Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.973
Cevap
15
Favori
48.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Calimocho

http://www.youtube.com/watch?v=oV3sYER_yj0

Özet geçmiş.

Bu beyin özürlünün neyini izleceyekmişim?

İlk 5 saniyeden sonra kapattım videoyu
  • Asisvénia kullanıcısına yanıt
    Tartışmaya devam edeceksen diğer konuya gel, burası daha fazla kirlenmesin. Orada da cevap verdim sana zaten.
  • "Pc'nin konsola fark atmasına izin verilmez.
    Pc konsola fark atamaz bunun için extra maliyet gerekir.
    Pc konsola fark atamaz pc'de korsan var."

Yukardaki seçeneklerden hangisi doğrudur lütfen doğru seçeneği bulunuz

Bana kendinle çelişiyorsun diyene bak hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

Gariban pc fanboyları ağlamaktan bi hal olmuşlar yazık gta v çıksın diye ağlar zırlarlar adamlar çıkarır sonra korsan aramaya başlarlar nankörler.

Çoluk çocuk dolmuş foruma, kaç yaşındasın yavrum sen? Baban ne zaman aldı konsolunu sana bakayım?
  • Bence sen anlayamıyorsun. Pc'nin gücü Konsola göre güncel olduğu için çok yüksek ama potansiyelini satışları baltalandığı için ortaya çıkarmıyorlar. Gerçi kafaya kilitlemişsiniz her türlü pc iyi diye. Oynadığın oyunun kaplama kalitesine baktımda yerlerde. Bu grafikle övünüyorsun. 8600 gt'de PS3 ile aynı zamanda belki sonrasında çıktı.
    PS3 ne oyunlar oynadı high'da bunu 8600 yansıtamadı. Bakalım GTA 5'i açacak mı 8600'ler. Açsada PS3'te ki grafikte olacak mı ?
  • Açın başka bir bölüme konuyu, tartışın. Konunun içine edilmiş çok afedersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Bence sen anlayamıyorsun. Pc'nin gücü Konsola göre güncel olduğu için çok yüksek ama potansiyelini satışları baltalandığı için ortaya çıkarmıyorlar. Gerçi kafaya kilitlemişsiniz her türlü pc iyi diye. Oynadığın oyunun kaplama kalitesine baktımda yerlerde. Bu grafikle övünüyorsun. 8600 gt'de PS3 ile aynı zamanda belki sonrasında çıktı.
    PS3 ne oyunlar oynadı high'da bunu 8600 yansıtamadı. Bakalım GTA 5'i açacak mı 8600'ler. Açsada PS3'te ki grafikte olacak mı ?

Ben watch dogsta harika grafikler varmı dedim ?

Ps 3 çıktığında ondan bariz güçlü 8800 gtx vardı.

• Ya konunun adı GTA V çıkıyor, konunun içeriği konsolum bilgisayarını ezer vs. olmuş. Abi başlarda eski nesille dalga geçer gibi, daha doğrusu pek dalga geçme değil de eğlenmek için yabancıların yaptığı gibi grafiklere beta grafik dedik. Ordan sonra konsolları savunmaya başladınız. Yaptığınız savunma da,PC'ciler grafik dedi siz exclusive oyun. Bu ortamda nasıl mantıklı karşılaştırma yapılacak? Exclusive oyunlar güzel olabiliyor ve oynayamadığım için konsol almama sebep olabilir de. Bununla grafiği karşılaştırmak biraz saçma oluyor ki firmalar yapmaya çalıştıkça yeni nesil konsollarda grafik pc ile eşitlenmeye başlayacak. Kısaca saçma laf atışlarınızdan bıktım, o topluluktan, çoğunluktan biri olduğum için ben de laf yemeye başladım. Şurda artık ergen ergen tavırları bırakın. Kimse sizin sidik yarışınızı dinlemek istemiyor. Konuyu ne hale getirdiniz. Gidin PM'den ya da başka yerden halledin sıkıntınızı. NextGen=PC>OldGen

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Açın başka bir bölüme konuyu, tartışın. Konunun içine edilmiş çok afedersiniz.

Onu çok bilmiş rdr avatarlıya söyle.

• Ekran karti masrafını karşılasın biz 10 tane bile alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Amazon'da çıkış tarihi 31 Aralık olarak gözüküyor umarım doğru değildir

http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-V-PlayStation-4/dp/B00KVSQ848/ref=sr_tr_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1402591503&sr=1-1&keywords=gta+5

Amazon hep böyle gerçek dışı tarihler gösterir rockstar açıklamadan inanmayın böyle şeylere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 14 Haziran 2014; 14:39:32 >

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.