Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yalcinonline

quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Böyle bir hata alıyorum arkadaşlar var mıdır çözümü ?

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

aynı sorun. beyler çözüldümü bu sorun? gece yattım sabah iş güç vardı

8.8.8.8 8.8.4.4 YAP DNS AYARINI GİR OYUNA BU KADAR ÇÖZÜLDÜ ÇOKTAN İYİ TAKİP DEİN KONULARI

DNS çözüm olmuyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Şu oyuna optımızasyon çok iyi diyenler var hala. Anlamıyorum rockstar sankı sızın sırketınızmıs gıbı savunuyosunuz. Bildiginiz optimizsyon kötü. Arabada gün batımında vs fps düşüyor. Kapattım oyunu 4-5 saat online sürem var. 3 saati ayar yapmakla geçmiştir.

Sistemin nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Level ile alakalı bir durum olsa gerek.Hırsızlık bölümleri içinde belli bir levelin üzerinde olmanız gerekiyormuş.
  • Tüm haritayı ne zaman görebilirim?

• Mouse hızı yetersiz geliyor. Keyboard/Mouse kısmından en sona getirdim ama hala yeterince hızlı değil. Hızı arttırmak için yapabileceğim bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxiHan

Bende dünden beri bu konudan muzdaripdim, şöyle yapın, update klasörünü masaüstüne taşıyın ardından launcheri açıp update klasörünü yeniden indirmesini sağlayın, hiçbir kesilme olmadan indirmeniz tamamlanacak. ardından masaüstündeki update klasörünü tekrar gtanin kök dizinine taşıyın fakat dosyalari degistireyimmi sorusuna atla deyin. (son dedigim islem eksik dosya kalmissa diye) ardindan rahat bir sekilde oyun acilacaktir

Dediğiniz yöntem işe yaradı çok teşekkür ediyorum.

• ofrome kullanıcısına yanıt
    hocam sayfa düzeni çok bozuldu, küçük ss olarak yükleyin lütfen.
  • geçmisi arayan adam G kullanıcısına yanıt
    İmzamda mevcut. Sistemle ilgili bi sıkıntı yok zaten. Ultra'da oynasamda Medium'da oynasamda aynı şeyler. Oyunla alakalı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

Tüm haritayı ne zaman görebilirim?

harita; siz haritanın açık olmayan kısımlarını gezdiğiniz sürece açılıyor. en pratiği bir uçak çalıp tüm şehri turlamak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Online'da para kalmadı 70k mi ne var
    480'e ev aldım baya güzel 10 araçlık
    130'a araba aldım,20k üst başa Gitti 80'e modifiye yaptım araca Geri kalani da mühimmat aldım bitti para

Araba çalıp tracker taktırmak daha mantıklı değil mi hocam orayı tam anlayamıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Franklin ve Michael sanırım ikiside zamanı yavaşlatıyor doğrumu? Trevor'unki iyiymiş yanlız

her üçününde özelliği ayrı.
    trevor zamanı yavaşlatarak çok daha güçlü atışlar yapıyor verdiği hasar yükseliyor.
    michael direkt zamanı yavaşlatıyor adamlar yavaş hareket ediyor
    franklinde ise arabadayken çalışıyor zaman yavaşlatma
  • DarknessTiger kullanıcısına yanıt
    Ben dün oyunda 6.5 GB'a çıkınca ram kullanımı yuh demiştim. 4gb olanlar ne yapacak diye. Bence alın ram.

• quote:

Orijinalden alıntı: BengüA.

quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Şimdi online rehberleri okuyorum ama gerçekten ev satın almak için lvl gerektiğinden bahsetmemişler.

Mülk satın almak için internette Dynasty8realestate.com sitesine girmeniz veya herhangi bir Dynasty 8 ‘for sale’ tabelasına doğru yürümeniz yeterli. ' istersen birde almak istediğim evin önüne gidip, Satılık tabelasının yanında durup almayı deneyebilirsin.

Senin almaya çalıştığın ev çok lüks olabilir mi ? hani bazı arabaları alabilmek için 100 lvl gerektirdiği gibi bazı çok lüks evler içinde lvl gereksinimi olabilir. Emin değilim bu konuda.

quote:

Orijinalden alıntı: altunkesen

online modda açıyosun telefonunu yukarı yön oku tuşuyla telefonundan internete giriyosun orda travel & gibi bişey vardı ona tıklayıp alabiliyosun lvl sıkıntı olmadı ben oyuna online modda başlar başlamaz almıştım

Fotoğraftan görebilirsiniz.Telefon üzerinden almaya çalışıyorum olmuyor , evin önüne kadar gidiyorum.Satılık Tabelası var ama satın almak için herhangi bir bildirim gelmiyor.E tuşuna falanda bastım.Apartmanada giremiyorum zaten.Ne yapmalıyım bilmiyorum

Evet GTA 5 Wiki 'de evlerin alınabilmesi için en az Rank 5 olmamız gerektiği yazıyor. Yani senin başına gelen olay doğru fakat diğer arkadaşlar doğar doğmaz nasıl almış orası ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

yoo hala pc ağırlıklı oyun oynarım genellikle eski oyunlar, konsol bölümünde de takıldığımı göremezsin. evet konsol sahibiyim ama kolleksiyon ve belli başlı oyunlar için (nier, okami, japon rpg oyunları, gta 5 vs gibi)

ayrıca steam'den haberi yok diyen arkadaşa çıkarıp gösterebilirim dilerse şu anda android marketten daha da çöp durumda steam, kalite kontrol sıfır ve her yerden indie oyun, erken erişim oyun fırlıyor. android markette en azından refund olayı var beğenmediğinin parasını alıyorsun

steam kanser gibi pc oyunculuğunu mahvettiği için konsollara biraz yönelmiş olabilirim ama hala en çok oynadığım ve oynamaya devam edeceğim oyun pc exclusive oyun: Tribes Ascend.

pc'nin yeri her daim gönlümde ayrıdır, steam'in mahvettiği pc oyunculuğunun değil..

Birader sen hasta falan mısın ? 5 kelimenden biri mahvetmek, kanser, çöp, kıç...

Tamam konsol fanboyusun anladık da az düzgün konuş kendini adam gibi ifade dahi edemiyorsun.

Bana göre konsol fakir işidir, bazı fakirler sadece sistemi birkaç sene içinde eskimesin diye konsol alır.

Ben ise 5000 liraya sistem topluyorum GTA 5 ve Witcher 3 için, param var huzurum var, anlatabildim mi ?

Ayrıca sen joystick ile 2 saat aim alana kadar, ben mause ile seni öldürüp sigaramdan iki fırt çekebilirim.

Çıkıyor 2 tane velet "PC oyuncularına acıyorum" çocuğa bak ki hala konsol için hala babasından dileniyor.

Kimsenin evinde PS1 yoktu benim yaklaşık 60-70 tane orjinal PS1 oyunum vardı, konsol keyfini herkesten iyi bilirim.

Fakat şuanda gidip konsol alacağıma 3 senede bir 5000 liralık sistem toplarım, babalar gibi oyunumu oynarım.

Fakirliğin, fanboyluğun lüzumu yok, anlayana...

Maddi durumunun iyi olması sana kimseyi fakir diye küçümseme hakkı vermiyor. Keza bilgisayar başında saatlerce oyun oynamakta anlattığın kadar matah bir şey değil.

sen faikr görmemişin. seni hindistanın taşra yerlerinde bir gezintiye çıkartmak lazım. şanslıysan gang-rape'e uğramadan görürüsün fakir neymiş

ulan dolar kuruyla yüksek vergiler olmasa PC toplamak bir haltmı sanki. kur 3 oldumu herşey domina etkisiyle çökecek. bakalım o zaman da 3 sene de bir 5000 tl sokağa atabilecekmisin.

bir kere bu işten bir parça anlasan 3 senede bir 5000 tl harcamazsın. bir defa 3000 tl verip 2-3 senede bir ekran kartı değiştirerek toplamda 5000 tl yi 6 seneye yayabilirsin çok rahat

konsolun yeri ayrı PC nin yeri ayrı. Strateji dışında PC nin de fazla bir avantajı yok açıkçası. tamam konsolun ekran kartı hızılı bir orta seviye kart oluyor yapısı itibariyle ama oyun için performansa gelince iş değişiyor. 2006 da çıkan PS3 sadece son 2 yıl tökezledi. 2009 da gerçek gücünü gösterdi, 2011 den sonra geride kalmaya başladı aam rahatsız edecek kadar göze batması 2012 sonrasıdır

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Çalınabilecek uçakların yerlerini gösteren bi harita var mıydı ?
  • İnternetten aldığın süper arabalar sokakta yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Online'da para kalmadı 70k mi ne var
    480'e ev aldım baya güzel 10 araçlık
    130'a araba aldım,20k üst başa Gitti 80'e modifiye yaptım araca Geri kalani da mühimmat aldım bitti para

Araba çalıp tracker taktırmak daha mantıklı değil mi hocam orayı tam anlayamıyorum ?

lüks araçları çalıp tracker takamazsın satın alman gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

Mouse hızı yetersiz geliyor. Keyboard/Mouse kısmından en sona getirdim ama hala yeterince hızlı değil. Hızı arttırmak için yapabileceğim bir şey var mı?

Windowsun denetim masasindaki mouse ayarlarindan da arttirilabiliyor.
  • ofrome kullanıcısına yanıt
    görseli simage olarak düzenle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

Çalınabilecek uçakların yerlerini gösteren bi harita var mıydı ?

malesef bilmiyorum. fakat havaalanına girdiğinizde çalabileceğiniz jet (askeri değil) veya helikopter muhakkak oluyor. herhangi biri işinizi görecektir. bu esnada özelliklerinizden "flying" de gelişmiş olacak hem.
  • 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.