Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PC, PS4 ve Xbox One İçin Duyuruldu! (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.972
Cevap
15
Favori
48.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ahahaha nereden bilebilirdim amd nin anakartıyla işlemcisinin uyuşmayacağını derken SOKET diye bişey var farklı soketleri alırsan tabiiki olmaz kardeş çok güldüm sana ya rezil olmadan bırak bence bu forumu gta 5 i 4 sene sonra oynarmışım ultra da

• Dostum soketle değil driverla alakalı. 12 yaşında babanın parasıyla aldığın pcden iyi sallıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon sitesinde belirtene göre yapım PS4, Xbox One PC için 28 Ekim'de tarihi olarak görüntülendi. Sonbahar aylarında çıkacağını düşünürsek, Ekim ayı pekte şaşırtıcı olmayacaktır. Zira, GTA IV'ün PC sürümü ise Ekim ayında piyasaya çıkmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Dostum soketle değil driverla alakalı. 12 yaşında babanın parasıyla aldığın pcden iyi sallıyorsun.

16 yaşındayım pc yi kendi burs paramla aldım herkesi kendin gibi sanma oyun çıkınca ss atarım senin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5BDC6BBAF -- 12 Haziran 2014; 18:13:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

PC- Konsol savaşlarına bir türlü anlam veremiyorum
    Param olsa gider konsol alırım, tek sıkıntım Mouse kullanmaya alışmış bünyem ile Gamepad'e nasıl alışacağım olur.

İnsanlar atışacak yer arıyorlar. Herkes yatırım yaptığı platformu savunuyor. Kendi yatırımının daha mantıklı olduğunu dayatma temelli bir çatışma aslında.
    Bende seninle aynı düşünüyorum. Konsolda kolla battlefield mı oynanırmış, düşünmesi bile zor. Fare kullanmak gibisi var mı yahu

• Başta burada takılıyorsan 16 yaşında gibi yazmamalı olgun düşünmeye çalışmalısın. 3 ayda bir aldıgın 350 tl'yle ne pc'ler dizilir ne pc'er (!)

• orta okulda aldım bursumu 3 yıl biriktirdim hesapla bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Param olsa gider konsol alırım, tek sıkıntım Mouse kullanmaya alışmış bünyem ile Gamepad'e nasıl alışacağım olur.

İnsanlar atışacak yer arıyorlar. Herkes yatırım yaptığı platformu savunuyor. Kendi yatırımının daha mantıklı olduğunu dayatma temelli bir çatışma aslında.
    Bende seninle aynı düşünüyorum. Konsolda kolla battlefield mı oynanırmış, düşünmesi bile zor. Fare kullanmak gibisi var mı yahu

Beceremiyon bari sus.Ben BF'de , TF2'de senin fareyle hiç iyi yapamayacağın kadar iyi hedef alırım gamepadla.

• 3 yıl burs biriktirecek kafaya sahipsin ama burada harcanıyorsun. Sen burs biriktirirken ben pc bileşeni satan bir mağzada çalıştım. 2.5 ay boyunca. Tartışmanın manası yok. Pc kral pc en rahat oyun oynanan platform diyeyim belki çeneni kaparsın.

• fanboy konuştu 19 yaşındasın şu an ps4 ün popülerliğine kapılmışsın bence sen çoğu kişide olduğu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5BDC6BBAF -- 12 Haziran 2014; 18:34:32 >
  • ne kadar boş tartışma yapıyorsunuz konu dışına çıkmayın lütfen oyun ile ilgili konuşun.
  • Hay kafanıza pc-ps kadar taş düşsün bi bitmediniz! Ne bu tartışmaya girmek çabası? Amaç ne stress atmak mı ? Gelip burda gereksiz tartışmalar yapıp insanların sinirlerini bozuyosunuz!
    Bı yürüyün gidin şu konudan off topic bölümünde ne yaparsanız yapın yeter ya oyunla ilgili bir gelişme varmı diye giriyorum sürekli tartışmalar alıntılar girdiğime pişman oluyorum MODERATÖRLER nerede acaba ?
  • Ben f/p bakarım. Alırım 6 sene hiç bir oyun kasmadan 3000 liralık pc detayında (aşsağı yukarı) oynarım sizde modlarsınız kart değişir oynarsınız. Kimsenin de ezdiği bir durum olmaz işin özeti.

• Hadi çocuğum biraz ötede oynayın.
  • Franklin18 kullanıcısına yanıt
    Bende o yaşlarda Pc "kral" sanardım. İnsanın kendine yaptığı eziyetten başka bir şey değil. İşi Pc olan adama bir şey dememde böyle 16 yaşında bir kardeşimizin bu rüyaya kapılmasına üzüldüm.
    Değiştirir değiştirir oynarım havası varda öyle olmuyor pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freudunpiposu -- 12 Haziran 2014; 18:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch Vi Britannia

3000 liralık pc önümüzdeki 3 yıl bütün oyunları ultra açar garanti donanımdan anlamıyorsun konuşma boş boş ta adam sansınlar seni

ps4 grafikleri pc deki medium ayar emin ol

3000 liralık Pc daha bu senenin oyunlarını ultra açmaz.

• doğru
    gidip i7 4770k alıp yanına gt630 alırsanız açmaz tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Beceremiyon bari sus.Ben BF'de , TF2'de senin fareyle hiç iyi yapamayacağın kadar iyi hedef alırım gamepadla.

Peki tamam senin dediğin gibi olsun. Elbette mausu aratmayacak şekilde gamepad kullananlar mevcuttur ama ben bu saatten sonra değişemem ve memnunum.

• 200 liraya tablet aldım watch dogsu huperde oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.