Şimdi Ara

Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor! (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.813
Cevap
24
Favori
44.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu indirip kurdum ancak oyuna girdiğimde adamlar gözükmüyor yardım edecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WP8 e niye hala gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

CODEGEN ULTIMIX 88

Grand Theft Auto: San Andreas mobil cihazlar için geliyor!

Aslinda GPU'su gayet iyi açıp en azindan low-medium civarlarinda oynatmasi gerekir ama insallah yeni guncellemelerle bu sorunlar çözülür.

• Note 2de oynanmiyor sanırım birde oyun paralı

• quote:

Orijinalden alıntı: Binary_

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

vice city kadar olmaz çocukluğumuzun oyunuydu o

Doğum tarihin: 1999
    Oyunun çıkış tarihi: 2002

3 yasini doldurmasina 2 ay kalan yegenim var. aliyor elimden dokunmatik telefonumu kilidini aciyor menuye girip istedigi oyunu secip oynuyor.

ustelik sadece benimkini degil anne babasini telefonunda bile kilitler farkli olmasina ragmen hepsini kendi basina kullaniyor

• oyunu tekrar download ettim. telefon hafızasına attım olmadı. sd kart'a attım oyun açıldı. ama tam oyuna girecekken alt taraftaki çubuk sona kadar geliyor tak oyun kapanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 25 Aralık 2013; 9:42:33 >
  • note 2 soeunsuz.

• Motorsiklet aldım son hız bastım sonra birden oyunun hızı değişti yani çok dandik bir araba alsam bile aşırı hızlı gitmeye başladı yoldaki arabalar kendi kendine kaza yaptı vs oyunda buglar mevcut
  • Efsane telefon Galaxy S2

Daha halen çatır çatır piyasadaki uygulamaları götürüyor gibi. En azından şu zamana kurduğum bütün oyunları oynattı.

Gta SA'da şüphelerim vardı lakin onda da maşallah sıkıntı vermedi.

Efsanenin diğer adı o :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

oyunu tekrar download ettim. telefon hafızasına attım olmadı. sd kart'a attım oyun açıldı. ama tam oyuna girecekken alt taraftaki çubuk sona kadar geliyor tak oyun kapanıyor

Ayni sorunu bende yasadim 1.0.2 apk si kurmalisin. Sonra telefon hafizasinda android/obb icine atmalisin com.rockstar li dosyayi.

Simdi sd kartinda ki com.rockstarli dosyanin adini degistir zaxda falan yap (degistirmeden once klasorun orjinal adini kopyala is bittiginde tekrar orjinal adini yapistiracaksin) sonra uygulama yoneticisinden kaldir oyunu verileri sil de sonra kaldır. Internetten 1.0.2 apksini bul ve kur. Sonra zaxda gibi adini degistirdigin klasoru device storoge/android/obb icine at. Sonra zaxda gibisinden adini verdigin klasorun adini degistir orjinali yapistir com.rockstar olsun

• Kurdum telefona ama oynanışı çok zor geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Efsane telefon Galaxy S2

Daha halen çatır çatır piyasadaki uygulamaları götürüyor gibi. En azından şu zamana kurduğum bütün oyunları oynattı.

hangi sürümü oynuyorsun peki?

arkadaslar bu tablet acarmi?

amlogic 8726-m6 1,5mhz çift çekirdek
    1gb ram,2xmali400 yermi bu oyunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicki büyük -- 25 Aralık 2013; 12:22:19 >
  • quote:

hem dataya hem obb ye attım olmadı. önce apk'yı kurup , oyunu açmadan data dosyalarını atıyorum. ama olmuyor bir türlü

tekrar tekrar deniyorum bir şekilde olacak ama nasıl nasıl nasıl

birinden titanium yedeği al çalışır kardeş.

• Xperia sp ultra ayararda 0 kasma

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • downloadda hata veriyor nasil duzelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE_CaPtAiN

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Efsane telefon Galaxy S2

hangi sürümü oynuyorsun peki?

arkadaslar bu tablet acarmi?

amlogic 8726-m6 1,5mhz çift çekirdek
    1gb ram,2xmali400 yermi bu oyunu?

1.0.1 sürümü imiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Bustoll

quote:

oyunu tekrar download ettim. telefon hafızasına attım olmadı. sd kart'a attım oyun açıldı. ama tam oyuna girecekken alt taraftaki çubuk sona kadar geliyor tak oyun kapanıyor

Ayni sorunu bende yasadim 1.0.2 apk si kurmalisin. Sonra telefon hafizasinda android/obb icine atmalisin com.rockstar li dosyayi.

Simdi sd kartinda ki com.rockstarli dosyanin adini degistir zaxda falan yap (degistirmeden once klasorun orjinal adini kopyala is bittiginde tekrar orjinal adini yapistiracaksin) sonra uygulama yoneticisinden kaldir oyunu verileri sil de sonra kaldır. Internetten 1.0.2 apksini bul ve kur. Sonra zaxda gibi adini degistirdigin klasoru device storoge/android/obb icine at. Sonra zaxda gibisinden adini verdigin klasorun adini degistir orjinali yapistir com.rockstar olsun

1- 1.0.2 apksını kurdum zaten en baştan beri

2- device storego'de android diye bir klasör yok. sdcard0 ve sdcard1 isimli kısımlarda var sadece
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bustoll

quote:

1- 1.0.2 apksını kurdum zaten en baştan beri

2- device storego'de android diye bir klasör yok. sdcard0 ve sdcard1 isimli kısımlarda var sadece

Hocam device storoge den kastim telefon hafizasinda android klasoru var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doruk.

quote:

Orijinalden alıntı: by oguz

quote:

Apk maniadan indirdiğim dosyalardan sonra ekran şurda kalıyor. Tel: gm discovery

dostum aynı sorun bendede var. nasıl yaptın,düzelttinmi

sd dosyalarını oob nin içine atın. Ben datanın içine attığımda böyle kalmıştı.

obb klasörü içine atmıştım yine de böyle çıktı işte

gm discovery sorunsuz oynuyorum

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.