Şimdi Ara

Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor! (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.812
Cevap
24
Favori
44.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • San fierro görevlerini bitirdim Las Venturastaki görevlere gelmek üzereyim, isteyen olursa save'i atabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustoll

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

quote:

oyunu tekrar download ettim. telefon hafızasına attım olmadı. sd kart'a attım oyun açıldı. ama tam oyuna girecekken alt taraftaki çubuk sona kadar geliyor tak oyun kapanıyor
    Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor!

Ayni sorunu bende yasadim 1.0.2 apk si kurmalisin. Sonra telefon hafizasinda android/obb icine atmalisin com.rockstar li dosyayi.

Simdi sd kartinda ki com.rockstarli dosyanin adini degistir zaxda falan yap (degistirmeden once klasorun orjinal adini kopyala is bittiginde tekrar orjinal adini yapistiracaksin) sonra uygulama yoneticisinden kaldir oyunu verileri sil de sonra kaldır. Internetten 1.0.2 apksini bul ve kur. Sonra zaxda gibi adini degistirdigin klasoru device storoge/android/obb icine at. Sonra zaxda gibisinden adini verdigin klasorun adini degistir orjinali yapistir com.rockstar olsun

1- 1.0.2 apksını kurdum zaten en baştan beri

2- device storego'de android diye bir klasör yok. sdcard0 ve sdcard1 isimli kısımlarda var sadece

Hocam device storoge den kastim telefon hafizasinda android klasoru var

Denedim hocam. Hem tel hafızasına hem sd carda denedim ama beceremedim bir türlü nerde hata yapıyorum allah allah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun bitmiş halini nasıl yükleyebiliriz?
  • Aynen, biri bitirilmiş save atsa çok iyi olacak
  • Hile yazabiliyor muyuz ben aradım ama bişey bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

Hile yazabiliyor muyuz ben aradım ama bişey bulamadım

bulursan pm at hocam

• quote:

Su motorla trenin üstün deki adamlari vurmaya kadar geldim ama olmuyor ben surudugum icin diger adam vuramiyor adamlari rockstarin bugu bence hile lazim icil

• O görevi PC'de oynarken 50 kere oynayıp anca geçiyordum telefonda tek seferde geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

O görevi PC'de oynarken 50 kere oynayıp anca geçiyordum telefonda tek seferde geçtim

Nasil haci 4 kere denemdim olmadi

• Beyler wp8'den hiç haber yok mu? 1 haftadan fazla oldu oyun çıkalı neredeyse. Bari tarih versinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizenim

quote:

Su motorla trenin üstün deki adamlari vurmaya kadar geldim ama olmuyor ben surudugum icin diger adam vuramiyor adamlari rockstarin bugu bence hile lazim icil

O görev beni de uğraştırdı adamlarla senkronize gidin ve trenin dibinde olmayın rayın öbür ucunda olun ve tuhaf bir şekilde adam dibinde iken vuramıyor ama uzaklaşınca keskin nişancı oluyor
  • beyler araba kullanmasını öğrenince bir sıkıntı kalmadı pc keyfini rahatlıkla yaşatıyor tabi şifre yazılmadığı için her görevi bikaç kere de anca yapabilsem de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter W.

Beyler wp8'den hiç haber yok mu? 1 haftadan fazla oldu oyun çıkalı neredeyse. Bari tarih versinler.

Adamların Windows s garezi var GTA 5 de PC ye gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

Orijinalden alıntı: Walter W.

Beyler wp8'den hiç haber yok mu? 1 haftadan fazla oldu oyun çıkalı neredeyse. Bari tarih versinler.

Adamların Windows s garezi var GTA 5 de PC ye gelmedi

Gta zaten hep 1 yıl sonra geliyor, onu da 5 yıl sonra acıyor bilgisayarlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oyunu tekrar download ettim. telefon hafızasına attım olmadı. sd kart'a attım oyun açıldı. ama tam oyuna girecekken alt taraftaki çubuk sona kadar geliyor tak oyun kapanıyor
    Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor!

Ayni sorunu bende yasadim 1.0.2 apk si kurmalisin. Sonra telefon hafizasinda android/obb icine atmalisin com.rockstar li dosyayi.

Simdi sd kartinda ki com.rockstarli dosyanin adini degistir zaxda falan yap (degistirmeden once klasorun orjinal adini kopyala is bittiginde tekrar orjinal adini yapistiracaksin) sonra uygulama yoneticisinden kaldir oyunu verileri sil de sonra kaldır. Internetten 1.0.2 apksini bul ve kur. Sonra zaxda gibi adini degistirdigin klasoru device storoge/android/obb icine at. Sonra zaxda gibisinden adini verdigin klasorun adini degistir orjinali yapistir com.rockstar olsun

1- 1.0.2 apksını kurdum zaten en baştan beri

2- device storego'de android diye bir klasör yok. sdcard0 ve sdcard1 isimli kısımlarda var sadece

Hocam device storoge den kastim telefon hafizasinda android klasoru var

Denedim hocam. Hem tel hafızasına hem sd carda denedim ama beceremedim bir türlü nerde hata yapıyorum allah allah

Bende de aynı hata veriyordu 1.02 kurdum düzeldi.
  • arkadaşlar görevler çıkmıyor bende ilk eve gittikten sonra cep telefonu çalıyor açıyoruz ben yanlışlıkla telefon görüşmesi bitmeden kapattım

ve harita ekranında gitmem gereken yer belirmedi

ne yapabilirim bu durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

quote:

bulursan pm at hocam

Gamekeyboard var ama bende çalışmıyo gta vcde bununla yazılıyomuş ama sada ben yazamadım. Kontroller olarak kullanılıyo ama şifreler işlemiyo bide siz deneyin

• Görevler devam etmekte şarjı bitirdim dolsun bir daha başlıcam :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

vice city kadar olmaz çocukluğumuzun oyunuydu o

kreşten kaçıp internet kafede gta san andreas oynayan çocuk sen değil misin ?
    o kadar oğlan çocuğunun içinde ?
  • Ben korsan yükledim oyun sağa çekiyor yani dümdüz gitmiyor araba sağlıyor neden
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.