Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.972
Cevap
15
Favori
48.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

PC- Konsol savaşlarına bir türlü anlam veremiyorum
    Param olsa gider konsol alırım, tek sıkıntım Mouse kullanmaya alışmış bünyem ile Gamepad'e nasıl alışacağım olur.

İnsanlar atışacak yer arıyorlar. Herkes yatırım yaptığı platformu savunuyor. Kendi yatırımının daha mantıklı olduğunu dayatma temelli bir çatışma aslında.
    Bende seninle aynı düşünüyorum. Konsolda kolla battlefield mı oynanırmış, düşünmesi bile zor. Fare kullanmak gibisi var mı yahu

Beceremiyon bari sus.Ben BF'de , TF2'de senin fareyle hiç iyi yapamayacağın kadar iyi hedef alırım gamepadla.

Peki tamam senin dediğin gibi olsun. Elbette mausu aratmayacak şekilde gamepad kullananlar mevcuttur ama ben bu saatten sonra değişemem ve memnunum.

Bide şu varki gamepad için bir yüzey gerekmiyor.Aslında mouse klavyeye tek artısı bu.

• Ubisoft bunu kendisi dile getirdi yalnız. Konsol - PC savaşların sevmem fakat , adamlar kendileri dediler ; PC deki High ile PS4 eşit olacak diye. Daha konsolun ilk senesinde durum böyleyse... Ayrıca kasmadan oynamak diye bişey yoktur. Watch Dogs PS4 'de High 900P 30 FPS de çalışıyor. Çoğu PC oyuncusu için bu fps ve çözünürlük oynanacak derecede bile değildir. Bahsettiğiniz 3000 TL lik PC ile Ultra 1080 60FPS seviyesinde çok rahat oynanır. Elbetteki tek oyunla karşılaştırmamak gerekir ama , tüm grafikler aynı olsa bile PC de özel teknolojiler kullanılıyor. Bunlar konsollarda yok. [Tress-FX , Physx] Bende Xbox 360 sahibiydim. Fanboy felan değilim ama durum böyle ne yazıkki.

Düzenleme : Ayrıca şu Gamepad olayına katılmıyorum. Xbox 360 ı sattım fakat Controller ini PC de kullanmaya devam ediyorum. Çok şık ve konforlu. Watch Dogs , Assassins Creed gibi oyunları hep onla oynarım. Ama gelgelelim FPS oyunlarında Fare ile kapışamaz. İmkansız. Fiziksel olarak mümkün değil. Mümkünatı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanyilmazti -- 12 Haziran 2014; 19:27:05 >

• forum iyice ergen liseli forumuna döndü 16 yaşındaki çocuklar gelip pc çok iyi yeaghh diye kendinden büyük insanlara saygısızlık yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: MadGameR

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Okan987<br> <br> Aynen arkadaş sanki dünyadaki tüm pc oyuncuları korsancı bunların mantığına kalırsak her platforma korsan var o zaman hiçbirine oyun çıkmasın<br> </blockquote><br> GTA IV dünya genelinde Xbox'ta 11 milyon, PS3'te 10 milyon satmıştı. PC'de ise bu rakam 800 bin.

ne bekliyordun kardeşim ? 800 bin gayet iyi bile satmış o optimizasyon özürlü oyun için..
    Ben bir pc kullanıcısı olarak, pc nin, konsola nazaran korsana daha yatkın olduğunu kabul edebilirim..
    Lakin senin beklentin neydi onu anlayamadım? O beş para etmeyen optimizasyon özürlü oyunun pc de milyonlar satması mıydı ?? Hatayı biraz da Rockstarda arayın..lütfen biraz objektif olun..Olaya biraz da neden-sonuç , etki-tepki kavramlarıyla bakın.Bu hayatta ne ekersen onu biçersin. İyi veya kötü.. Olumlu veya olumsuz !!

bakın şunu görmüyorsunuz. eğer GTA 4'ü bile optimizasyon sorunu yüzünden PC'de oynayamıyorsanız, sırf bu yüzden bile PC oyunculuğunun bir anlamı yoktur.

oyunu oynayamamaktan bahsediyoruz? PC bu yüzden anlamsız.... PC'de işkence çekmenin ne anlamı var?

şimdi de Watch Dogs'taki optimizasyon sorunu çıktı... PC oyuncularında, rahat rahat oyun oynama keyfi yok ve olmayacak da...

• 3000tl pc ps4 ü geçemez diyenler gelmiş. 3000tl lik laptop bile ultra da oynamaya yeter neredeyse neyin kafadındasınız gidin ps4 bölümünde cihazımız süper diye verin kendinize de rahatlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

3000tl pc ps4 ü geçemez diyenler gelmiş. 3000tl lik laptop bile ultra da oynamaya yeter neredeyse neyin kafadındasınız gidin ps4 bölümünde cihazımız süper diye verin kendinize de rahatlayın.

Laptop ve ULTRA kelimelerini nasıl yan yana kullanabiliyorsun?

2500 TL'lik Laptop bile hiçbir işe yaramıyorken...!
  • Torrent'ciler yine çeker internetten ardından konuşur yok optimizasyon kötü yok hatalar var vs vs. Bizde PS4'de çatır çatır oynarız PS3'te olduğu gibi. Rockstar akar. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 15-16 yaşlarında küçük PC'ci kardeşlerimizi alalım sahneden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobits61 -- 12 Haziran 2014; 19:38:53 >
  • quote:

quote:

3000tl pc ps4 ü geçemez diyenler gelmiş. 3000tl lik laptop bile ultra da oynamaya yeter neredeyse neyin kafadındasınız gidin ps4 bölümünde cihazımız süper diye verin kendinize de rahatlayın.

860m ile WD ultra da 1080p ortalama 25fps ile oynanıyor. Yetersiz diyebilirsin ancak konsollarda yaklaşık bu değerde.

• R* GTA 5'İ PC ye çıkararak konsolculara bişey sokup çıkarmış galiba
  • quote:

quote:

quote:

860m ile WD ultra da 1080p ortalama 25fps ile oynanıyor. Yetersiz diyebilirsin ancak konsollarda yaklaşık bu değerde.

hiç konsol kullanmadığın belli. PC'deki dalgalanan FPS ile kıyaslayamazsın bile.

PC'de kasmaktan yürüyemezsin bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: Post Apocalyptic

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch Vi Britannia

3000 liralık pc önümüzdeki 3 yıl bütün oyunları ultra açar garanti donanımdan anlamıyorsun konuşma boş boş ta adam sansınlar seni

ps4 grafikleri pc deki medium ayar emin ol

3000 liralık Pc daha bu senenin oyunlarını ultra açmaz.

Pc den anlamıyorsan konuşma 3000 liralık ne pcler dizerler gidipte casper almışsın heralde

Saçma sapan konuşmayın. Yeni nesil oyunları gtx 760 ile mi Ultra da oynayacaksın yoksa fx 6300 ile mi?

Tüm ayarlar en üst seviyede olduğunu düşünsek Txaa-Physx gibi özel teknolojilerle beraber bir oyunu ultrada 50-60 fps akıcılığında oynamak için minimum 1200 Tllik ekran kartı gerekiyor.
    400 Tl'lik işlemci de takılmaz heralde bu karta üst seviye i5-i7 işlemci desek yine 800 tl, anakartla beraber de 1.400 tl gider.
    Şimdiden 2.500 Tl'yi aştık. 400'e de ram alırsan. Kasa-Güç kaynağı-Monitör açıkta kalıyor.

Beni de kendin gibilerle karıştırma. Sistem toplamayı çoğunuzdan iyi biliyorum.

• geta 5 geliyo aspirine yazcazz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hiç konsol kullanmadığın belli. PC'deki dalgalanan FPS ile kıyaslayamazsın bile.

Keşke videosunu izlemeseydim sallamalarına inanırdım. Patlama çatlama dışında rahat oynanabilir seviyede. Playstation da da oynadım oyun rahat ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

quote:

3000 liralık pc önümüzdeki 3 yıl bütün oyunları ultra açar garanti donanımdan anlamıyorsun konuşma boş boş ta adam sansınlar seni

1300 liralık pc dizmiştim, watch dogs'u ultra'da 0 kasma ile oynuyorum

Tüm ayarlar Ultra'da 8xMsaa ya da Txaa açık 1080p'de minimum 30 fps'de oynadığını
    iddia ediyorsan video çek koy, inanalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Keşke videosunu izlemeseydim sallamalarına inanırdım. Patlama çatlama dışında rahat oynanabilir seviyede. Playstation da da oynadım oyun rahat ol.

siz, PC ile "Kasarak oyun oynamaktan" rahatsız olmuyorsunuz... ben de bunu anlamıyorum.

biz ise, oyunların kasmasını kabul etmiyoruz. kastığı zaman kendimi aptal gibi hissediyorum. Kasarak oyun oynanmaz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Haziran 2014; 19:45:37 >

• Önerilen

Core i5-2500T 2.3GHz
    Phenom II X4 975
    GeForce GTX 480
    Radeon HD 6970
    6 GB RAM
    Win 7 64
    DX 11
    50 GB HDD

Diğer konsol fanboycuklarını kaale almayın arkadaşlar..Fazla söz gerek yok. Bu sene optimizesi düzgün bir gta 5 oynayacağız..! önerilen buysa, 3000 tl lik pcde yağ gibi akacak oyun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadGameR -- 12 Haziran 2014; 19:55:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Post Apocalyptic

quote:

quote:

Pc den anlamıyorsan konuşma 3000 liralık ne pcler dizerler gidipte casper almışsın heralde

Saçma sapan konuşmayın. Yeni nesil oyunları gtx 760 ile mi Ultra da oynayacaksın yoksa fx 6300 ile mi?

Tüm ayarlar en üst seviyede olduğunu düşünsek Txaa-Physx gibi özel teknolojilerle beraber bir oyunu ultrada 50-60 fps akıcılığında oynamak için minimum 1200 Tllik ekran kartı gerekiyor.
    400 Tl'lik işlemci de takılmaz heralde bu karta üst seviye i5-i7 işlemci desek yine 800 tl, anakartla beraber de 1.400 tl gider.
    Şimdiden 2.500 Tl'yi aştık. 400'e de ram alırsan. Kasa-Güç kaynağı-Monitör açıkta kalıyor.

Beni de kendin gibilerle karıştırma. Sistem toplamayı çoğunuzdan iyi biliyorum.

siz de şunu anlamıyosunuz pc de her zaman yeni modeller çıkar 800 liralık kart her zaman ultra açar ama ps4 te pc deki oyunları medium a göre oynarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: MadGameR

Önerilen<br><br>Core i5-2500T 2.3GHz<br>Phenom II X4 975<br>GeForce GTX 480<br>Radeon HD 6970<br>6 GB RAM<br>Win 7 64<br>DX 11<br>50 GB HDD<br><br>Diğer konsol fanboycuklarını kaile almayın arkadaşlar..Fazla söz gerek yok. Bu sene optimizesi düzgün bir gta 5 oynayacağız..! önerilen buysa, 3000 tl lik pcde yağ gibi akacak oyun..

GTA 4'te de öyle söyleniyordu.Sonuç ? Rezalet gibi bir optimizasyon..

• Ya şu 12-13 yaşında "ehe konsol süpeyyyy" "hayır pc süpeyyy" diye atışan malları dışarı alsak?
    Konu gta 5 28 sayfanın tamamı "ps4 pcyi döverrrrr" mantığında gidiyor.
    Zaten donanımdan anlamayanlar bile gelmiş ötüyor.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.