine . Sadece ergenlik çoluk çocuğun eğlencesi ilerde bunları görüp pişman olup utanacaklar kendilerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Sen saflığı tipe bakarak mı anlıyorsun ?
    Ten rengi ve tip coğrafi şartlara ve beslenmeye göre değişir ama kafatası aynı kalır. Hatta zamanında Atatürk'te kafatası ölçümleri yaptırmıştı yani bilimsel bir gerçek bu.

dünyada 3 çeşit kafatası vardır o zaman arnavutlar da türk saçma saçma konuşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Lan birakin eglensin coluk cocuk.

• Almanyada nazi ve neonazicilerin türklere yaptığı cinayetlerden bi haber imza+profil resmini hitler yapıp nazicilik yapıyolar
  • Yas 20 ergen deilim siyasi gorusum fasizm.illede adolf hitler hayrani olacaz diye bisey yok. Mussolini nin askerleriyiz biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Song Of Death

Birden mi ağır bastı milliyetçi duygun? Adamların düşünceleri sizi ilgilendirmez.

imzamı görmedin herhalde milliyetçiliğin her türlüsüne karşıyım sadece bu ergenlerdeki ironik durumu anlatmak istedim
  • Bana sinirlenmişte açmış konuyu

Edit,
    Her türlü tartışmaya açığım fakat konuyu açan arkadaş gibi svastika işaretine saçma yorumlar yapacak zihniyetteki arkadaşlar muhattap olmazsa sevinirim

Svastika,

Gamalı haç ismi Yunanca gama (Γ) harfine ve haç şekline (+) atfen verilmiştir. Svastika kelimesi Sanskritçe'deki su (iyi) ve asti (olmak) kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. "İyi olmak, mutlu ve sağlıklı olmak" anlamlarına gelir.

Geometri
    Hinduizm
    Budizm
    Hıristiyanlık
    İslam
    Ön-Türkler ve Türkiyede kullanımı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafası Bozuk Bir Para* -- 12 Eylül 2013; 16:05:44 >

• Ergenliğin özü ironiden gelir.
  • İlginc...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicki büyük -- 12 Eylül 2013; 15:57:06 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.