Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.206
Cevap
252
Favori
1.561.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15911592159315941595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemci: AMD A6-6400K 3.9GHZ Turbo boost 4.1
    Bellek: 8 GB CL9 1600mhz CORSAIR
    video Kartı: HD6670
    Video Kartı Belleği: 2GB
    HDD Alanı: 700 GB

BU ÖZELLİKLER EKRAN KARTI HARICINDE GTA V ÇALIŞTIRMAYA YETİYOR 1-2 HAFTA İÇERİSNDE EKRAN KARTI ALMAYI PLANLIYORUM MAX LİMİT 500 BU YÜZDEN Sapphire R7 265 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 ALMAYI PLANLIYORUM SANIRIM GTA V İ ÇALIŞTIRICAM FAKAT GENEDE BENDEN DAHA FAZLA BILGILI BIRINE SORMAK ISTEDİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM...
  • Oyuna girişte code 2 hatası alıyorum.Sadece offline story moduna bağlanabiliyorum.Online olamıyorum.Sorunun çözümü yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullah3899

Arkadaşlar GTA V için tavsiye edebileceğiniz bir işlemci varmı?

4460

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **EmreBOZKURT**

Prison break gorevleri ne kadar zor ya online da. Arkadaslarla 10 kere ve üstü denemeden sonra basarabildik bolumleri :) ikinci kez yine yaptik alistik artik :) hard oynamak lazim :)

O zor bile sayilmaz hocam
    Sen final heostine gelince hardda bitrmeyi bir dene:)
    Pacific standard job

• Oyunu satın alıp, zamunda'dan indirsem oyunu kabul eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmrKing

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

15 dakika önce karar verdim. Satın aldım. Şu an iniyor.

r7 265
    e 5200
    4 gb ram

sanırım işlemciye oc yaparsam biraz kasıla kasıla oynarım. ne dersiniz ? önümüzdeki ay ssd ve q9550 benzeri bi işlemci takviyesi yapacagım. herhalde o halde baya baya iyi şekilde oynarım diyorum.

Sana o sistemle iyi sürünmeler Bide satın almış

Benimle dalga geçiyordu bu arkadaş. Zaten ceza yemiş. Bu sistemle açtım oyunu hem de takılmadan oynuyorum. Diğer işlemciyi daha takmadım bile

benim oc'li e5200 bile çalıştırdıysa bu oyunu oha diyorum ben olmuş bu oyun.
  • D&r den gta 5 alsak steamde çalışırmı yoksa social club içinmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

Oyunu satın alıp, zamunda'dan indirsem oyunu kabul eder mi?

Eder indirenler olmuştu yanlış hatırlamıyorsam eğer.Hatta bende öyle yaptım daha hariciden pcye atıp oynama fırsatı bulamadım. :(
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Snack i dun ogrendim iyi oldu baya ama zirh alimina dikkat etmedim aksam bakarim. Ingilizce pek olmayinca olmuyor işte :)

• social club'dan indirmeye nasıl devam ediyoruz. dün indirdim kapadım. gta v simgesine mi tıklıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seramera1

D&r den gta 5 alsak steamde çalışırmı yoksa social club içinmi ?

Social club. Steam den olmasini istiyosan ya steam den alıcaksın veya steam key-gift şeklinde alacaksın öbür türlü kutulular veya nuuvem gibi siteler social club üzerinden oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

GTA V i Pc de korsan oynayan oyunculara Trevor'dan mesaj var; "Canınız cehenneme!"

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

Bu kadar iğrenç grafikle nasıl oynuyorsunuz bu oyunu? hemde 24 30 fps arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

quote:

Orijinalden alıntı: seramera1

D&r den gta 5 alsak steamde çalışırmı yoksa social club içinmi ?

Social club. Steam den olmasini istiyosan ya steam den alıcaksın veya steam key-gift şeklinde alacaksın öbür türlü kutulular veya nuuvem gibi siteler social club üzerinden oluyor

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BengüA.

quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

quote:

Orijinalden alıntı: BengüA.

Ev almak için 5 level olmak gerekmiyor demişler , ben satın al dediğimde 5 level olmamla ilgili bir uyarı vermişti.Ev olmadığından arabada alamıyorum zaten.

Single modunu oynuyorum şuan , %12 'ye kadar geldim sanırım.Oyunun en eğlenceli karakterleri Franklin ve Trevor.Ama zamanı yavaşlatabildiği için Franklin'i daha çok seviyorum.Ev almanın yolunu bulursan haber ver ltfen.

hocam eğer ingilizceniz yok ise oyunun türkçe yamasını beklemenizi öneririm..

http://technogame.net/gta-v-turkce-yama-calismasi/

Yama duyurulduğu günden beri takipteyim ama ne kadar süreceğine dair bir bilgi yok.Yorumlarıda yayınlamadıkları için , fikir sahibi olamıyoruz.GTA 5 için bilgisayarımdaki bütün oyunları sildim nerdeyse , ayrıca çok zevkli :D Bundan başka bir oyunum yok sayılır.

Tr yama En geç 1 2 aya kadar hazır olur diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 16 Nisan 2015; 11:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funk-c

social club'dan indirmeye nasıl devam ediyoruz. dün indirdim kapadım. gta v simgesine mi tıklıcaz?

Aynen.

Yalnız bende dünden gece sıkıntı vardı bağlantı kuramıyordu rockstar games ile :( vpn kurup düzelttim gece kurdum oyunu şuan da kuramıyor.

BAĞLANTI PROBLEMİ OLAN BİR BEN Mİ VARIM ? CODE 2 HATASI ??
  • gtx 650 ti boost ile oynayan arkadaşlar ayarlariniz nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

İstediğiniz kadar eksileyin dostlar. Siz yetinebilirsiniz ama 100 kusur lira verdiğim oyunu sistemim fazlasıyla yeterlı olmasına ragmen sorunlu oynıcam bıde övmicem yani. neyse patch filan illaki gelecektir. bakalım artık.

970 in var diye ayar kısmayacaksın diye bir şey yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay sonu pc hazır.
  • online hala açılmıyor sizde açılıyormu peki?
  • Ben Trevor karakteri açılınca hikayeye resmen ara verdim. Trevor'la dağda, bayırda, 4x4 yada cross motorla gezmek ne kadar zevkliymiş anlatamam. Şehirde gezmekten 5 kat daha keyifli araba yada motorla dağın yol olmayan bölümlerinden dağa tırmanmaya çalışmak.
  • 
Sayfa: önceki 15911592159315941595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.