Şimdi Ara

Grande Punto 1.4 Starjet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar , Anneme almayı düşünüyoruz . 2007 model 120binde dynamic manuel 95 hp araba. 23500 e veriyor. Hasar yok 1 2 önemsiz boyası var. Araba alınır mı çok gördüğümüz bir motor değildi bizim , lpg takılır mı sorun çıkarır mı bilemedik fikir verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elegantt -- 23 Mart 2016; 12:59:02 >

• bence lpg taktıracaksanız 1.4 77 bg güncel motor daha iyi,parçası bakımı kolay olur lpg de yine sorunsuz kullanırsınız.

sanayide starjet motordan kim anlayacak ,parçası bile zor bulunur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Başta öyle düşündük ama çok boğulan keyifsiz bir araba da almak istemedik. Dizelin aynı donanımı da 30 u buluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starjetler 14 95 hp 6ileri vites LPG uyumlu alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • startjet su anda egeada kullanilan 1.4 fire degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: elegantt

İyi akşamlar , Anneme almayı düşünüyoruz . 2007 model 120binde dynamic manuel 95 hp araba. 23500 e veriyor. Hasar yok 1 2 önemsiz boyası var. Araba alınır mı çok gördüğümüz bir motor değildi bizim , lpg takılır mı sorun çıkarır mı bilemedik fikir verirseniz sevinirim.

biraz fazla pahalı değil mi? ben 2005 full stilo'yu 3 ay önce 19'a sattım. ne hacim, ne de donanım olarak stilo ile karşılaştırılamaz bile.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Hayır egeadaki grande punto ve libeada kullanılan 1.4 77 hp . starjet 1.4 95 hp 6ileri vites.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Hayır egeadaki grande punto ve libeada kullanılan 1.4 77 hp . starjet 1.4 95 hp 6ileri vites.

egeadaki motorda 95hp 6 ileri

• Punto ve linea daki starjet ile egea daki fire motor aynı.

Ufak revizyon görmüş olabilir ama genel olarak aynı.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Genelde 25 in üstünde hep puntolar malesef bulamadık biz. Motorun lpg uyumunun çok iyi olmadığı yazıyordu sağda solda hep. Düşük viteslerde ve hızarda cansız bir araba olsun istemediğimiz için dizel baktık hep ama düzgünlerine 30 istediler vermedik. Bu da 95 hp 16v olduğu için performansı çok eksik olmaz diye umuyorum. Bekleyip 3 4 katıp boş bir dizel mi almak mantıklı olur yoksa espli yokuş kalkış destekli 95 hp araba 23 e al gitsin mi dersiniz ? kararsız kaldık biraz.
  • quote:

Genelde 25 in üstünde hep puntolar malesef bulamadık biz. Motorun lpg uyumunun çok iyi olmadığı yazıyordu sağda solda hep. Düşük viteslerde ve hızarda cansız bir araba olsun istemediğimiz için dizel baktık hep ama düzgünlerine 30 istediler vermedik. Bu da 95 hp 16v olduğu için performansı çok eksik olmaz diye umuyorum. Bekleyip 3 4 katıp boş bir dizel mi almak mantıklı olur yoksa espli yokuş kalkış destekli 95 hp araba 23 e al gitsin mi dersiniz ? kararsız kaldık biraz.

linea olsa tamam da punto'nun 2. eli çok zayıftır. bence bu rakamlar yüksek.
  • elegantt E kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.4 starjet dynamic oldukça yeterli donanıma sahip, emotion ise daha güzel olur. Lpg ile uyumu ise 7,8 yıl öncesinde (77 hp fire motora göre)uyumsuz olarak bakılıyormuş. Starjet motoru dayanıklı üst devirde canlıdır. Starjet motoruna 77hp fire motordan parçaları pahalı olduğu için o dönemlerden kalma bir ön yargı oluşmuş.
    Egea da kullanılan fire ile punto daki starjet aynı motor ama kimse egea için lpg ye uyumsuz demiyor, aksine görüş ve yorumlar lpg ye tam uyumlu.

Araç temiz ise 2007 model dynamic için fiyatı çok abartılı değil bence. Aynı model b sınıfı diğer araçlarla fiyat karşılaştırması yapın bana hak vereceksiniz.

Aracın ilanı varsa lan numarasını paylaşırmısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

linea olsa tamam da punto'nun 2. eli çok zayıftır. bence bu rakamlar yüksek.

Puntonun ikinci eli çok iyi aslında.

• bg olarak hangisi daha cok memnun eder bızı guc ve yakıt konusunda hangısı daha cok tercih ediliyor bende bu ara punto alacagım
  • Puntonun 2. Eli kötü diye ilk defa sizden duydum. 1.3 multijet active sürüş olarak daha mı zevkli olur önceliğimiz bu. Hill holder dijital klima olmasa da olur bir tek esp akıl çeliyor.güvenlik ve iç kalite açısından active ve dynamic in farkı var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Puntonun 2. Eli kötü diye ilk defa sizden duydum. 1.3 multijet active sürüş olarak daha mı zevkli olur önceliğimiz bu. Hill holder dijital klima olmasa da olur bir tek esp akıl çeliyor.güvenlik ve iç kalite açısından active ve dynamic in farkı var mı

linea'ya göre kötü. ama bir çok araca göre iyi tabii. bir arkadaşım şirketine alırken linea alıyor. punto daha güzel dediğimde "punto'yu soran yok" diyor. onun için 2 günde satılan araba satılan arabadır. bu da linea. ha ben de linea yerine punto'yu tercih ederdim. çünkü tavanı daha yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.