Şimdi Ara

Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor! (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.812
Cevap
24
Favori
44.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnRe

S3 de kasma yapmadığı gibi garip bi şekilde şarjıda çok az kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Motorsiklet aldım son hız bastım sonra birden oyunun hızı değişti yani çok dandik bir araba alsam bile aşırı hızlı gitmeye başladı yoldaki arabalar kendi kendine kaza yaptı vs oyunda buglar mevcut

aynen kardeşim
  • Artık bir update gelmeli.S3'te oyuna bazen giriyor bazen girmiyor
  • S3 bile kasıyor lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamiryoQuai

S3 bile kasıyor lan

kasmalar açok az ama iyi bir güncelleme gelirse kasmayacak şekilde bizde onu bekliyoruz
  • Cizim mesafesi ayarini fulleyince bile arkapln hep gittikçe yukleniyo rahatsız edici.
    Gerçi benim telefon üst düzey değil ama her telde boylemi acaba pcdeki kalitede degil

• ace 2 normal yüksek ayarlar sıfır kasma muhteşem oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

ace 2 normal yüksek ayarlar sıfır kasma muhteşem oyun

S4 kasıyor neyin kafasındasin?
    (adimnler bundan ceza verirseniz..)

• (adam tamamen bütün ayarları yükseğe çekmiş ben birkaç ayarı normale çekip 30 35 fps alıyorum tertemiz akıyor oyun)

sen neyin kafasındasın asıl ? banane s4 den i5 den. ben bende olan durumu söyledim. videodakine inanmıyorsan kendi oyunumdan da video atarım sorun değil.

insan kendini akıllı zannetmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 27 Aralık 2013; 17:04:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

(adam tamamen bütün ayarları yükseğe çekmiş ben birkaç ayarı normale çekip 30 35 fps alıyorum tertemiz akıyor oyun)

sen neyin kafasındasın asıl ? banane s4 den i5 den. ben bende olan durumu söyledim. videodakine inanmıyorsan kendi oyunumdan da video atarım sorun değil.

insan kendini akıllı zannetmesin.

draw distance golgeler efektler full değil.

• herşey full demedik normal yüksek arası dedik(kendim için videoda üstün körü baktım beni ilgilendirmiyor hepsi yüksek veya değil benim dediğim tanıma uyuyor mu önemli olano (: ancak o verdiğim videoya cevap verirsin zaten başta dediğin şeyin arkasında duramadın bakıyorum şimdi nereden kaçmaya calisacaksin.

kasmıyor işte arkadaşım bu telefonda normal yüksek arası ayarlarda yersiz yere ortaya laf atıyorsun sonra da toplamak için konuyu nereye çekeceğini şaşırıyorsun insaf yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 27 Aralık 2013; 17:17:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

San fierro görevlerini bitirdim Las Venturastaki görevlere gelmek üzereyim, isteyen olursa save'i atabilirim

save atarsan memnun olurum oyunu bitirince tekrar oynayıp görev yapası gelmiyor sokakta manyak gibi gezip öldürmek istiyor insan birde saveleri nasıl atıcaz oyuna neresinden biraz androidde başlangıcımda yükledim oyunu oynuyorumda başlardayım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achteruit

quote:

San fierro görevlerini bitirdim Las Venturastaki görevlere gelmek üzereyim, isteyen olursa save'i atabilirim

save atarsan memnun olurum oyunu bitirince tekrar oynayıp görev yapası gelmiyor sokakta manyak gibi gezip öldürmek istiyor insan birde saveleri nasıl atıcaz oyuna neresinden biraz androidde başlangıcımda yükledim oyunu oynuyorumda başlardayım daha

görevleri bitirip %100 save yaptım atıyımmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: by oguz

quote:

quote:

at hocam birde savegamelerin nasıl atılacağını söylersen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by oguz

quote:

quote:

at hocam birde savegamelerin nasıl atılacağını söylersen

Konuma beklerimhttp://forum.donanimhaber.com/m_85740822/f_//tm.htm#85740822
  • Arkadaslar var mi sifre bulan yazan? Rocketman olsa yeter bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8AC7DD5C3 -- 27 Aralık 2013; 19:59:07 >
  • 3-4 gündür note2 de pynuyorum sorunsuz
  • Achteruit kullanıcısına yanıt
    An itibariyle kendi save'imi paylaşıyorum arkadaşlar, Las Venturastaki çoğu görevi yaptım tekrardan Los Santos dönüş görevlerine gelmek üzereyim. Kısacası oyunun bitmesine az kaldı.

91 görev geçtim %50.27 çoğu silah var. Yan görevlerin hiç birini yapmadım sadece senaryoya odaklandım. Bazı görevleri geçmekte zorlanan arkadaşlar için bu save yararlı olur umarım.

Save Dosyalarını atacağınız yer Android/data/com.rockstargames.gtasa/files

Save dosyası 3. slota kayıtlıdır, 3. slotta save'iniz varsa gider.

Link:http://www.dosya.tc/server21/k4jtgE/Save.rar.html

Save'i paylaşmadan önceki son fotoğraf

Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor!
  • arkadaşlar iPhone 4 e indiren varmı nasıl iyimi 13 lira para vericez boşuna gitmesin
  • Android klavyeye bağlayıp şifre yazsak yer mi acaba :D
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.