Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben oyunu indiriyorum su an eğer ben bu sistemle oynarsam sakın optimizasyon kötü falan demeyin .
  • OMERKAHVECİ kullanıcısına yanıt
    Aynısından var hocam bende de, oyunu indiriyorum şimdi. Sonucu bildiririm
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    cep telefonundan girdik aldık
  • ONLINE Heist için 20+ Crew ekibi arıyorum. Nickim Steam ve rockstar ile aynıdır. Kurutucu yazın çıkar.
  • bende 5 lvl olmadan aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heist görevleri için ev alan arkadaşlar; 500 binlik evleri ilk başta almasanız da olur. 200 binlik evlerden de soygun başlatabilirsiniz. yine onunn garajında da 10 arabalık yer mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 16 Nisan 2015; 11:24:55 >
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    hangi evi ve aracı almak lazım ?
  • En sevdiğim karakter Michael benim. Franklin biraz etkisiz eleman gibi. Trevor ise aşırı manyak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prime.

quote:

Orijinalden alıntı: MaxiHan

Bende dünden beri bu konudan muzdaripdim, şöyle yapın, update klasörünü masaüstüne taşıyın ardından launcheri açıp update klasörünü yeniden indirmesini sağlayın, hiçbir kesilme olmadan indirmeniz tamamlanacak. ardından masaüstündeki update klasörünü tekrar gtanin kök dizinine taşıyın fakat dosyalari degistireyimmi sorusuna atla deyin. (son dedigim islem eksik dosya kalmissa diye) ardindan rahat bir sekilde oyun acilacaktir

Dediğiniz yöntem işe yaradı çok teşekkür ediyorum.
    Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

Rica ederim, keyifli oyunlar :) benimle online oynamak isterseniz ekleyebilirsiniz:
    sglrmusic

• quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Arkadaşlar bu arada nadir araçların yerlerinin gösterildiği Türkçe haritayı şuraya bırakayım, isteyen sık kullanılanlara ekleyip lazım olunca bakabilir.

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

Bu araçları kendi garajımızda kendi aracımız olarak yapmak için ne yapmak gerekiyor

Dostum nadir araçlar için gerekli mi bilmiyorum ama eğer diğer araçlar gibiyse ' Çaldığınız araç ile Los Santos Customs’a gidip “Loss/Theft Prevention” bölümünden Tracker’ı satın aldıktan sonra Full Coverage’ı da alın. Böylece araç sigortalanmış halde sizin olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

En sevdiğim karakter Michael benim. Franklin biraz etkisiz eleman gibi. Trevor ise aşırı manyak.

aynı fikirdeyiz. :)
    evliliğini, ailesini yeniden toplamaya, birleştirmeye çalıştırma çabası falan gözümde michael'ı daha sempatik kılıyor. :)
  • oha millet onlline girip akmaya başlamış biz hala single player. Hayırlısı bakalım. 1 hafta sonra görüşürüz
  • olm millet oyunu oynuyor la. 2 gündür yüklemeye geçemedim

ticket attım sonunda ağzıma geleni söyledim rakstara. bakalım nolcak.
  • Prison break gorevleri ne kadar zor ya online da. Arkadaslarla 10 kere ve üstü denemeden sonra basarabildik bolumleri :) ikinci kez yine yaptik alistik artik :) hard oynamak lazim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gladiator88

quote:

Orijinalden alıntı: faşoağa

Arkadaşlar oyunu aynı pc de iki kişi ayrı hesapla nasıl oynayabiliriz biri yardım edebilir mi.

oynayamazsın.ayrı hesaplarda oyananabılse bı kısı bı tane oyun alır mılyon kısıye dagıtırdı

yok hocam öyle değil aynı bilgisayarda diyorum farklı bilgisayarda değil
  • Beyler oyunun keyi mevcut social clupta yalnız oyunu arkadaşımın bilgisayarından hard diskle aldım sadece story modeda oynayabiliyorum.Online moda girmek istediğimde serverlar kapalı diyor.Çözümü nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: **EmreBOZKURT**

Prison break gorevleri ne kadar zor ya online da. Arkadaslarla 10 kere ve üstü denemeden sonra basarabildik bolumleri :) ikinci kez yine yaptik alistik artik :) hard oynamak lazim :)

hapishaneye dalan ekibin işi zor. :)
    girmeden önce ammu nation'dan bir kaç zırh ve marketten snack alımı yapmanız işinizi kolaylaştırır. canınız azaldığında dokunmatik yüzeye basılı tutarak inventory kısmından yemek yiyerek canınızı artırabilir, zırh seçerek tekrar zırh giyebilirsiniz. :)
  • Arkadaşlar GTA V için tavsiye edebileceğiniz bir işlemci varmı?
  • ygoksela Y kullanıcısına yanıt
    Birincisi 35 yasindayim. Muhtemelen babam yasinda degilsin. Ikincisi burasi Turk Sanat Muzigi korosu degil. Nukteden hoslanmiyorsan seytan gulusu smiley koymazsin. Ucuncusu yardimin icin tesekkur ederim kardesim...

• quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Bu online'da serbest dolaşmanın arkadaş harici keyfi yok hatta insanın sinirini zıplatıyor. DH çetesine katıldım çete oyuncularının çok olduğu servera gireyim yanlarına gideyim dolaşırız dedim. Yanına gittim adamın merhaba dedim direk ateş açıp arabayı patlattı öldüm. Bu ne iştir anlamadım. Aynı çetede olmanın anlamı ne o zaman.

Artık sadece görevden göreve ya da oyun davetlerine gidiyorum online. Şöyle keyifle arabaya atlayıp şehirde turlamak haram yani. Tamam gene aksiyon olsun ama şehri birbirine katalım arkadaş. Herkesin birbirini vurmasının anlamı nedir yani.

Bir süre sonra ayni dusunmemeye baslayacaksin

• 
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.