Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
53.133
Cevap
289
Favori
1.411.931
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]
Giriş
      113 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:39:34

Oyuna girip yeniden deniyim, fotoğraf atarım birazdan.
      |
      |
      [__Zahid__] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz , Sevdiklerimizin üzerini , Her gece Dua ile örteriz..
      Eldrine - σηє мσяє ∂αу
    • Teğmen
      113 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:41:10
      quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

quote:

Orijinalden alıntı: BengüA.

Ev almak için 5 level olmak gerekmiyor demişler , ben satın al dediğimde 5 level olmamla ilgili bir uyarı vermişti.Ev olmadığından arabada alamıyorum zaten.

Single modunu oynuyorum şuan , %12 'ye kadar geldim sanırım.Oyunun en eğlenceli karakterleri Franklin ve Trevor.Ama zamanı yavaşlatabildiği için Franklin'i daha çok seviyorum.Ev almanın yolunu bulursan haber ver ltfen.

hocam eğer ingilizceniz yok ise oyunun türkçe yamasını beklemenizi öneririm..

http://technogame.net/gta-v-turkce-yama-calismasi/

Yama duyurulduğu günden beri takipteyim ama ne kadar süreceğine dair bir bilgi yok.Yorumlarıda yayınlamadıkları için , fikir sahibi olamıyoruz.GTA 5 için bilgisayarımdaki bütün oyunları sildim nerdeyse , ayrıca çok zevkli :D Bundan başka bir oyunum yok sayılır.

Biz , Sevdiklerimizin üzerini , Her gece Dua ile örteriz..
      Eldrine - σηє мσяє ∂αу

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      16 Nisan 2015 10:42:51
      quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

arkadaşlar ayrı bi problem var şimdi de. satacam oyunu oynamadan o olcak ya.

şimdi daha önce gta v setup tool ile kuruluma başladıktan sonra ileri ileri diyodum vs. kurulum bittikten sonra önce bu geliyodu ekrana. alttaki dolan yer dolduktan sonra launcher açılıyodu download için. ana sorunum downloada başlamaması rockstar games server bağlantı problemiydi.

şimdi launcher da gelmiyor. burası doluyor, oyun kurulmuş gibi oluyor bu kadar. hiçbir şey olmuyor kafayı yemek üzereyim

sabah ola hayrola dedik yine ayn b.k.

çıldırcam abi ya. launcher gelmiyor yüklemeden sonra öylece kalıyor oyun sanki yüklenmiş gibi.
      |
      |

• Teğmen
      202 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:43:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Böyle bir hata alıyorum arkadaşlar var mıdır çözümü ?

aynı sorun. beyler çözüldümü bu sorun? gece yattım sabah iş güç vardı

8.8.8.8 8.8.4.4 YAP DNS AYARINI GİR OYUNA BU KADAR ÇÖZÜLDÜ ÇOKTAN İYİ TAKİP DEİN KONULARI

• Teğmen
      140 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:43:19

online modda açıyosun telefonunu yukarı yön oku tuşuyla telefonundan internete giriyosun orda travel & gibi bişey vardı ona tıklayıp alabiliyosun lvl sıkıntı olmadı ben oyuna online modda başlar başlamaz almıştım
      BengüA. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4541 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:43:49

Kurulan oyunlarin öyle alinan yedek olayi olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ygoksela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.
    • Yarbay
      3774 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:44:10

Şimdi online rehberleri okuyorum ama gerçekten ev satın almak için lvl gerektiğinden bahsetmemişler.

Mülk satın almak için internette Dynasty8realestate.com sitesine girmeniz veya herhangi bir Dynasty 8 ‘for sale’ tabelasına doğru yürümeniz yeterli. ' istersen birde almak istediğim evin önüne gidip, Satılık tabelasının yanında durup almayı deneyebilirsin.

Senin almaya çalıştığın ev çok lüks olabilir mi ? hani bazı arabaları alabilmek için 100 lvl gerektirdiği gibi bazı çok lüks evler içinde lvl gereksinimi olabilir. Emin değilim bu konuda.
      Bahsedilenler: BengüA.

İşlemci :INTEL İ5 4690K 3.5GHz, Anakart : MSI H81M-P33, Ram: Kingston DDR3 1600 Mhz 8 GB, Ekran Kartı : Sapphire R9 390 NITRO TRI-X GDDR5 8GB 512Bit, HDD : Samsung 840 EVO 120 GB SSD, Power : High Power 650W Absolute Monitör : AOC i2367FM 23" 5ms Full HD IPS LED

"Sırttan alınan yara, Kılıç Ustasının utancıdır!"...... Roronoa Zoro
    • Binbaşı
      1214 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:45:09
      Arkadaslar,pre-order olarak satin alanlara oyun icin 1.200.000 $ veriyordu.bunun 500.000 single icindi ama ben 0 ile basladim.bunun sebebini bilen birisi varsa yardimci olmasini rica edecegim

|
      |

• Yüzbaşı
      525 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:45:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ozua

quote:

Orijinalden alıntı: Prime.

Hocam kutulu oyun 55GB yüklüyor. Sonrasında 5GB lık DLC indirmesi var. Önceki mesajları okursanız sorun çıktığından falan bahsetmiştim. Aldığınız kodu social clubdan uygularsanız oyunu dijital olarak da indirebilirsiniz sanırım ama emin değilim. Steamden de yapılma ihtimali var.

Orda 54 gb gördüğüm için ben sıfırdan yükleme yaptığınızı düşündüm pardon. :)

Ben playstoreden yüklüyorum 2 gündür yüzde 60 oldu 500 kg ile çekiyor biraz yavaş geldi o yüzden daha hızlı indirebilir miyim diye merak ettim.

Teşekkür ederim.

Hocam önceki mesajlarda belirttiğim indirme hatası sebebiyle bir arkadaşın önerisi üzerine oyunun update klasörünü silip tekrar indirmeyi açtım ondan 54GB gözüküyordu.

İnternet hızınıza da bağlı ama bende genel olarak 1Mb/s hızla indiriyor. VPN kullanıyorum ve DNS de 8.8.8.8 , 8.8.4.4 olarak ayarlı.

|
      |

• Yüzbaşı
      594 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:46:12
      quote:

Orijinalden alıntı: bidinnak

quote:

Orijinalden alıntı: The.ApoLLo

Bilgisi olmayanlar için söylüyorum; Ttnet fiber internet kullanıpta Adil Kullanım Kotasına takılan arkadaşlar, ttnetin her ay 24 saatliğine 100 megabit hızında 'ttnet Roket' adında bir hediyesi var. Ttnet online işlemlerden yada ttnet müşteri hizmetinden bu hakkınızı kullanıma açabilirsiniz. Bu hak her ay 1 günlüğüne (24 saatliğine) tüm fiber internet kullanıcılarına veriliyor bilginize.

Not: Bağlantıyı kullandığınız alt yapının 100 megabit hıza uygun olması gerekiyor, aksi durumda kullanamıyorsunuz.

Hocam biraz önce satın aldım oyunu steamden indirme yapıyodum. AKK yi aştığım için 350kb/s civarında indiyordu. Az önce mesajını gördüm ttnet roketi deneyeyim dedim. Daha önce denemiştim aslında desteklemiyor demişti. Biraz önce online işlem merkezinden yaptım net gitti önce sınırlıya düştü. Modemi kapatıp açtım şuan 3.5 mb/s civarında indiriyor en yüksek 3.9 a çıktı. 100 mb internet için indirme hızı az değil mi? Yoksa altyapının desteklediği hıza kadar mı çıkıyor anlamadım. Şu an hızdan gayet memnunum gerçi hatırlattığınız için teşekkür ederim:) Yinede bi soruyum dedim hattım 100 mb destekliyorsa bu indirme hızı az değil mi?

Destekliyor ise az tabi hocam minimum 8mb/saniye hızında indirmesi gerekir ancak hızın düşük olması rockstar server'inden kaynaklı yani sizden kaynaklı değil diye düşünüyorum :-)

|
      |

intel Core i7 6700k 4.0 ghz işlemci || Cooler master Hyper T4 işlemci soğutucusu || Gigabyte Z170X-Gaming 3 Ana kart || Evga gtx 970 sc acx 2.0 Ekran kartı || Corsair Vengeance LPX 8Gb 2400Mhz DDR4 Ram || Sandisk 120Gb ssd || 2 2 Tb western digital caviar blue Hard Disk || xigmatek tauro serisi 80plus bronze 600w Power Suply || Logitech F710 Kablosuz Gamepad || Logitech Z506 5 1 Ses sistemi

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:48:33
      Arkadaşlar oyuna yeni başladım bu 2 zenci ile 2 araba çalıyoruz ama giderken birden araba yoldan aşağı düşüyor bildiğin yerin altına gidiyorum ve sahilde yer yok sadece ağaçlar insanlar filan var sorun ne en son sürüm nvida driver kurulu?

• Binbaşı
      1689 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:48:42
      Franklin ve Michael sanırım ikiside zamanı yavaşlatıyor doğrumu? Trevor'unki iyiymiş yanlız

Breaking Bad >>>>>>> Game of Thrones > Sherlock > Spartacus > Vikings > The Walking Dead > Prison Break > The Killing
      Steam id: days005 (PUBG || CS:GO || GTA V || COD: Advanced Warfare || COD: Black Ops II || Euro Truck Simulator 2 || PAYDAY 2)
      Origin id:
      Hattrick_Barca (Titanfall || Battlefield 4 || Battlefield 3 || Fifa 18 || Fifa 15 || Fifa 14 || Fifa 13 || NFS: Payback || NFS: Rivals)
      Anakart: Gigabyte GA-970A-UD3 || İşlemci: AMD FX 8350 (4.7Ghz) || Soğutucu: Corsair H100i Sıvı Soğutma + COUGAR CF-V12HP || Ram: 16Gb DDR3 1333Mhz
      Monitör: Asus 24" 144Hz VG248QE || Ekran Kartı: Sapphire R9 290X Tri-X OC 4 GB 512 BIT GDDR5 || Güç Kaynağı: Corsair Cx Serisi 80Plus 750W || Hard Disk: Samsung 850 EVO 250Gb SSD || Kasa: Zalman Z3 Plus
    • Yüzbaşı
      831 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:49:28
      Hocam elinde yuzunde garip cizgiler var onlar duzelmeyecekse ayar dusurmeye pek gerek yok bence.
      |
      |

• Yüzbaşı
      821 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:51:23
      Online'da para kalmadı 70k mi ne var
      480'e ev aldım baya güzel 10 araçlık
      130'a araba aldım,20k üst başa Gitti 80'e modifiye yaptım araca Geri kalani da mühimmat aldım bitti para

• Binbaşı
      1985 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:54:30
      Bir forum neden zırt pırt çöker

• Binbaşı
      1689 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:56:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

Bir forum neden zırt pırt çöker

Çünkü GTA V çıkmıştır.
      |
      |

Breaking Bad >>>>>>> Game of Thrones > Sherlock > Spartacus > Vikings > The Walking Dead > Prison Break > The Killing
      Steam id: days005 (PUBG || CS:GO || GTA V || COD: Advanced Warfare || COD: Black Ops II || Euro Truck Simulator 2 || PAYDAY 2)
      Origin id:
      Hattrick_Barca (Titanfall || Battlefield 4 || Battlefield 3 || Fifa 18 || Fifa 15 || Fifa 14 || Fifa 13 || NFS: Payback || NFS: Rivals)
      Anakart: Gigabyte GA-970A-UD3 || İşlemci: AMD FX 8350 (4.7Ghz) || Soğutucu: Corsair H100i Sıvı Soğutma + COUGAR CF-V12HP || Ram: 16Gb DDR3 1333Mhz
      Monitör: Asus 24" 144Hz VG248QE || Ekran Kartı: Sapphire R9 290X Tri-X OC 4 GB 512 BIT GDDR5 || Güç Kaynağı: Corsair Cx Serisi 80Plus 750W || Hard Disk: Samsung 850 EVO 250Gb SSD || Kasa: Zalman Z3 Plus
    • Yarbay
      4344 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:56:23
      mission ile para ve rp kasacak arkadaşlar "the lost santos connection" ve "extradition" görevlerine abanabilirler. :)

PSN ID: UyGaR___
    • Yarbay
      2794 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:56:35

siz anlatınca heyecan yaptım Story bitince giricem ben

|
      |
      DarknessTiger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1955 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:56:49
      Şu oyuna optımızasyon çok iyi diyenler var hala. Anlamıyorum rockstar sankı sızın sırketınızmıs gıbı savunuyosunuz. Bildiginiz optimizsyon kötü. Arabada gün batımında vs fps düşüyor. Kapattım oyunu 4-5 saat online sürem var. 3 saati ayar yapmakla geçmiştir.

• Binbaşı
      1708 Mesaj
      16 Nisan 2015 10:56:58
      Oyun zamundaya düşmüş
      |
      |

Intel i5 4570 3,2 Ghz – Gigabyte Z87-DS3H – Corsair 2 x 4GB DDR3 1600 Mhz Vengeance
      Gigabyte GTX770 4 GB – Corsair GT 120 GB SSD - High Power 750W PSU
      Pioneer DVD-RW -Logitech G103 – Frisby G3265k – Zalman Z3-Plus – LG 23” 23MP55HQ-P IPS-LED
    Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.